122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML En Düşük Fiyat Nerede ?

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML En Ucuzu Nerede Bulunur?
122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Güncel Fiyatı 150.0 Tl'den Satılmaktadır.

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Kullanıcılar Memnun Mu?

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Hakkında yaklaşık 532 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Teknik Açıklamalar

Bargello Parfüm, dünya genelinde kalitesi ve eşsiz kokularıyla tanınan öncü bir parfüm markasıdır. Erkekler ve kadınlar için tasarlanmış geniş bir koleksiyon sunarak, koku deneyiminin ötesine geçer ve güzelliği ve estetiği bir araya getirir.Kadınlar ve Erkekler için Bargello parfüm koleksiyonu, özgüven ve çekiciliğin simgesidir. Bargello 122 ve Bargello 384 gibi kadın parfümleri, güçlü ve sofistike bir izlenim bırakmanız için tasarlanmıştır. Bu parfümler, benzersiz kokuları ve uzun süre kalıcılıkları ile öne çıkar.Kadınlar için Bargello, güzellik ve zarafetin yansımasıdır. Bargello 122 ve Bargello 228, kadınların özgünlüğünü vurgulamak ve kendi güzelliklerini kutlamak için ideal seçeneklerdir. Taze ve büyüleyici kokuları, her anınıza zarif bir dokunuş katar.Pudramsı ve Çiçeksi Kokuları ile eşsiz bir parfüm markası.Bargello, sadece parfüm değil, aynı zamanda kozmetik dünyasının en yeni trend ürünlerini de sunar. Kadın kozmetik ürünleri, güzellik rutininizi tamamlamanız için özel olarak tasarlanmıştır.Parfüm koleksiyonları ile özgün olarak sunulan Bargello ürünleri, dikkat çekici ve çarpıcı kokularıyla öne çıkar. Bargello 171, Bargello 324, Bargello 561 ve Bargello 709 gibi parfümler, size etkileyici ve çekici afrodizyak etkili olmanız için tasarlanmıştır.Bargello Parfüm, kokularınızın uzun süre kalıcı olmasını sağlama konusunda uzmandır. Bargello 134, Bargello 226 ve Bargello 193 gibi parfümler, gün boyu tazelik ve güzellik sunar, kokunuzu unutulmaz kılar.Bargello, parfüm ve deodorantları bir araya getirerek eksiksiz bir güzellik deneyimi sunar. Ürünlerimizdeki benzersiz kombinasyonlar, sizi koku dünyasının zirvesine taşır.Sonuç olarak, Bargello Parfüm, zarafet, benzersizlik ve kalitenin bir araya geldiği bir markadır. Her bir ürün, özel bir hikaye anlatır ve sizin benzersizliğinizi vurgular. Bargello'nun büyüleyici dünyasını keşfedin ve kokuyla sanatın birleştiği bu benzersiz deneyime katılın. Sizi koku dünyasının zirvesine taşıyacak Bargello Parfüm ile tanışın. _x000D_
_x000D_
Bargello Parfüm, en iyi kalite ve en iyi parfüm ve eşsiz kokuları bir araya getiren parfüm dünyasının önde gelen bir ismidir. Kadınlar ve erkekler için tasarlanmış geniş ürün yelpazesi, herkesin özel bir koku deneyimi yaşamasını sağlar. Kalite, zarafet ve uzun ömürlülük, Bargello Parfüm'ün temel ilkeleridir.Herkesin kişisel tercihlerine uygun seçenekler sunmak amacıyla Bargello, kadın ve erkek parfümleri konusunda geniş bir çeşitlilik sunar. Bargello 122 Parfüm, feminen ve sofistike kadınlar için ideal bir seçenektir. Kalıcılığı yüksektir ve her gününüzü özel kılar.Bargello Erkek Parfüm, güçlü ve özgün bir etki yaratmayı hedefler. Maskülen ve çekici bir koku sunar. Bu parfümler, uzun süre kalıcılıklarını korurlar ve erkeklerin benzersiz tarzlarını tamamlar.Bargello'nun kalıcı kadın ve erkek parfümleri, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Bargello 384 Parfüm, hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir tercihtir. Kalıcı ve etkileyici kokusu, size unutulmaz bir deneyim sunar.Sadece kalıcı parfümler sunmakla kalmayan Bargello, aynı zamanda parfüm şişesi tasarımlarına da özen gösterir. Şık ve zarif şişeler, parfüm koleksiyonunuzun bir parçası olarak bile gösterişli birer obje olabilir.Bargello, parfüm dünyasında parfümler arasında da kendine bir yer bulur. Bargello 122, bu koleksiyonun öne çıkanlarından biridir ve özgün kokusuyla sizi etkileyecektir.EDP Erkek Parfüm koleksiyonu, Bargello'nun uzun süre kalıcı ve büyüleyici kokularını sunar. Bu parfümler, maskülenliği ve zarafeti bir araya getirir.Bargello Parfüm, her anınıza zarafet, kalite ve unutulmaz bir koku katmayı amaçlar. En yüksek kalitede parfüm ve deodorant ürünleri sunar.Eğer kalıcılığı yüksek ve etkileyici parfümler arıyorsanız, Bargello'nun zengin seçeneklerini keşfetmelisiniz. Parfüm dünyasında Bargello farkını yaşayın. _x000D_
_x000D_
#fyp #keşfet #trendyol #bargello #iyikialmışım _x000D_
_x000D_

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Ürününün Satıcısı, Bargello 122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML ürününü 150.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Ürünü Kullananların Görüşleri
150.0 Tl ye satışta olan 122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
532 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kokusu mükemmel alın aldırırın stok yapıcam sanırım 💖💖
İsim: **** ****
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bargello Parfüm Center

Yorum: böyle bir koku yok harika kokuyor iyiki aldım ürün dedirti❤
İsim: s** S**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Beğendim çok güzel kokusu korgoda iyiydi güzel paketlenmiş zarar görmemiş teşekkürler👏🏻
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel kokuyor iyiki almışsım
İsim: E** K**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı ve kokusu çok güzel almak isteyen herkese tavsiye ederim.
İsim: F** K**

Yorum: bayıldım kokusu harika
İsim: Z** D**

Yorum: ürün 1 günde elime ulaştı hızlı teslimat için teşekkürler
İsim: M** Ç**

Yorum: Ayy nasıl güzel kokusu var bayılldıımmm kesinlikle bir tane olsun yanınızda
İsim: Ş** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: o kadar güzel ki bayıldım efsana ve parfumuyle birlikte kullanıyorum çok güzel
İsim: P** G**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: hızlı kargolama teşekkürler
İsim: M** Ö** B**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Bence çok iyi fikir olmuş beğendim
İsim: Ö** D**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: elime sağlam ulaştı kokusu mükemmel
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel bayıldım parfümünü kullanıyordum zaten bu da tam bir yaz kokusu olmuş
İsim: G** E**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel kokusu tavsiye ediyorum

Yorum: kokusu gerçekten çok güzel alın aldırın stok yapılacak bi ürün ❤🌸
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: anneme ve kız kardeşime hediye olarak aldım çok beğendiler teşekkür ederim 🥰
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: bargello yine yapmış yapacağını harikası bir vücut spreyi bayıldım herkes kokumu soruyor mükemmel tek kelimeyle
İsim: G** y**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel teşekkür ederim

Yorum: daha önce de kullanmıştım tekrar dönmek istedim tam yazlık temiz ve pudramsı bir koku severken kullanıyorum
İsim: E** G**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Kokusu harika alın aldırın paketleme çok özenli hızlı bir şeklide geldi teşekkürler
İsim: s** b**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: çok güzel kokusu var
İsim: s** k**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: parfümünü sürekli kullanıyorum zaten vücut spreyide harika sağlam ve hızlı geldi
İsim: n** k**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Özge Derman tavsiyesi üzerine aldım, güveniyorum kendisine mutlaka memnun kalırım
İsim: Z** P**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Esim ve kendim icin kokularini bilmeyerek yorumlara bakarak aldim ve gercekten ikiside cok guzel. Kadin olan ciceksi tam bir hafif bahar kokusu
İsim: N** U**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Kokusu harika tekrar sipariş verdim
İsim: D** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: kargom yeni geldi hızlı ve sağlam geldi paketlemede güzeldi kokusuna bayıldım normalde de Bargello 122 no parfüm alıyordum vücut spreyi de çok hoş tavsiye ederim herkese
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim ikinci alışım herkese tavsiye ederim alın aldırın 😊
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Tek kelimeyle mükemellllllll
İsim: Y** D**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: ürünün kokusu gayet güzel kargo hızlıydı çok teşekkür ederim
İsim: E** t**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel bir kokusu var fp ürünü alinmali net
Tarih: 17 Ağustos 2024

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: hangi kargo
Cevap: trendyol expres efendım

Cevap: Trendyol efendim

Soru: vücut spreyi olarak var mı
Cevap: malesef efendim

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: trendyol expres efendım

Soru: olduğum bölgeye trendyol expres gelmiyo hangi kargo ile gönderirsiniz
Cevap: arasla geliyor

Soru: kokusu güzel mı efendim
Cevap: kesınlıkle efendım

Soru: kokusu nasıl
Cevap: Karşı konulmaz ve bağımlılık yapacak bir koku, cazibenin kendisi kadar unutulmaz.. Ballı Şeftalinin zarif notası, hassas Frezya çiçeği, büyüleyici Osmanthus çiçeği ve daha da yoğunlaşan kavrulmuş Kakao ile duygular baştan çıkıyor.

Soru: erkek 528 mevcut mu acaba
Cevap: no 528 var

Soru: hangi Kargo firması ile çalışıyorsunuz
Cevap: Trendyol expres efendim

Soru: kalıcı mı sıkınca üstümüze
Cevap: Evet efendim

Soru: Hangi kargo
Cevap: tex efendım

Soru: Kalıcıgı ne kadar sürüyor ayrıca bunu kullandığımızda parfüm sıkmadan da kalıcılık sağlar mıyım
Cevap: tende mın 1 gün kalır efendım

Soru: 139 no varmı kodlar parfüm kodları ile aynımj
Cevap: yok efendm sadece popüler ürünlern mevcut

Soru: Kokusu hafif mi
Cevap: evet efendim

Soru: merhaba parfümünü kullanıyorum 122 o parfümle kokuları aynımı numaraları aynı ama
Cevap: Aynıdır efendim destekleyici ürün

Soru: ptt ile geliyor mu
Cevap: Evet siz o tercihte yaparsanız gelir efednım

Soru: No228 var mı
Cevap: malesef efendım

Soru: slm alkol içeri varmı
Cevap: Detan olarak var Efendim

Soru: eminmisiniz özlem hanım bunu kullanırmı
Cevap: evet efendım

Cevap: Trendyol expres efendim

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML Görsel Galerisi

122 Kadın Vücut Spreyi 210 ML En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü