12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu-h A++ Sınıfı R32 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Şu Andaki Fiyatı 33730.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Teknik Detaylar

Arçelik 12560 HP Wi-Fİ A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Hava Kalitesi>
Özel Filtreler>Ionizer +
Tek Tuş Yumuşak Hava Akışı Yönü>Var
Tek Tuşla Temizleme Fonksiyonu>Var
2 Yönlü Otomatik Hava Kontrolü (Yukarı-Aşağı)>Var
4 Yönlü Otomatik Hava Kontrolü>Var
Nem Alma>Var
Konfor>
Uzaktan Wi-Fi Bağlantı>Var
Hızlı Soğutma (Jet Cool)>Var
Akıllı Çalışma Sistemi>Var
Gösterge>Gizli Gösterge
Çoklu Programlama Özelliği (Timer)>24 Saat
Rahat Uyku (Sleep Mode)>Var
Dış Ünite Soğutma Çalışma Aralığı(°C)>-10 ~ 48
Dış Ünite Isıtma Çalışma Aralığı(°C)>-15~24
Kapasite>
Soğutma Kapasitesi>12000 BTU/h
Isıtma Kapasitesi (Btu/h)>13648
Yıllık Tüketim (W) Soğutma>186
Yıllık Tüketim Isıtma (kW)>875
Voltaj>220-240
Soğutma Kapasitesi>12000 Btu/h
Kapasite (Isıtma)>12000 Btu/h
Enerji Verimliliği>
Enerji Sınıfı>A++
Enerji Sınıfı-Isıtma>A+
Soğutucu Akışkan>R32
Anlık Tüketim Göstergesi>Var
Enerji Kontrol>Var
Mevsimsel (SCOP) Enerji Verimi Isıtma (W/W)>4
Mevsimsel (SEER) Enerji Verimi Soğutma (W/W)>6.6
Soğutmadaki Enerji Verim Oranı>3,24
Isıtmada Çekilen Enerji (W)>1050 W
Ölçüler>
Dış Ünite (GxYxD) mm>717x483x230
İç Ünite (GxYxD) mm>837x308x192
Sessizlik>
Sessiz Çalışma>Var

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Ürününün Satıcısı, Arçelik 12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 ürününü 33730.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Kullanıcı Yorumları
33730.0 Tl ye satışta olan 12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ürün cok iyi herkese tavsiye ederim
İsim: burak k.
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dijitall

Yorum: çok iyi 👍
İsim: h** a**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

Yorum: görsel çok güzel ama serinlemesi güzel değil
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2023
Satıcı: Durmaz DTM

Yorum: Ürün kaliteli görseli güzel ama tekrar alsam 12.000 üstü alırdım
İsim: E** H**
Tarih: 23 Ağustos 2023
Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Merak Edilenler

Soru: iyi günler tıbbi depo için alacam 7/24 kesintisiz sıcaklığı ve nem oranı ayarlayabilir miyim ?
Cevap: 2 haftada 1 filtrelerini temizlerseniz olabilir

Soru: K klimanın ön yüzeyi cam mıdır parlak bir yapısı var mıdır
Cevap: Merhabalar, net bilgiye sahip değiliz maalesef. Dilerseniz Arçelik ile görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Cam olduğuna dair bir bilgi paylaşılmamıştır. Yüksek ihtimal ile parlak plastikdir.

Soru: elektirik tasarrufu nasıl?
Cevap: Merhaba A++ en tasarruflu sınıfta efendim

Soru: toplamda kaç kg?
Cevap: Değerli Müşterimiz, böyle bir bilgiye maalesef ki sahip değiliz. Detaylı bilgiyi üretici firmadan edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Montaj dahilmi
Cevap: Merhabalar, montaj ücretsizdir. 5 metreye kadar borulama montaj hizmetine dahildir. Elektrik aksamı size aittir. İyi günler.

Soru: soğutma kapasitesi kaç metre kare ile sınırlı?
Cevap: merhabalar 24-26 m2

Soru: Meraba üretimi ne zaman
Cevap: üretimi 2024

Soru: R32 ne demek
Cevap: Klimanın gaz türü efendim

Soru: Kurulumda herhangi bir ek ücret talep ediliyor mu?
Cevap: Merhaba efendim iç dış ünite montajı ve 15 metreye kadar borulama ücretsizdir gerekmesi halinde elektrik tesisatı,karot cihazı ile duvar delimi,cam delimi ve vinç benzeri ihtiyaçlar tarafınıza aittir.

Soru: Merhaba wind free mi ? 18000 btu ile soğutma açısından nasıl bir farkı varır Çok sıcak günlerde 20-30 metre karayi iyi soğutur mu ?
Cevap: soğutma olarak 18000 btudan daha yavaş soğutur 20-30 m2 için ideal bi üründür

Soru: Merhaba kurumu nasıl yapılmaktadır ? Arçelik servisi mi kurulum yapıyor ? Garantisi için bilgi verebilir misiniz ?
Cevap: Merhaba kurulum arcelik servisi tarafından yapılıyor.KOMBİİSTABUL

Soru: Klima kompresör ile mi çalışıyor yoksa kendi içindemi fanı var
Cevap: nem alma modunda kompresör çalışmaz sadece kendi fanı çalışır. diğer modlarda dış ünite çalışır.

Soru: anti alerjen wifi özelliği var mı
Cevap: Merhabalar, anti alerjen ve wifi var.

Soru: Hava temizleme özelliği var öı
Cevap: Merhaba ürün teknik sorularınıza ne yazık ki yanıt veremiyoruz ayrıntılı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. İyi günler.

Soru: sessiz çalışıyormu
Cevap: evet efendim sessiz çalışmakta

Soru: selamünaleyküm hayırlı işler dilerim benim ricam evimin ölçüsü 3.40 ve 3.80 bir tavan la zemin yüksekliği 2.40 kilima alacam bu yeterlimi ısıtmaya veya tavsiyeniz hangi klima olur şimdiden çok teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz en sağlıklı bilgiyi Arçelik çağrı merkezi ile görüşme sağlayarak bilgi edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: eksi kaç dereceye kadar ısıtır doğu anadolu bölgesi kar yağan yerlerde
Cevap: Değerli Müşterimiz, böyle bir bilgiye maalesef ki sahip değiliz. Detaylı bilgiyi üretici firmadan edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 25 metrekarelik odaya olurmu?
Cevap: servis keşif yapması lazım efendim klimalarda satın almadan önce çağrı merkezinden keşif kaydı yaptırılmalı

Soru: Ürünün borusu bakır mı alüminyum mu?
Cevap: Merhabalar Alt yapı olucak ise bakır borudur, eğer alt yapı ılmaz ise etli aliminyum boru kullanılmaktadır

Soru: Kaç dB klima?
Cevap: Merhaba ürün teknik sorularınıza ne yazık ki yanıt veremiyoruz ayrıntılı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. İyi günler.

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Görsel Galerisi

12560 HP Wifi Ultra Hijyen Plus Prosmart Black Inverter Klima 12.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü