14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14- FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Alınır Mı

Aybuke

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
615
0
0
14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Şimdiki Fiyatı Ile 11259.01 Tl'den Satılmaktadır.

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Hakkında yaklaşık 74 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Ürün Tanıtımı

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Ürününün Satıcısı, HP 14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) ürününü 11259.01 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Kullanıcı Geri Bildirimleri
11259.01 Tl ye satışta olan 14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
74 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürün çok şık zarif bir ürün. Sistem özellikleri ofis işlemleri içinfazlasıyla yeterli.
İsim: E** K**
Tarih: 10 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: F/p ürünü kaliteli tavsiye ederim
İsim: H** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Kasım 2023

Yorum: aldıktan sonra 500tl indirime girmiş olması üzdü beni🥲 onun dışındaboyutu gayet ideal beğendim
İsim: S** G**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Aşırı kaliteli ama paketleme hiç sağlam gelmedi bana
İsim: Elif S.
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Tam f/p ürünü. Ürün işletim sistemi olmadan geliyor youtube'dan bakınçok basit çözersiniz.
İsim: A** Ö**
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: Alırken biraz tereddüt ettim ama ürün elime ulaşınca içim rahatladı.Kargo gayet düzgün ve sağlam elime ulaştı. Bilgisayar aynen anlatıldığıgibi. Kurulumunu burda 300 tl ye bilgisayarcıda yaptırdım şimdilikhiçbir problem yok. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: R** Ç**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: ürünü güzel bir paketleme ile elime ulaştı. windows yüklü olmadığı içinwindowsu kendiniz yüklemeniz gerekiyor. işletim sistemini yüklediktensonra kesinlikle bütün sürücüleri yüklemeniz gerekiyor. ürün ekrankalitesi, ses, boyut açısından tam bir öğrenci ve ofis bilgisayarı,şuanda beni rahatsız eden tek kısım fan sesi var ama ilk izlenim böylesistemDevamını Oku
İsim: Y** C** A**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Paketleme gayet iyiydi sorunsuz elıme ulastı
İsim: Rahime N. K.
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: gerçekten ekran o kadar kalitesiz ki gözükmüyor bile TN panel..
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: arkadaşlar yeni teknoloji bu fiyata harika sistem , biraz küçük ama budaha iyi taşıma açısından hafif zarif çok şık kesinlikle tavsiyeediyorum. free dos ekstra Windows kurdurmalisiniz tavsiyem Windows 11kurdururun. birocigunuzun aklımdaki soru evrt valorant açıyor oynanıyorsadece ayarları düşüğe almanız lazım ve fan sesi çok çıkıyor bazen amarahatsDevamını Oku
İsim: Y** K**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli marka fiyatı çok uygun görüntüsü güzel dikkatlice kargolanmış
İsim: B** Ö**
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: güzel ürün kullanışlı
İsim: P** t**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Paketlemesi güzeldi henüz kurulumunu yapmadım sabırsızlıkla bekliyorum
İsim: Kübra K.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: güzel geldi beğendim kargosu iyidi
İsim: A** T**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: sorunsuz elimize ulaştı
İsim: G** A**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Öğrenci vergi indirim için alacaksanız Trendyol tarafından faturayaeklenen taşıma bedeli sebebi ile başvuru kabul edilmiyor kargo ücretiolan cihaz alırken dikkatli olun.
İsim: Orkun D.
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Fiyatı ve performansı gayet iyi renk çok güzel ben 2 aydır kullanıyorum
İsim: A** K**
Tarih: 30 Aralık 2023
Satıcı: TalayHan TEKNOLOJİ

Yorum: tam bir office bilgisayarı
İsim: Ö** D**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Fiyatına göre gayet başarılı!
İsim: B** E**
Tarih: 06 Aralık 2023
Satıcı: YokYok Elektronik

Yorum: ürün kaliteli 3 aydır kullanıyoruz sorunsuz çalışıyo. şarjı da iyi teşekkürler.
İsim: H** T**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: iyiydi beğendim erken geldi
İsim: E** T**
Tarih: 05 Aralık 2023
Satıcı: uygunsaal

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: M** D**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: paketleme guzel hizli geldi. beğendim zarif bir bilgisayar, kurulumukendim yaptım su anlık iyi
İsim: Ş** A**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: cok iyi kullanıslı begendim alınır
İsim: a** d**
Tarih: 21 Kasım 2023
Satıcı: SİNA TEKNOLOJİ

Yorum: hızlı geldi
İsim: E** Ö**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: güzel bilgisayar gerçekten. şık.
İsim: Z** U**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: fiyatına göre iyi bi ürün indirimdeyken almıştım
İsim: Kerem C. E.
Tarih: 15 Kasım 2023
Satıcı: YokYok Elektronik

Yorum: 8500 liraya aldım. Kurulumu için program attırmak lazım o sıkıntı sadece
İsim: Y** Z**

Yorum: Ürün çok iyi
İsim: A** S**

Yorum: Göründüğünden daha açık rengi ince ve zarif duruyor henüz Windows kurupdeneme fırsatın olmadı performansını da bildireceğim
İsim: Orhan u. D.
Beden: 15 Kasım 2023

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: bu bilgisayarın yaninda şarj aleti geliyor mu
Cevap: Merhaba, ürün şarj kablolu gönderilmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba Ürünün görüntü kalitesi Tn mi ?
Cevap: Merhaba, ürün ekran paneli lcd'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekran paneli tn mi ıps mi
Cevap: Merhaba, ürün ekran paneli lcd'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün garantisi kim tarafından karşılanıyor
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl HP Türkiye garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Oyun Oynayabiliyormuyuz?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İyi günler bilgisayar LoL vb. Oyunlarda kaç FPS alır veya windows 10 yada 11 varmı.
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. Ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Adobe connet gibi uygulama ları kaldırırmı üni programı kaldırırmı
Cevap: Merhaba, üründe minimum sistem gereksinimleri sağlayan tüm uygulama/programları kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: üründe Bluetooth ve wifi özelliği varmı
Cevap: Merhaba, üründe bluetooth ve Wi-Fi özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Gta 5 açarmı
Cevap: Merhaba, minimum sistem gereksinimleri başlığı altında paylaşılan sistem gereksinimleri o yazılımın çalıştırılabilmesi için en az seviyede gerekli olan sistem kaynakları ihtiyaçlarıdır. İdeal sistem gereksinimleri ise yazılımdan tam performans alarak kullanmanız için gerekli görülen sistem kaynaklarıdır. Yani minimum sistem gereksinimlerini destekleyen tüm programları kullanabilirsiniz. Ürünün destekleme durumunu uygulama özelliklerinden kontrol edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kurulumu biz mi yapacağız yoksa yapılmış mı gelecek
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün nereden gönderiliyor
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz depolarımızın uygunluğu ve stok durumuna göre size en yakın olan noktadan gönderilmektedir.

Soru: Şarjı ne kadar gidiyor
Cevap: Merhaba, ürünün azami çalışma süresi 8 saattir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: wi-fi özelliği varmıdır?
Cevap: Merhaba, Wi-Fi özelliği mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kaçıncı nesil acaba
Cevap: Merhaba, ürün 13. Nesildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün 9500 altında olduğu için öğrenci desteğine giriyor değil mi
Cevap: İlgili markanın müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi almanızı öneriyorum efendim. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: ürün klavyesinde ışıklandırma var mı
Cevap: Merhaba, ürünün klavyesi aydınlatmasızdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kaç yılı bu bilgisayar
Cevap: Merhaba, 2020 versiyon bu model. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 13.nesil ile 1.nesil arasinda be fark var
Cevap: N305 işlemcisi serisi yeni olduğu için 1.nesilidir

Soru: bu ürün kablosuz çalışabiliyor mu
Cevap: Merhaba, ürün laptoptur. Şarjı olduğu sürece kablosuz çalışır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Yetkili servisten kastınız nedir? Bahsettiğiniz yetkili servis kurulumunu yapar mı? Pek anlamıyorum ben teknolojiden ondan soruyorum
Cevap: Merhaba ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) Detaylı Resimler

14-EP0014NT Intel Core i3-N305 8GB 512GB SSD DOS 14" FHD Gece Mavisi Laptop (HP Türkiye Garantili) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü