1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Alınmaya Değer Mi ?

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Tavsiye Edilen Yer Neresi?
1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Şu Andaki Fiyatı 224.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Memnuniyet Oranı Nedir?

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Hakkında yaklaşık 35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Teknik Açıklamalar

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Ürününün Satıcısı, Croc 1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) ürününü 224.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Kullanıcı Yorumları
224.99 Tl ye satışta olan 1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Annem için aldım. Çok güzeller. Sorunsuz teslim aldık. Satıcıya teşekkür ederim.
İsim: M** Y**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Famarketim

Yorum: Ürünlerim hızlı teslim oldu ve gayet kaliteli duruyorlar hediye içinde teşekkür ederim 🤩
İsim: K** S**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Ürün hızlı ve hasarsız elime ulaştı göründüğü gibi geldi ben çok beğendim saç tutuşunu içi süngersiz plastik. İstediğim gibi. Cırt cırtlarıda kaliteli.
İsim: H** Ç**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim
İsim: M** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Temmuz 2024

Yorum: Güzel geldi
İsim: Ö** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: Göründüğü gibi sağlam geldi
İsim: E** M**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: çok beğendim ozenli paketleme teşekkürler
İsim: C** T**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: F/p ürünü
İsim: C** K**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Beceremiyorum tokalar dandik diğer tokalarla becerebilirim belki
İsim: B** S** Ç**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Bir puanı saç pensim 19 adet geldiği için kırıyorum . Ama ürünler sağlam geldi ve dün sipariş ettim bu gün elimde hızlı geldi kullanışlı duruyor denedim ama saçım gür olduğu için sayısı bana yetersiz geldi devamlı kullanacağım bir ürün değil ama dursun 😁
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel daha önce sünger tarzında yumuşaklardan aldım ama kalın telli saçlarda işe yaramıyor bunlar kısa sürede çok güzel şekil veriyor
İsim: D** G**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Keyifli bir ürün
İsim: N** T**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Güzel işimi görüyor
İsim: O** M** Y**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Göründüğü gibi geldi güzel
İsim: H** A**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: şok teşekkür ederim
İsim: a** a**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: bir bigudi eksik geldi onun dışında her şey güzel
İsim: E** A**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Ben çok beceremedim sadece uçları şekillendi ve saç pensi kötüydü asla tutmuyordu
İsim: **** ****
Tarih: 27 Temmuz 2024

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Boyutları nedir
Cevap: Merhabalar, Bigudi Çapı : 5.5 cm - 3 Adet Bigudi Çapı : 4.5 cm - 3 Adet Bigudi Çapı : 3.5 cm - 3 Adet Bigudi Çapı : 2.5 cm - 3 Adet

Soru: Tek kullanımlıkmıdır?
Cevap: Merhabalar, eskiyene kadar defalarca kullanabilirsiniz

Soru: Ürün görseldeki gibi mi?
Cevap: Merhabalar, görseldeki ürün gönderilmektedir

Soru: saçı pensi ne işe yarıyor acaba ve o tarak.
Cevap: Merhabalar, saç pensi bigudiyi sardıktan sonra saçınızı sabitlemek için kullanılır.

Soru: Merhaba, tarak hediyye mi verilir?
Cevap: Merhabalar, evet hediye olarak tarak gönderiyoruz

Soru: Gür ve uzun saçlara 1 paket yeterli olur mu?
Cevap: Merhabalar, bu pakette 12 adet bigudi var, tahminen yeterli olur

Soru: hepsini pembe olarak gondermeniz mümkün mü
Cevap: Merhabalar, her boyut için sadece tek renk mevcuttur

Soru: saçı sarınca saçtan nasıl çıkıyor yolmuyormu saçı ona göre alicam kizima
Cevap: Merhabalar, temiz ve hafif nemli saça azar azar sararsanız çıkartırken sorun yaşamazsınız.

Soru: merhaba kalin telli gur saclarim icin sunger olan modelini mi almaliyim yoksa bunu mu
Cevap: Merhabalar, her ikisinin de işlevi aynıdır. Plastik olanın iç desteği daha sert olduğu için sizin daha çok işinize yarar diye düşünüyorum.

Soru: niye bazıları büyük bazıları küçük
Cevap: Bütün çaplardan 3 er adet olmak üzere karma pakettir isteğe bağlı kullanılabilmesini sağlamaktadır

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) Ürüne Ait Resimler

1226 Bigudi Seti 12 Adet Cırtlı Saç Bigudisi (+20Li Saç Pensi) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü