12 Volt 19- 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Alınmaya Değer Mi-

Gulsum

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
254
0
0
12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Alınmaya Değer Mi?
12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Şu Anki Fiyat Aralığı 5000.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.3 .

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Ürün Bilgisi

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Ürününün Satıcısı, Navigold 12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc ürününü 5000.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Son Yorumlar
5000.0 Tl ye satışta olan 12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.3

Yorum: Tv degil monitör
İsim: B** İ**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CLASKİNG

Yorum: Ürünü tekneye bağladık çalıştı aynı şekilde çıkardık kutusuna koydukaradan 1-2 gün geçti tekrar bağladık aynı bağladığımız şekilde vetelevizyon çalışmadı televizyondan aşırı derecede yanık kokusugeliyordu. Televizyonu tamirciye getirdik ekran kartı falan hep yanmışdedi masrafının da 900 tl olduğunu söyledi yani sizin anlayacağınızverdiğimiz 2.000 tDevamını Oku
İsim: S** Ç**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Ürün geldi karavan üreticisi olduğum için 1 ay sonra araca taktığımdaekranda çizgi çizgi piksel bozukluğu vardı 2 yıl garanti yazıldığınabakmayın navigold yetkili servis bizi ilgilendirmez gibi duyumlakarşıladı ürünü tavsiye etmiyorum.
İsim: Hasan Ş.
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Ürün arızalı çıktı tekrar iyadeye gönderdim resimde görüldüğü gibi
İsim: Hanifi K.
Tarih: 04 Ekim 2021

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Merak Edilenler Neler?

Soru: Duvardaki uydu çıkışından kabloyu direkt bağlayınca kanalları alıyor anladığım
Cevap: Hdmi çıkışı ise kablosu uydunuz bağlanır

Soru: ps 3 almayı düşünüyorum bununla beraber ama oyunda güncelleme yapması için internete ihtiyacı var nasıl ayarlayabilirim
Cevap: Oyun güncellemesi ps3 cihazı ilke alakalı bir durum monitörle alakası yok

Soru: İnternete bağlanıyor mu
Cevap: Malesef bağlanmaz

Soru: Hem 220 ile çalışan ve 12 voltla çalışan televizyon arıyorum dağ evinde Güneş Enerji sistemi ile çalışılacak ve çanak anten takılmadan içerisinde uydu cihazı olan wifili telefondan yansıtması let TV Televizyon var mı
Cevap: 220 ilede 12 volt ilede çalışır uydusu yok ekran yansıtma özxellliği yok

Soru: Mutfakta kullanım için almayı düşünüyorum. Duvardan anten kablosu baglayabilir miyim televizyona? Bir de alt tutucusunun ölçülerini alabilir miyim acaba?
Cevap: hdmı uçlu anten olması lazım

Soru: 12 volt mudur ?
Cevap: Evet efendim 12v

Soru: urunun kurulumu icin hangi yetkili servise basvurulmali,siparis vermek istiyorum ama kurulumu icin emin olamadim
Cevap: Kurulum size aittir

Soru: kendinden uydusu yok mu
Cevap: Malesef yok

Soru: merhaba acaba ekranin eni boyu me kadar
Cevap: 41 cm eni 26 boyu

Soru: USB girişi varmı?
Cevap: Evet USB girişi var

Soru: PS4 veya 5 uyumlumu
Cevap: Evet efendim uyumludur

Soru: merhaba 19 inç bir monitör ile aynı boydami yada dahamj büyük
Cevap: Evet aynı boydalar

Soru: pek anlamadım, Ekran boyutu kaç ?
Cevap: 48 inç eni

Soru: Aldığım ürünün anten kablosu takma yeri yok nasıl TV olarak ayarlayacağım bilemedim
Cevap: Hdmı girişi var hdmı uydu anteni bağlamanız gerekir

Soru: YouTube veya Netflix varmı
Cevap: Hayır efendim yok

Soru: play station 4 oynamak icin uygynmudur
Cevap: Evet efendim ps4 ps5 oynamak için uygun

Soru: Merhaba karavanda kullanmak için almak istiyorum fakat girişini çalmaklık girişine uygun olması gerekiyor ne yapmam lazım
Cevap: 12 v ile calsir sorun yok

Soru: merhaba, tv sadece 12 v adaptor ilemi calisiyor direk 220 girisi varmi
Cevap: 220 volt için normalfişide var evde kullanabilirsiniz yani

Soru: HDmı girişi var mı kolay gelsin
Cevap: Evet efendim var

Soru: slm 12 volt 220 ilede kullanabilirmiyiz olursa almayı dusunuyorum
Cevap: Kullanabilirsiniz

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc Ürünün Detaylı Resimleri

12 Volt 19" 48 Ekran Full HD LED TV 19 inc En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü