15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6- Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Alanlar Memnun Mu?
15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Şimdiki Fiyatı Ile 9249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Ürün Tanıtımı

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Ürününün Satıcısı, HP 15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea ürününü 9249.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Kullananlar
9249.0 Tl ye satışta olan 15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok iyi bilgisayar
İsim: E** B**
Tarih: 05 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

Yorum: her şeyi çalışıyor memnun kaldım
İsim: M** e** Ö**
Tarih: 25 Ekim 2023
Satıcı: burtekno

Yorum: Aşırı beğendim her yönüyle parasının hakkını veriyor . ryzen 3 7000series bu laptop için biçilmiş kaftan. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz .
İsim: S** E**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Satıcı: Teknorya

Yorum: beğendim gayet güzel
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Gayet güzel
İsim: A** D** Ç**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Elime ulaşalı bi kaç gün oldu sorunsuz bi şekilde çalışıyor aldığımdanberi. Kurulumunu kendim yaptım çok kolay bi şekilde halloldu. Kargo dayeterince hızlıydı. Okul için kullanıcam o yüzden çok üstün biperformans beklentim yok olsa karşılar mı o kadar bilgisayar bilgim deyok ama satıcı açısından her şey güzeldi düşünmeden olabilirsiniz.
Tarih: 22 Şubat 2024
Satıcı: Recovery

Yorum: drivelerı olduğu için çok memnunum.Wimdow 10 pro yükledim olmadı,Windows 11 home kurdum kurulması gereken buymuş tek renk tercihim olduğuiçin siyah aldım sesi ve ekranı çok iyi sadece parmak izi kalıyor bu daher bilgisayarda oluyor çok hızlı memnunum
İsim: R** K**
Tarih: 11 Ocak 2024
Satıcı: Asella Bilişim

Yorum: Gayet güzel kullanışlı sağlam geldi paketmelesi guzeldi
İsim: H** A**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: hızlı geldi kullandıktan sonra değerlendireceğim
İsim: n** A**
Tarih: 16 Ekim 2023
Satıcı: burtekno

Yorum: iş ve seyahat için ideal , batarya dayanım süresi benim için büyük etken oldu.
İsim: G** A**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: 7. Nesil Ryzen 3 ve dahili grafiğinin Valorant'ı en düşük ayarlarda(fişe takılı ve en yüksek performans modundayken) 80-90 fps verebiliyor.İşletim sisteminin Freedos olması, kurulum ile uğraşmak istemeyenleriçin dezavantaj ancak bu ürün windows kurulu olsaydı fiyatı artacaktı. 8gb'lık usb flaş bellek ile internetten araştırıp windows kurabilirsinizDevamını Oku
İsim: Samet K.
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Sorunsuz geldi ince ve zarif beğendim freedos olduğu için bilgisayarcıyakurdurmanız gerekiyor ha birde çok parmak izi kalıyor üzerinde
İsim: İ** s** n** B**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: cihaz hızlı ısınıyor nedeni bilmiyorum
İsim: E** a**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Ürün fiyatını hakediyor performansı gayet iyi plastik bir kasası vartasarımı hoş ve ince bir yapıda ayrıca gayet de hafif ancak tek sorunuklavye tuşları siliniyor ve type-C girişini şarj etmek içinkullanamıyoruz sanırım.Bu arada sessiz çalışıyor fandan sadece hafif birhava sesi geliyir.
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: guzel fakat cok leke tutuyor bazen kalıcı oluyor bu gitmiyor rahatsizedici onun disinda guzel urun
İsim: P** Ç**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: cihaz şık ve güzel ama kurulum yapmak çok zor oldu 1 saat driveryüklemek için uğraştık hp nin sitesinde dahi driver programı yok ayrıcapaketleme kargo işlemleri güzeldi ürün kazasız belasız elime ulaştısatıcıya teşekkürler hp ye teşekkür yok.
İsim: S** Ö**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: paketlenmesi özenle yapılmıştı baya güzeldi. Alacak olan herkese tavsiye ederim
İsim: T** Ç**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: Hızlı kargo ve ilgili satıcı ürün gayet kullanışlı teşekkür ederim
İsim: A** G**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: Ürünü 1 ay önce aldım ürün çok iyi ama e faturada tc kimlik numaramyazmadığını için vergi iadesi alamadım bana ulaşabilirmisiniz ?
İsim: T** Ç**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: yaramaz bir ürün şarj bozuldu hemen
İsim: N** T**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Bilgisayarım geldi açtığımda touch pad kısmının bir tarafı aşağıda birtarafı yukarıdaydı ürün kusurlu olarak geldi acilen değişim yapıp sıfırile değişim yapılmasını istiyorum
İsim: B** D**
Tarih: 11 Mayıs 2023

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: abe internet nasıl baglanilir
Cevap: HP yetkili servisinden destek isteyebilirsiniz

Soru: klavye aydınlatma mevcut mu?
Cevap: Merhaba efendim. Ürün içeriğiyle ilgili bilgimiz bulunmamaktadır. Bu sebepten markanın resmi sitesinden veya videolardan kutu içeriğini görebilir, özelliklerine daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soru: Üzerinde autocad 2023 indire biliyor muyuz
Cevap: Ağır çalışabilir efendim

Soru: Manuel üzerinden bana attığınız gmaile gönderdim
Cevap: Mailiniz ulasti, teşekkürler. Pazartesi gunu isleme alinacaktir.

Soru: Sims lol oynanır mı
Cevap: Valla efendim oynanır ama ekran kartlı harici kadar ultra HD görüntü alamazsınız...Haa biunu da anlayabileni de pek görmedim de...size paranıza kalmış...

Soru: mail gönderdim ilgilenmenizi rica ederim
Cevap: Tamam mail ulasti, teşekkürler

Soru: şarj cihazı dahil mi
Cevap: Merhaba efendim, üretici bilgilerinde kutu içeriğinde şarj cihazının dahil olduğu belirtilmiştir.

Soru: fanli mi ?
Cevap: Merhabalar. Fanlı. İyi günler dileriz.

Soru: pes13 oynanır mı
Cevap: merhaba evet oynayabilirsiniz.

Soru: Bilgisayar kurulumu nasıl yapılır?
Cevap: merhaba ürün freedos olarak gelmektedir windows kurulumu için boot edilmiş 1 adet flash disk veya uzman bilgisayarcı tarafından yapılmaktadır.

Soru: merhaba ürün ağırlığı ne kadar?
Cevap: merhaba ortalama 1.59 kg efendim

Soru: kurulumu yapılmış şekilde mi geliyor
Cevap: merhaba ürün free dos efendim kurulumu uzman bilgisayarcı tarafından yapılması gerekmektedir.

Soru: Minecraft açarmı
Cevap: Evet açar kullanabilirsiniz

Soru: gri rengi veya başka renk varmı
Cevap: merhaba siyah renk mevcuttur pubg ve valorant için test edilmemiştir. Fakat 25 30 fps altına düşmeyecektir.

Soru: ekran yenileme hızı ve ram hızı ne kadar ? bide batarya kac MAh ?
Cevap: Merhabalar. Bize gelen bilgiler arasında bulunmamaktadır. HP Türkiye ile görüşebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: zula oynatirmi
Cevap: Merhabalar, Maalesef bu üründe harici ekran kartı olmadığı için oyunlar için önermemekteyiz. Ürün sadece günlük kullanım için uygundur. İyi günler dileriz.

Soru: pubg mobile valorant ortalama kaç fps alır fps değeri nedir
Cevap: merhaba siyah renk mevcuttur pubg ve valorant için test edilmemiştir. Fakat 25 30 fps altına düşmeyecektir.

Soru: roblox açar mı
Cevap: merhaba evet oynayabilirsiniz

Soru: Wifi yokmu içinde
Cevap: Var efendim

Soru: ekran kartı var mı ? öğrenci desteğini nasıl kullanabiliriz?
Cevap: Ekran karti Amd Radeon Graphics, Teknolojik cihaz desteğinden faydalanmak isteyen öğrenciler, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın bilişim sistemi üzerinden başvuru yapacaktır

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea Detaylı Resimler

15-fc0003nt Amd Ryzen 3 7320u 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 7p6e7ea En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü