1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Alınmaya Değer Mi ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Şimdiki Fiyatı Ile 123.5 Tl'den Satılmaktadır.

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Hakkında yaklaşık 1466 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Ürün Bilgisi

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Ürününün Satıcısı, Croc 1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi ürününü 123.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Kullanıcı Geri Dönüşleri
123.5 Tl ye satışta olan 1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1466 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kızım için aldım gayet memnun
İsim: S** D**
Tarih: 26 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Famarketim

Yorum: Çok kaliteli ve çok kullanışlı. Saçım uzun diye iki paket aldım, tam yetti. Çanta da hediye geldi çok teşekkürler
İsim: Selin Y.
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Uzun saçlarda büyük dalgalar için ideal bir ürün ama 2 paket almanızı tavsiye ederim, 1 paket tüm saça yetmiyor
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Denemedim ama paketleme çok güzel
İsim: S** E**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Daha önce kahküllerim için küçük olanları kullanmıştım şimdi de saçlarım için bu ürünü aldım saçı yıpratmadan şekillendirmek için ideal yanında gönderdiğiniz hediye için çok teşekkür ederim💖🫶🏻
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Çok iyi bir ürün yanında gönderilenler icin teşekkür ederim severek kullanacagım.
İsim: E** G**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: beklediğimden büyük
İsim: A** Z**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Fönden sonra kullanıyorum ürün çok başarılı. Kargolama gayet iyiydi. Hediyeleriniz için çok teşekkür ederim çok incesiniz :)
İsim: İlayda Y.
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Gerçekten çok beğendim en iyisi bi paket daha alayım
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: çok güzel bir ürün, yanında çanta ve tatlı küçük bir hediye verdiler. Korkmadan alın
İsim: S** T**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: tam aradığım bigudi
İsim: h** Ö**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: hızlı kargo ürün güzel saç penseleri de var beğenerek kullaniyorum hediyesi de vardi lastik tokalar gonderilmis tesekkurler
İsim: nur a.
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: kızım için aldım gayet iyi
İsim: t** s**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Gayet sağlam bir ürün. Mitik hediyeniz için teşekkür ederiz
İsim: H** A** Y**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürün sorunsuz geldi tam istediğim gibi hediye için ayrıca teşekkürler💙
İsim: T** C**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: Güzel, sağlam geldi, hala denemedim, inşallah güzel durar.
İsim: H** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Şubat 2023

Yorum: Kargo gayet hizliydi
İsim: U** M**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu çok teşekkür ederim hediye için ayrıca teşekkürler 💕❤
İsim: P** Y**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: teslimat hizi harikaydi. 24 saat dolmadan teslim edildi. o kadar guzel ki urun 6tane az geldigi icin tekrar siparis verdim. cok tesekkur ederimmm💖💖
İsim: Büşra K.
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Guzel paketlenmişti iyi geldi hediye yollanmadı ama 👎🏻
İsim: Ö** M**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim. Saçlarım çok güzel görünüyor
İsim: a** b**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Ürüne bayıldım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim
İsim: s** b**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: baya kaliteli sevdim sorunsuz ulaştı👍
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Ürün paketleme güzel memnun kaldım ben
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: çok guzel kuaförden çıkmışım gibi aliyo saçlarım ısıya cik dayanıksız diyorsanız alın aldırın
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Oldukça büyük güzel
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: güzel ve sağlam bir şekilde elime ulaşti teşekkurler
İsim: D** A**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: İnce telli saçlarım var ve ısıya maruz kalmaması için kullanışlı bir ürün
İsim: K** Ö**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: saç yoğunluğunuza göre 1paket daha gerekebilir.
İsim: N** U**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Ürüne bayıldım ama saçlarıma 1 paket yeterli gelmedi 1 paket daha alacağım hafif bir kırık fön havası veriyor .
İsim: T** D**
Tarih: 07 Mayıs 2023

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: çapı nedir
Cevap: Bigudi Çapı : 5,3 cm - Bir paket içerisinde 6 adet bigudi + 12 adet saç pensi mevcuttur.

Soru: sertmi yumuşakmı
Cevap: Merhabalar, sert plastik malzemedir

Soru: saç pensi nasıl kullanmalıyız
Cevap: Merhaba saç pensini bigudi saça sarıldıktan sonra sabitlemek için kullanabilirsiniz. İyi Günler Dileriz

Soru: tarak hediye olarak gönderiliyor mu
Cevap: Merhabalar, evet tarak ile beraber gönderilmektedir.

Soru: kaç günde gelir
Cevap: Merhabalar, kargolandıktan sonra bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1 - 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Köy veya uzak ilçe/belde gibi belirli günlerde dağıtım yapılan bölgelerde 1 haftayı bulmaktadır.

Soru: Merhaba saclarim biraz gur ve uzun bir paket yani 6 tane bigudi yeterli olur mu yoksa iki paket mi almam gerekir
Cevap: Merhabalar, 1 paket az gelebilir.

Soru: Çok pardon 🫤 şeffaf paketi açmamştım 6 taneymiş birleşik durdukları için 3 görünmüşler yollamanıza gerek yok yani kusura bakmayın teşekkür ediyorum
Cevap: İyi günler dileriz.

Soru: Yorumlarda herkese gri pensi göndermişsiniz banada resimdeki pensten göndermişsiniz ne alaka?
Cevap: Merhabalar, yaklaşık 7-8 aydır renkli plastik pens gönderilmektedir. Metal pensler ayrı olarak satılmaktadır.

Soru: Ürünün yanında hediye gönderiyormusun ve ne hediye gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, hediye olarak tarak gönderilmektedir

Soru: Yanında çanta veya saç spreyi geliyormu hediye olarak
Cevap: Merhaba ürünle birlikte sadece tarak hediye olarak gönderilmektedir. Farklı hediye gönderimimiz bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba içindeki plastik demi ?
Cevap: Merhabalar, evet plastiktir.

Soru: Çapı 5 cm olan ürün ile bunun arasında ki fark nedir saçlarım gür bu üründe 5.3 cm çap diyor hangisi bana uygun olur
Cevap: Merhabalar, saçınızın uzunluğuna göre büyüklüğünü siz tercih edebilirsiniz.

Soru: İçi süngerli mi süngerli süngersiz hangisi daha kullanışlı oluyor
Cevap: Merhabalar, her ikisi de aynı işlevi görmektedir. İçi plastik olan daha kullanışlı olarak tercih edilmektedir

Soru: 7 cm saç kahkül için 5.3 lük mü yoksa 5 cm lik mi almam gerekiyor bombesi az olsun istiyorum da
Cevap: Merhabalar, bu bigudiyi sarmak için en az 17-18 cm uzunluğunda saç gerekmektedir

Soru: merhaba begudi sermi yumusakmıdır
Cevap: Merhabalar, bu modelin içi sert plastiktir

Soru: ıslak saçı tutar mı?
Cevap: Merhabalar, hafif nemli saçta kullanılması tavsiye edilir. Çok ıslak saçta başarılı sonuç anlamayabilirsiniz

Soru: Merhaba, ürün sert mi? Uyku esnasında rahatsız eder mi acaba?
Cevap: Merhabalar, ürün sert plastik malzemeden üretilmiştir

Soru: merhaba kahkül veya perçem şekillendirmek için uygunmu
Cevap: Merhabalar tüm ürünlerimiz uygundur. İyi günler dileriz.

Soru: Aynı boyun pembe rengi var mı
Cevap: Merhaba bu boyda sadece mavi renk mevcuttur. İyi günler dileriz.

Soru: hediye koyarsanız çok memnun olurum
Cevap: Merhaba ürünle birlikte tarak hediyesi gönderilmektedir. İyi günler dileriz.

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi Ürüne Ait Resimler

1214 Mega Boy Bigudi (saç Pensli) 6lı Cırtlı - Yapışkanlı Saç Bigudisi Mavi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü