12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Alanlar Memnun Mu

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Alanlar Memnun Mu?
12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Anlık Fiyatı 32000.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0 .

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Ürün Açıklaması

Ürün Özellikleri_x000D_
Satış Midea Yetkili Satış Bayii_x000D_
ServisTürkiye Geneli Servis Hizmeti veYönlendirme. _x000D_
MONTAJ HARİÇTİR_x000D_
NakliyeTürkiye Geneli Nakliye Ücretsizdir._x000D_
Dış Ünite Konsol Hariçtir_x000D_
Elektrik İç ünite ve Dış üniteye kadar enerji hattıçekilmesi müşteriye aittir._x000D_

Midea Klima: İnovatif Tasarım ve Sağlıklı Hava İçin İdeal Seçim >_x000D_

Günlük yaşamınvazgeçilmez bir parçası haline gelen klimalar, sadece serinletmekle kalmayıpsağlıklı bir iç hava kalitesi de sağlarlar. Midea Klima, yüksek teknoloji veinovasyonla donatılmış özellikleriyle öne çıkar ve sağlıklı bir yaşam içinideal bir seçenek sunar. >_x000D_

Yüksek YoğunlukluFiltre: >_x000D_
Havada bulunan en ince toz parçacıklarını bileyakalayarak %80'e kadar daha temiz ve sağlıklı bir hava sağlayan yüksekyoğunluklu filtre sistemine sahiptir._x000D_
_x000D_

Soğuk Katalizör Filtresi: >_x000D_
Formaldehit ve diğer uçucu organik bileşiklerin yanısıra zararlı gazları ve kokuları da ortadan kaldıran soğuk katalizör filtresi,iç mekanın temizliğini ve hijyenini sağlar._x000D_

Gümüş İyon Filtresi: Bakteri ve mikropların etkili bir şekildeuzaklaştırılmasını sağlayan gümüş iyonlarının hücresel yapıları, mikrobiyalaktiviteyi yok eder ve hijyenik bir ortam oluşturur. >_x000D_
_x000D_

Biyofiltre (HEPA): >_x000D_

Biyofiltre özel bir biyolojik enzim ve HEPA filtreden oluşur. HEPA filtre,çok küçük toz parçacıklarını, bakterileri, mantarları ve mikropları yakalar.Biyolojik enzim, bakterilerin hücre duvarını parçalayarak öldürür, böyleceyeniden kontaminasyon sorununu ortadan kaldırır. >_x000D_
_x000D_

Süper İyonlaştırıcı: >_x000D_

Pozitif ve negatif iyonlarla koku, toz, sigara dumanı ve poleni gidermekiçin tasarlanmıştır. Bu özellik, klimalı odanın sakinlerine temiz ve sağlıklıbir hava sunar. >_x000D_
_x000D_

56°C Sterilizasyon: >_x000D_

Zararlı organizmaların %99,9'unu yok eden 56°C sterilizasyon modu, içünitenin hijyenini sağlar ve sağlıklı bir ortam oluşturur. >_x000D_
_x000D_

Düşük Ortam Sıcaklıklarında Soğutma: >_x000D_

Klima sistemi, -15°C ortam sıcaklığında bile soğutma modunda çalışabilir,böylece her zaman konforlu bir iç mekan sağlar. >_x000D_
_x000D_

Golden Fin Isı Eşanjörü Kaplaması: >_x000D_

Golden Fin kaplama, normal Blue Fin kaplamaya göre daha dayanıklıdır vebakteri büyümesini ve yayılmasını etkili bir şekilde önler. >_x000D_
_x000D_

Sesiz Mod: >_x000D_
İç ünite fanı çokdüşük hızlarda çalışarak gürültüyü azaltır ve sessizlik ve huzur sağlar._x000D_
_x000D_

Turbo Mod: >_x000D_

İstenilen sıcaklığın mümkün olan en kısa sürede sağlanması için iç ünitefanı maksimum hızda çalışmaya başlar. Bu mod, maksimum 20 dakika sürer veardından otomatik olarak önceden ayarlanmış moda geri döner. >_x000D_
_x000D_

Dikey Salınım: >_x000D_

Daha esnek panjurlar, daha geniş ve daha eşit bir soğutma sağlayarak120°'lik bir açıyla yatay panjurların kullanımına olanak tanır. >_x000D_
_x000D_

Wi-Fi Kontrolü: >_x000D_

Akıllı cihazlar aracılığıyla kolayca kontrol edilebilen Wi-Fi kontrolü,klimanın her yerden uzaktan kontrol edilmesini sağlar. >_x000D_
_x000D_

Midea Klima, sağlıklı bir iç hava kalitesi ve yüksek performansı bir arayagetirerek kullanıcılarına konforlu ve hijyenik bir yaşam sunar. >_x000D_

İnovatif özellikleri ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojisiyle, MideaKlima, modern yaşamın gereksinimlerini karşılamak için ideal bir seçenektir. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Ürününün Satıcısı, Midea 12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) ürününü 32000.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Kullanıcı Yorumları
32000.0 Tl ye satışta olan 12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0

Yorum: Merhabalar, size tavsiyem montaj hariç almayın. Alırsanız min 5k montaj fiyatı ödersiniz. Benim gibi madur olmayın. Teşekkürler.
İsim: Muhammed M. g.
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İzmir Ticaret

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Akıllarda Kalan Sorular

Soru: extreme save ile extreme eco arasında fark var mi
Cevap: Merhabalar evet save modeli wifi özellikli eco modelinde ise wifi özelliği yoktur.

Soru: montaj 3500 montajda kullanılan mavzelerde dahil yani
Cevap: 4metre bakır boru,konsol dahil 3500+kdv e yapılıyor

Soru: kumluca Antalya da yetkili servisi var mı?
Cevap: Merhabalar efendim bulunduğunuz bölge için internet üzerinden sorgulama yaapabilirsiniz.

Soru: AG2ECo-12NXDO-ı Modeli değil mi ürün ? Bu üründe enerji A+++ iken siz A++ olarak paylasmisiniz..kararsız kaldim
Cevap: Evet yazdığınız model

Soru: Bergama da servis varmı izmir bergamada
Cevap: Merhaba, İzmir / Bergama bölgesin de montaj servis yetkilisi vardır,

Soru: Merhaba montaj ucretli mi
Cevap: Merhabalar efendim montaj ücreti bize ait değildir.

Soru: merhaba prime modeli mi yoksa exterme modeli mi daha yeni üretim yılı olarak
Cevap: merhabalar ikiside 2023 efendim

Soru: Merhaba, Ürünle berarber 4 metre bakır boru geliyor mu yoksa ücretli kurulum esnasında yetkili servisten ücreti mukabilinde mi satın almalıyız?
Cevap: Merhaba ,evet ucreti mukabilinde yetkili servisten satin almaktasiniz efendim.

Soru: mrb krulum ücretlimi
Cevap: Merhaba efendim, montaj haric oldugu icin kurulum ucretli.

Soru: Montaj dahil mi ? Montaj Için gerekli tüm aparatlar dahil mi
Cevap: Acıklama kısmında ve urun isminde yazıyor,MONTAJ VE MONTAJ MALZEMELERİ DAHIL DEĞİL

Soru: Merhaba yeriniz nerde
Cevap: Merhaba, Gaziler mh. Issıkgöl cd. No:32 Gebze/Kocaeli

Soru: Bir soruda wifi var diğerinde yok demişsiniz. WiFi var mı yok mu?
Cevap: Wifi var...

Soru: seer ve scop değerleri kaç acaba
Cevap: Merhaba, Öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. SEER : 7,0 ISITMA SCOOP : 4,2 SOĞUTMA SCOOP : 5,5 Saygılarımla,

Soru: Wife varmı
Cevap: Merhaba efendim.wifi mevcut değil.

Soru: merhaba gazı r 32 mı acaba
Cevap: Merhaba, R32 gazlı efendim,

Soru: dış ünite dahil değil derken doğru mu anladım acaba? sadece iç ünite mi gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba iç ve dış ünite gönderimi yapılmaktadır

Soru: Yazsanıza montaj dahil değil diye, niye tüketiciyi yanıltıyorsunu?
Cevap: Ürünün açıklama kısmında ücretsiz kurulum YOK ibarisi mevcuttur

Soru: selam kurulumu yetkili servis mi yapmak zorunda ? Manisa Turgutlu kurulum servisi varmı
Cevap: Merhaba,kurulum yetkili servis tarafindan yapilmaktadir.Kurulum ile ilgili destek vermek adina irtibat numaranizi rica edebilirmiyim.

Soru: iyi gunlarmontaj ücreti ne kadar
Cevap: Bölgenizdeki servisi arayarak destek alabilirsiniz

Soru: Wife varmı
Cevap: Evet Wifi kontrol vardır

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) Görseller

12 Btu Xtreme Save Duvar Tipi Klima( Montaj Ve Montaj Malzemeleri Dahil Değil) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü