1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Bu Ürünü Almalı Mı

Lale

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
229
0
0
1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Fiyatına Göre Alınır Mı?
1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Şu Anki Fiyatı 123.8 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Hakkında yaklaşık 3288 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Ürün Detayları

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Ürününün Satıcısı, Croc 1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) ürününü 123.8 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Kullanıcı Geri Bildirimleri
123.8 Tl ye satışta olan 1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3288 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: saçlarıma zarar vermeden çok doğal bı şekilde bukleler elde ediyorum herkese tavsiye ederim 💓
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Famarketim

Yorum: Aldığım gün daha denedim çok kullanışlı çok beğendim tavsiye ederim. Bir büyüklerini de alacağım 💜
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Ben çok beğendim,saçlarım kısa olduğundan tokalara gerek kalmadan kendiliğinden bile tutuyor,hızlı bir şekilde çok iyi şekil veriyor.
İsim: B** E**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: cok guzeller sacı yolmuyor sadece yetmedi bir paket daha alıcam
İsim: Z** T**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel işe yarıyor aşırı hacimli bir saç modeli yapabilirsiniz saçın çok az nemli olmasına dikkat edin çok az da ısı uyguladığımızda ve en az 4 saat beklediğinizde çok güzel bukleler ve aşırı derecede bir hacim oluyor ve bozulmuyor uzun süre
İsim: Melisa Ç.
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: isimize cok yarıyacak bir sey kızlar alın aldırın
İsim: E** A**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Güzel bir ürün ama saçlarım kısa olduğu için olmadı, daha küçüğünü almam gerekiyormuş sanırım, kardeşim kullandı memnun.
İsim: Ş** D**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Kızım için almıştım. Beğendik
İsim: Z** S**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Çok güzelll ama bi boy büyüğünü alsam daha iyiymiş
İsim: B** Ş**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Rengi çok tatlı. Ürünü henüz kullanmadım ama uzun zamandır almak istediğim bir şeydi. Yanında hediye de gönderdiler çok tatlılar. Saçım az değil bu yüzden tüm saçıma yetmez diye iki paket aldım. Saçı gür olanlar iki paket almanız daha mantıklı.
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: bayıldım saclarim çok güzel oldu şekli falan aşırı iyiii
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Beklentimi karşıladı hediye için teşekkürler
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2023

Yorum: kaliteli ve güzel paketleme için satıcıya teşekkür ederim. denedim ve memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: a** a**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Kuzum için Aldım beğendi teşekkür ederim
İsim: A** A**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: çok güzel hemen kargoya verildi ve hediye içinde teşekkürler 🥰
İsim: D** D**
Tarih: 26 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Urün cok hizli bir sekilde ulasti elime. Henuz denemedim ancak tam istedigim gibi. Hafif ve boyutlari cok guzel. Paketleme cok iyiydi. Tesekkur ederim 🤍
İsim: G** Y**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Paketlenmesi iyi kargo hızlıydı. Teşekkürler
İsim: C** G**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: çok begendim ilk zamanlar öğrenmeye calistim en iyi sonucu alabilmek için ve gercekten iyi sonuç aldim oneriyorum kesinlikle
İsim: D** T**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: saçlarımı çok güzel hacimlendirip şekil veriyor bayıldım ısısız yanıksız süper ya mutlaka alınmalı☺
İsim: M** K**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: çok tatlışş🤩 paketlenmesi de güzeldi
İsim: R** T**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: sacım ince telli az nemliyken sarıp 2-3 saat beklediğimde görseldeki sonucu alıyorum gayet memnunumm
İsim: S** G**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: güzel
İsim: h** c**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: bayadir kullaniyorum cok guzel şekil veriyor uzun sure kaliyor paketlemeside cok guzeldi
İsim: s** k**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: hediye de geldi yanında çok teşekkürler çok memnun kaldım
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: saçlarımı çok guzel sardı her kızın ihtiyacı zaten
İsim: D** i**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı düşündüğümden büyükler sadece
İsim: S** K**
Beden: 12 Mayıs 2023

Yorum: çok kullanışlı kahküllerimi hep bununla yapıyorum kolay kolay düşmüyor ve güzel şekil veriyor
İsim: S** Ö**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: kızım için aldım çok memnun
İsim: Mahinur K.
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: boyutu muazzam. saçım kısa ve tüm saçım için yetiyor bir paket. saçımı yolmadı.
İsim: B** Ç** D**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Ürün mihteşem ve bugüne kadar gördüğüm en iyi paketlemeydi 👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: S** K**
Beden: 25 Ocak 2023

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Merak Edilenler Neler?

Soru: Hangi kargo?
Cevap: Merhabalar, Trendyol Ekspres ile gönderim sağlıyoruz Trendyol Ekspres in dağıtım bölgesi dışındakileri ise Mng kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: perçemlerimi yapabilir miyim bununla?
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar fotoğrafta görünen penseler mi gelecek metal olanları kullanmayı pek sevmiyorum da teşekkürler şimdiden cevabınız için
Cevap: Merhaba bu ürünle birlikte renkli pensler gelmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba yanında gönderdiğiniz tokalar metal oluyor değil mi ?
Cevap: Merhaba ürünlerin yanında plastik pens gelmektedir. Arzu ederseniz sayfamızdan metal pens alımı yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Saç pensi ne işe yarar?
Cevap: Merhabalar, saçı bigudiye sabitlemek için kullanılıyor

Soru: orta boy mu
Cevap: Merhabalar, evet orta boydur

Soru: saç pensi ne işe yaramaktadır?
Cevap: Merhabalar, saçı bigudiye sabitlemek için kullanılmaktadır

Soru: tarakla birlikte mi geliyor
Cevap: Merhabalar evet efendim tarak hediyemizdir. İyi günler dileriz.

Soru: Saç pensi görseldeki gibi geliyor değil mi? Yorum yazanlara gri gelmiş beğenmedim
Cevap: Merhabalar, görselde gördüğünüz renkli plastik pensler gönderilmektedir

Soru: Nerden geliyo acaba
Cevap: Merhabalar, Bursa dan gönderim sağlıyoruz

Soru: göğüs hizasında katlı saçım var 4cm mi 5cm mi almam daha iyi olur
Cevap: Merhabalar, her ikisi de olur. Saçınızda istediğiniz şekle göre tercih edebilirsiniz

Soru: merhaba yapışkanlı mı
Cevap: Merhabalar, cırtlı bantlıdır. Saça yapışmaktadır.

Soru: 1.55 boyundayım saçım göğsümün biraz aşağısında saçlarımda aşırı değil ama gayet gürler orta gürlüktw yeterli olur mu?
Cevap: Merhabalar, verdiğiniz tarife göre yeterli olabilir gibi görünüyor

Soru: bana neden renkli saç pensi gonderdiniz ben gri olanlardan gonderirsiniz diye sevinmistim
Cevap: Merhabalar, ürün resimlerinde gözüken renkli plastik saç pensleri gönderilmektedir.

Soru: yanında gelen tokalar tutmak için metal mi
Cevap: Merhabalar, plastik pensli olarak gönderilmektedir.

Soru: merhabalar içinde bigudiyi tutturmak için tokalar çıkıyormu acaba
Cevap: Merhabalar bu modelde pens mevcuttur.

Soru: fotoğrafta yazan hediyeler mi gönderiliyor
Cevap: Merhabalar ürün görselinde belirtidiği üzere tarak hediye olarak gönderilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar tüm saça yeter mi acaba yarim yarim olsun istemiyorum
Cevap: Merhabalar, genelde tek paket yeterli olmaktadır.

Soru: Saç pensi metal mii
Cevap: Merhabalar, renkli plastik pens ile gönderilmektedir

Soru: ikili satilmiyormu
Cevap: Merhabalar, paket içerisinde 2 adet olarak kastediyorsanız o şekilde satışımız yoktur

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) Fotoğraf Ve Görseller

1207 Pembe Cırtlı Sünger Bigudi 8li Çap 4cm Yapışkanlı Saç Bigudisi (10lu Saç Pensli) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü