14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14- FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,221
0
0
14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) En Düşük Fiyat Nerede?
14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Şu Andaki Fiyatı 15463.88 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Hakkında yaklaşık 78 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Teknik Açıklamalar

<div ><iframe id="flix-container" src="https://media.flixcar.com/delivery/webcall/content/15397/tr/ean/197497201499"></iframe></div>

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Ürününün Satıcısı, HP 14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) ürününü 15463.88 Tl'den Satılmaktadır.

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Son Yorumlar
15463.88 Tl ye satışta olan 14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
78 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çocuklara aldık süper modelde işlemcide.
İsim: **** ****
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Güzel paketlenmiş ürün sağlam geldi teşekkürler
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Kasım 2023

Yorum: tertemiz sapa sağlam geldi çok teşekkür ederim indirim de aldım kızımaçok beğendi kurulum yapıyorum ölçüsü idealdir 14 inç
İsim: G** O**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: guzel torunumuza aldik
İsim: Gülseren K.
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: merhaba ürünü aldım bilgisayarcı wid. yüklemesi yapınca touchpadçalışmadığını söyledi. birbaşkasına götürdüm o da aynını söyleyince İadekodu oluşturdum ancak hatalı ürün girişi yapılmadı sadece beğenmedimseçeneğiyle oluşturmak durumunda kaldım sıkıntı olur mu
İsim: d** o**
Tarih: 29 Eylül 2024
Satıcı: infostar bilişim

Yorum: Çok güzel göründüğü gibi ben dersler için aldım gayet kullanışlı bufiyata en iyi bilgisayar
Tarih: 23 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim güzel duruyo. Normal bilgisayar boyutlarına göre danaküçük zaten öyle istiyodum çantama tam sığıyo
Tarih: 22 Eylül 2024

Yorum: sadece herhangi bir internet kafeden windows yukletmeniz lazim onundisinda cok guzel
İsim: l** d**
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: gerçekten ekran o kadar kalitesiz ki gözükmüyor bile TN panel..
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Kurulumu yok uğraştırıyor
İsim: Ş** B**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Bu laptop işlerinizi çok rahat gördürür. Sadece kurulumu zorladı vetouchpadi kurulduktan sonra çalışmadı, onun için ayrı bir şey yaptıkardeşim ben anlamıyorum. Şu an sorunsuz devam ediyoruz
İsim: M** A**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet güzel ve fiyatına göre ideal bir bilgisayar ama keşkekurulumu olsaydı.
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: çok memnun kaldım
İsim: K** ç**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: ince şık fazla pahalı ürüne gerek yok çocukların ders te youtube deişini fazlasıyla görüyor
İsim: A** B**
Tarih: 05 Mart 2024
Satıcı: Recovery

Yorum: Ürün çok güzel hızlı ve sesi çok iyi.Ben pcden anlamıyorum amaarkadaşımın bilgisine güvenerek aldım bu fiyata office ve testingişlemleri gerçekleştirebilirim.Ben sevdim gerçekten zarif ve modern 🥰
İsim: C** D**
Tarih: 10 Ocak 2024
Satıcı: Recovery

Yorum: Güzel zarif bir ürün
İsim: Ö** E**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: hızlı teslimat paketlemesi güzel sorunsuz elimize ulaştı
İsim: A** a**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: bekledim daha iyi çıktı teşk ederim
İsim: U** C**
Tarih: 17 Kasım 2023
Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN

Yorum: Kurulumu uğraştırsa da performansına değer. Bu fiyata daha iyisiolduğunu zannetmiyorum. Hızı, ekranı, klavyesi, touch pad i oldukçakullanışlı. Zarif ve hafif. Hoparlörler mükemmel ses kalitesine sahip.Isınma ve sesli çalışma problemi yok şimdilik sessiz ve sakince güzelperformans gösteriyor. Kendisi minik ama işlevi gayet kaliteli. Olumsuzolarak HdDevamını Oku
İsim: B** A**
Tarih: 17 Kasım 2023
Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN

Yorum: uygun fiyata hızlı kargo tesekkurler
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: çok güzel çıktı urunum
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Şık zarif ve çok kaliteli.
İsim: E** K**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Sağlam ulaştı kurumuşumu yapınca yorumuöu güncelleyeceğim
İsim: B** A**
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: gayet güzel sadece kurulum biraz uğraştırıcı daha kuramadım
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: guzel kullanacak en ıyı laptoplardan
İsim: H** İ** D**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: gayet güzel ve kullanışlı öğrenci dostu bir ürün tek sıkıntısı kurulmsuzgeliyor kurulum yapmanız gerekli
İsim: B** H**
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: Gayet kaliteli ve kullanışlı fiyat performans ürünü
İsim: E** Ö**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: ödevler için vs aldim kullanışlıdır diye düşünüyorum yanliz Windowsyüklü gelmiyor bir de exstra onunla uğraşicam bu yönden kötü oldupaketleme vs gayet güzeldi baya özenli geldi
İsim: N** M**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: ÇOK ŞIK VE FIYATINA GÖRE ÇOK IYI LAPTOP
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Fevkalade macbook düşünüyordum ama fiyatların çok yükselmesinden sonrasade tasarımlı bu bilgisayara yöneldim. İyi ki de öyle yapmışımbeklentimi karşıladı.
İsim: E** S**
Tarih: 27 Temmuz 2023

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Ürüne Dair Sorular

Soru: çantası mousesi var mı
Cevap: Merhaba, çanta ve mouse hediyesi bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba klavye ışığı var mı?
Cevap: Merhaba, ürün klavye aydınlatması mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Laptopda ses yok win 10 kurdum
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Sims 4 Minecraft oynanır mı
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: gb si 512 mıdır peki yazıldığı gibi
Cevap: Merhaba, ürün 512 GB SSD kapasitesine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: klavye ışığı var mı?
Cevap: Merhaba, ürün klavye aydınlatması mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba bu ürünün sivsata yetkili servisi varmı acaba
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: merhabalar aldığımız laptop kurulumu nasıl olacak olmuyor?
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba oyun için uygunmudur acaba?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz . İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: eğer klaviye azerty fr fransizca istesek gelir mi acaba ?
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kaç yıl garanrtisi var
Cevap: Merhabalar,ürünümüz Garanti Süresi 2 Yıldır.Keyifli alışverişler dileriz

Soru: ETS 2 açarmı
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Mause ile geliyormu (bir yorumda mause vardı aynı marka)
Cevap: Merhaba, ürün kutu içeriğinde şarj aleti mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kurulumunu nasıl yapacağız
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: yazılım kaldirir mi
Cevap: Merhaba, minimum sistem gereksinimleri başlığı altında paylaşılan sistem gereksinimleri o yazılımın çalıştırılabilmesi için en az seviyede gerekli olan sistem kaynakları ihtiyaçlarıdır. İdeal sistem gereksinimleri ise yazılımdan tam performans alarak kullanmanız için gerekli görülen sistem kaynaklarıdır. Yani minimum sistem gereksinimlerini destekleyen tüm programları kullanabilirsiniz. Ürünün destekleme durumunu uygulama özelliklerinden kontrol edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bluetooth var mı acaba???
Cevap: Merhaba, ürünün bluetooth özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Şarj aleti gönderiyormusunuz
Cevap: Merhaba, ürün kutu içeriğinde şarj aleti mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba bilgisayarın içinden şarj aleti çıkıyor mu?
Cevap: Merhabalar, ürün şarj aleti ile birlikte gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: autocad kaldirirmi
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekran kartı bulunuyor mu?
Cevap: Merhaba, cihazda Dahili Ekran Kartı mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) Detay Resimler

14-EP0013NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Kırık Beyaz Laptop (HP Türkiye Garantili) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü