1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Alınmaya Değer Mi ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Şu Anki Fiyatı 119.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Hakkında yaklaşık 4072 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Ürün Tanıtımı

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Ürününün Satıcısı, Croc 1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) ürününü 119.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Kullananlar
119.99 Tl ye satışta olan 1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4072 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Kahküllerim için aldım iyi
İsim: M** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Şubat 2023
Satıcı: Famarketim

Yorum: mükemmel özellikle son zamanlarda saçım çok döküldüğü için ısı kullanmak istemiyordum onun için almıştım ve Mukkemel oldu
İsim: B** S**
Tarih: 01 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Beklediğim daha güzel bi paketleme ve ürün geldi çok teşekkür ederim ince düşünceniz içinde
İsim: I** U**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: çok kaliteli bayildim 💜 hediyeniz için teşekkür ederim :)
İsim: P** A**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: Mis gibi 90lar fönü yaptım, beklediğimin üzerinde bi performans.
İsim: G** Ç**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli kargo sağlamdı 1 gün önce sipariş verdim ertesi gün geldi yanındaki hediye için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: S** E**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: saçım katlı olduğu için şekil konusunda zorlanıyodum fiyatı da uygun geldiği için aldım ve gerçekten iyi ki almışım. sadece kremleyip kuruttuğum saçıma sardığım halde efsanee dolgunluk veriyo. saçlarım daha bakımlı gözüküyo. saçlarım orta boy uzunlukta ve 12 tane bana gayet yeterli geldi. saçları daha gür ve uzun olanlar daha fazla alabilir çünkü nDevamını Oku
İsim: D** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: percemlerimi sekillendirmek icin aldim tum sacima kullanmadim daha fakat verdigi volum cok iyi hediye icin de tesekkur ederim 🧡
İsim: h** s**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Paketlemesi özenliydi sacım uzun olduğundan ön kahküllerime kullanıyorum volum veriyor
İsim: d** y**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Kalınlığı ideal saç uçlarıma doğal dalgalar veriyorum hem de saçım yıpranmıyor.
İsim: F** G**
Beden: 03 Aralık 2022

Yorum: Paketleme güzel hediyeniz içinde teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Çok kısa zamanda geldi hemen denedim çok iyi volüm veriyor hediye için teşekkür ederim ☺
İsim: M** S**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Kızım için almıştım severek kullanıyor
İsim: H** Z**
Beden: 14 Şubat 2024

Yorum: Paketlemesi güzeldi teşekkürler saçlarımı yeni kestirdiğim için kullanmaya basladım çok iyi💕
İsim: C** N** U**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Ürünler çok güzel duştan hafif nemli saçıma sonra saç kremi uygulayıp ürünleri kullandım. Sabaha kadar bekletip açtım mükemmel olmuştu. Ayrıca yanında yolladığınız hediye içinde çok teşekkür ederim 💗💗
İsim: d** e**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Gayet güzeldi paketlemeside aynı şekilde
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Hızlı ve güzel bir paketle geldi. Kalın olması güzel
İsim: E** m**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Güzel paketlenmişti,baya kaliteli.
İsim: Y** K**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: memnunum rengi de boyutu da cok tatlii
İsim: İ** G**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel tatlı hediye de göndermişlerdi. Teşekkür ederim
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Güzel paketlenmiş, yanında da bir sürü hediye gönderilmiş. Teşekkür ederim ☺
İsim: F** Ç**
Beden: 16 Aralık 2023

Yorum: Ürün boyutu çok güzel paketleme de güzeldi saça çok güzel bir volüm veriyor hediye için teşekkür ederim 😊
İsim: f** g**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: gayet güzel bir şekilde kargolanmistı beğendim, hediye için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: N** Y** K**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Güzel paketlenmişti işimi görüyor memnunum
İsim: gurbet e.
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: çok teşekkür ederim hediyeniz bizi çok mutlu etti
İsim: G** Ö**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Sorunsuz şekilde geldi. Tam istediğim gibi. Süngerli olması uyurken rahat ettirecektir. Çok teşekkür ederim. Şekillendirmesi ise harika alabilirsiniz.
İsim: N** B**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: bayıldımmmmm harika bir ürün herkese şiddetle tavsiye ediyorum alın aldırın
İsim: y** G**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Sağlam geldi hediyeniz için de teşekkür ederim
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Saçlarıma güzel hacim veriyor ☺Fönle şekillendirip takıyorum daha güzel şekil alıyor ✌🏻
İsim: E** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Çok rahat sarıyorum saçımı çok kullanışlı
İsim: D** T** U**
Tarih: 04 Nisan 2023

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 38mm maşa için hangi boy almalıyım
Cevap: Merhabalar, 4cm ve üzeri uygun olur.

Soru: pensler metal mi yoksa plastik mi
Cevap: Merhabalar, ürün görselindeki renkli plastik pensler gönderilmektedir.

Soru: Çapı 5 cm olan ürün ile bunun arasında ki fark nedir saçlarım gür bu üründe 5.3 cm çap diyor hangisi bana uygun olur
Cevap: Merhabalar, birisinin içinde sünger vardır, diğerinde sert plastik.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Trendyol Ekspres ile gönderim sağlıyoruz Trendyol Ekspres in dağıtım bölgesi dışındakileri ise Mng kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: sacim kisa da tutar mi acaba
Cevap: Merhaba kısa saçta kullanılmaktadır. İyi Günler Dileriz

Soru: BURSANIN NERESİNDENSİNİZ
Cevap: Merhabalar, yenikaraman da yerimiz

Soru: kahkül şekillendirilirmi
Cevap: Merhabalar, evet şekillendirir efendim.

Soru: sungeri cikartilip kullailabilirmi
Cevap: Merhabalar, süngeri ile birlikte kullanmanız gerekiyor

Soru: merhaba saçlarım kalçalara kadar uzun. hangi çap olani tercih etmeliyim?
Cevap: Merhabalar, istediğiniz hacim ve dalga büyüklüğüne göre tüm modelleri seçebilirsiniz.

Soru: Görseldeki saç tarağı da geliyor mu
Cevap: Merhabalar, tarak ile birlikte gönderiyoruz

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: Merhabalar, ürün açıklamasında kullanım şekli yazmaktadır. Ayrıca youtube üzerinde de detaylı videoları mevcuttur.

Soru: Ürünlerin hepsi gönderiyor değil mi hediye ile
Cevap: Merhaba evet efendim görselde bulunan ürünler gönderimektedir.

Soru: sungeri cikrtilinca icinde korumasi yine oluyormu disinun resimlerde anlasilmiyor
Cevap: Süngeri çıkardığınızda elinizde sadece cırt bant kalır. İçinde destek olmadığı için saçınıza saramazsınız.

Soru: kahkül için kaç cm olanını önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar, 4 veya 5 cm tercih edilmektedir

Soru: merhaba ben iki farklı bigudi seti alicam biri arkadaşım için iki tane tarak hediye yollucaksiniz dimi
Cevap: Merhabalar, 2 bigudi alırsanız, 2 adet hediye tarak gönderilir.

Soru: içinde sünger olunca sungersizden ne farkı var
Cevap: Merhabalar, işlev olarak aynı işi görmektedir. Plastik olan biraz daha kullanışlıdır

Soru: merhaba uzun ve kalın saç için kaç cm çap ideal
Cevap: Merhabalar, 4 cm ve üzeri tüm çapları kullanabilirsiniz

Soru: Merhabalar, mavi ile olan arasındaki fark nedir ? Bu 5cm o 5.4 diyor yani diğeri daha mı büyük boy
Cevap: Merhabalar, mavi olanın çapı daha büyük. Ayrıca bunun içerisinde destek olarak sünger, diğerinde plastik vardır

Soru: Metal pensler geliyor mu yanında
Cevap: Merhabalar, ürün görselindeki renkli plastik pensler gönderilmektedir

Soru: Merhabalar ben bu gun icinde iki tane alicam toplamda iki tane tarak gelicek degil mi?
Cevap: Merhaba 2 adet ürün alımı yaparsanız 2 adet tarak gönderilecektir. İyi günler dileriz.

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) Detaylı Fotoğraflar

1203 Mor Cırtlı Sünger Bigudi 6lı Çap 5cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (saç Pensli) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü