12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima En Düşük Fiyat Nerede

Ayfer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
912
0
0
12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatına Göre Alınır Mı?
12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Anlık Fiyatı 27599.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Teknik Açıklamalar

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Arçelik 12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 27599.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Değerlendirmeleri
27599.0 Tl ye satışta olan 12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: on numara olmuş olumlu
İsim: M** L**
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EmreCarsim

Yorum: Hızlı ve sorunsuz geldi memnun kaldık
İsim: A** B**
Tarih: 17 Mart 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: sorunsuz elime ulaştı. servis iyi. kurulumu kolaylıkla halk ettiler
İsim: m** b**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: çok teşekkür ederim sorunsuz ve hızlı geldi
İsim: h** m**
Tarih: 04 Haziran 2024
Satıcı: Enucuzzz

Yorum: ürün gayet kaliteli ve güzel vee mükkemmel soğutuyor çok memnun kaldık.almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir
İsim: S** E**
Tarih: 01 Eylül 2023
Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

Yorum: Bir yıldızı kumandaya led ışık koymadıkları için kırdım. Çok mu yüksek maliyetli anlamıyorum ya. Onun dışında Yazın buz gibi kışın ise gayet sıcak. Teras katta oturuyorum ve kullanım alanım 20m². Oldukça yeterli.
İsim: C** T**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: uzun zamandır kullanıyorum yatak odamın içine almıştım gayet güzel gayet temiz kurulumu güzel oldu gerçekten çok beğendim ve çok memnunum
İsim: Z** y**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Memnun kaldık valla 18000 bazı markalardan daha iyi iş gördü
İsim: **** ****
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: tek kelimeyle harika, servis kurulum süper hiç sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim teşekkür ederim..
İsim: Hülya G.
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: klima çok güzel ısitmasinı da soğutmasını da denedim çok beğendik
İsim: Nezihe Ö.
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: şimdilik sıcak açıyorum çok güzel ısıtıyor beğendim
Tarih: 25 Mayıs 2024
Satıcı: TÜRKOĞLU AVM

Yorum: Kurulum için elektrik çektirmemiz gerekti ek masraf olarak onun dısında tüm kurulum ve hatta öncesinde keşif için Arçelik yetkili servisleri ücretsiz ve zamanında hizmet verdi güzel bir iş cıktı. umarim uzun vadede de aynı düşüncelerimiz devam eder Hiç zaman kaybı ve uğraş gerektirmedi. Cihazın sogutma ve ısıtmasını henüz denemedim. ürünü şubat ayiDevamını Oku
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: gayet iyi ısıtıyor soğutmayı yazın deneyeceğim, soğutmada gayet iyi buz gibi ediyor
İsim: F** K**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: B** P** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2023
Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

Yorum: güzel ürün
İsim: T** K**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: ürün gayet güzel
İsim: M** C**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Güzel ürün teşekkürler
İsim: S** D**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: hızlı ve sorunsuz teslim edildi
İsim: H** K**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: fiyat performans gayet iyi biz memnunuz
İsim: H** i** Ç**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Çok çabuk geldi klima. Maalesef Arçelik servisi 20 gün sonraya kurulum randevusu verdi. O nedenle kolisini açmadım. Teşrif ederde gelirlerse kurulumdan sonra güncellerim yorumumu.
İsim: O** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2024
Satıcı: BEYAZDÜNYA35

Yorum: guzel hemen soğutuyor
İsim: e** k** g**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Yorum sayisi az oldugu icin alma konusunda tereddutluydum. Ama Arcelik kalitesi ve satis sonrasi hizmetleri gayet iyiydi. Henuz tam anlamiyla kullanmadim ama kisa sureli kullanimda performansi gayet iyiydi.
İsim: E** K**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: ÜRÜN GAYET İYİ SERVİSTEN DOLAYI 1 YILDIZ EKSİK VERDİM
İsim: M** M**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: fiyatına oranla iyi diyebiliriz öyle ahım şahım bir makina diyemeyiz ama genel olarak iyi
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Aldığıma bin pişman oldum. Ürünün fan motoru bozuk traktör gibi çalışıyor. Ayrıca kurulum ekibi kafasına göre montaj yaparak evin içine etti. Arçelik pişmanlıktır.
İsim: S** K**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: satıcıda üründe herhangi bi problem yok ama horoz lojistik ürünü 1 ay sonra gelip iade aldı horoz lojistik ten sakının kendinizi
İsim: O** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Az yorum olması biraz tereddüt etmeme sebep olmuştu fakat kargoya verildikten sonra kısa sürede elimize ulaştı servisi aradık saatinde geldiler ve çok titiz bir şekilde çalıştılar performans olarakta çok memnun kaldık 30mt salonu kısa sürede ısıttı ve soğuttu merak edenler için umarım faydalı bir yorum olur
İsim: G** G** A**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Hızlı teslimat sağlam geldi teredddütsüz isteyebilirsiniz
İsim: M** D**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: 3 gün içinde eve kadar kargoyu getirdiler.1. kata çıkarttılar. servisi ertesi gün gelip kurulumu hızlıca yapti.hiçbir sıkıntı çıkmadan herşeyi hallettiler. Çok teşekkür ederim. "Ürün harika soğutuyor"
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Çok teşekkürler ürün elimize ulaştı şimdi sıra montaj yapmakya
İsim: a** a**
Tarih: 04 Nisan 2024

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Akıllarda Kalan Sorular

Soru: servis tarafından ücretsiz montaj yapılıyor mu
Cevap: MERHABALAR EVET EFENDİM MONTAJ ÜCRETSİZDİR.

Soru: Merhaba uzunluğu kaç cm 80 cm duvar alanımız var
Cevap: MERHABALAR 84 CM DİR EFENDİM.

Soru: merhaba, ürün maksimum kaç m2 için uygundur ?
Cevap: Merhaba 20 m2 alana kadar uygundur

Soru: servis tarafindan ucretsiz montaj yapiliyormu? (arcelik)
Cevap: evet efendim ürün yetkili servis tarafından getirilip kurulmakta.

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim sagliyorsunuz
Cevap: Merhabai İstanbul içine servis ile gelmektedir.İstanbul dışına Borusan lojistik ile gönderim sağlamaktayız.Çağrı merkezini arayıp ücretsiz kurulum yaptırabilirsiniz.

Soru: merhaba kaç m2 soğutuyor bide bakır boru mu alüminyum mu ?
Cevap: Merhaba 16-35m2 için uygundur bakır borusu mevcuttur

Soru: Merhaba uzunluk olarak 5 metre genişlik 4 metre ısıtır mı yazında soğutur mu
Cevap: Merhaba evet uygundur

Soru: motor garantisi kaç yıl
Cevap: MERHABALA, 3 YILDIR EFENDIM.

Soru: Merhaba klimayı aldığımızda hortumu Hortumu kasa ve bacakları da klima montajı için de mi yoksa ayrı bir ücret mi isteniyor bir de servis için Arçelik aramak gerekli
Cevap: Merhaba, Ürün kurulumunu Arçelik yetkili servisi yapmaktadır. Ürün içeriğinde iç ve dış ünite mevcuttur.

Soru: ünite içten mi yoksa dıştanmı beslemelidir?
Cevap: Merhaba büyük ihtimalle dıştandır ama yetkili servisler daha iyi bilir

Soru: Merhaba. Saatlik kwh tüketimi nedir acaba?
Cevap: Merhaba Yaklaşık 1.45 kwh

Soru: merhaba 12605 ile arasindaki fark nedir!
Cevap: Merhaba o modeli bilmiyoruz malesef

Soru: 25 metre kare oda için ısıtma soğutma yapabilir mi?
Cevap: MERHABALAR ÜRÜNÜMÜZ 25 METRE KAREYE KADAR ISITMA VE SOĞUTMA YAPMAKTADIR EFENDIM.

Soru: klimanin ısıtma soğutma tasarrufu nedir A+ mi A++ midir?
Cevap: Merhaba, Soğutmada, A+++, Isıtmada A++’dır.

Soru: Kurulum nasıl olacak acaba bilgi lütfen
Cevap: MERHABALAR SİZLERE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

Soru: Merhaba. Hangi kargoile çalışıyorsunuz. köylere getiriyorlar mi?
Cevap: Merhaba, İstanbul içine servis ile gelmektedir.İstanbul dışına Borusan lojistik ile gönderim sağlamaktayız.Çağrı merkezini arayıp ücretsiz kurulum yaptırabilirsiniz.

Soru: bu klimayı almayı düşünüyorum ısıtma/soğutmalı. dış üniteyi balkona koyacağım yere.Balkonda cam balkon mevcuttur.cam balkonlu balkonlara dış ünitenin konulamayacağını duydum yasakmış. bu doğrumu? Ne yapmam lazım. tşkl.
Cevap: Merhaba, İsterseniz Arçelik çağrı merkezini arayarak ücretsiz keşif yazdırabilirsiniz. Servisimiz geldiğin de dış ünitenin konulacağı alana bakar ve size daha sağlıklı bilgi verir.

Soru: hava temizleme özelliği varmıdır acaba
Cevap: Merhaba mevcuttur

Soru: borular bakırdan mı yoksa alüminyum
Cevap: Gelen yetkili servise bağlı oluyor ama alemünyum olmalıdır

Soru: Bende dün arçelik bayıden neo inverter 12 bin lik aldıydım bunun enerjı tasarrufu sogutmada A ++ ısıtmada A + tek artıydı sanırım degılmi Bırde neo ile ekolojık inverter arasındaki fark ı merak ettıydım bilgılendırırseniz sevinirim
Cevap: Malesef bir bilgimiz yok efendim

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima Resim Ve Fotoğraflar

12505 Neo (KURULUM DAHİL) 12000 Btu A Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü