15-inch MacBook Air- Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Fiyatına Göre Alınır Mı

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Alınmaya Değer Mi?
15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Şu Andaki Fiyatı 40899.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Kullanıcılar Memnun Mu?

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Hakkında yaklaşık 55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_
_x000D_
Apple MacBook Air M2 Çip 8GB 256GB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gece Yarısı MQKW3TU/A Özellikleri _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Cihaz Ağırlığı _x000D_
1 - 2 kg_x000D_
İşletim Sistemi _x000D_
_x000D_
İşlemci Nesli _x000D_
_x000D_
Max Ekran Çözünürlüğü _x000D_
_x000D_
Optik Sürücü _x000D_
Yok_x000D_
Renk _x000D_
Belirtilmemiş_x000D_
Bluetooth Özelliği _x000D_
Var_x000D_
Bellek Hızı _x000D_
Belirtilmemiş_x000D_
Ekran Kartı Hafızası _x000D_
_x000D_
Maksimum İşlemci Hızı _x000D_
Yok_x000D_
Dokunmatik Ekran _x000D_
_x000D_
SSD Kapasitesi _x000D_
_x000D_
HDMI _x000D_
Var_x000D_
Ekran Kartı Bellek Tipi _x000D_
Belirtilmemiş_x000D_
Ekran Kartı Tipi _x000D_
Belirtilmemiş_x000D_
eMMC Kapasitesi _x000D_
Yok_x000D_
Ram Tipi _x000D_
Belirtilmemiş_x000D_
Ekran Kartı _x000D_
Belirtilmemiş_x000D_
Ekran Panel Tipi _x000D_
Liquid Retina Ekran_x000D_
İşlemci Tipi _x000D_
Apple M2_x000D_
İşlemci Cache _x000D_
Belirtilmemiş_x000D_
Webcam _x000D_
Var_x000D_
Ekran Boyutu _x000D_
_x000D_
Harddisk Kapasitesi _x000D_
_x000D_
Parmak İzi Okuyucu _x000D_
Var_x000D_
Ürün Modeli _x000D_
Notebook_x000D_
Klavye _x000D_
Q Türkçe_x000D_
Ram (Sistem Belleği) _x000D_
_x000D_
Kart Okuyucu _x000D_
Yok_x000D_
İşlemci _x000D_
Apple M2_x000D_
_x000D_

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Ürününün Satıcısı, Apple 15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight ürününü 40899.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Ürün Hakkındaki Yorumlar
40899.0 Tl ye satışta olan 15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: İndirime girdiği zaman aldım güzel paketleme hızlı kargo cihaz sorunsuz
İsim: İ** S**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ekran buyuklugu iyi memnunum
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ağustos 2024
Satıcı: Online Net Sipariş

Yorum: Herşey beklediğim gibi tabiki tavsiye ederim apple kalitesi
İsim: E** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Harika tasarım
İsim: M** E**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Harika. Apple kalitesi kendini belli ediyor. Araştırarak aldığım birürün. Satıcıdan da memnun kaldım hiçbir problem yaşamadım.
İsim: A** E**
Tarih: 09 Şubat 2024
Satıcı: MAYTECH

Yorum: Hızlı yeslimat güzel paketleme teşekkür ederim
İsim: F** Y**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Ürün hızlı geldi
İsim: A** Ö**
Tarih: 30 Eylül 2024
Satıcı: TRV_TEKNOLOJİ

Yorum: Açıklamada 2 yıl garanti diye belirtmişsiniz. Ürünüm geleli birkaç günoldu garanti süresi Temmuz 2025 gösteriyor. Şimdi siz benimle büyükihtimale ilgilenmeyeceksiniz ben de istemesem de farklı yollardeneyeceğim fakat yine de şansımı denemek istedim.
Tarih: 21 Eylül 2024
Satıcı: websinial

Yorum: çok iyi ürün ve çok da hızlı geldi
Tarih: 20 Eylül 2024
Satıcı: websinial

Yorum: Aldığım gün cumartesi olmasına ramen kargoya verildi pazartesi günügeldi sağlam hızlı kargo orjinal ürün zaten ürünü anlatmaya gerek yokapple kalitesi ortada
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Hızlı kargo ve sağlam teslimat sağlandı. Yıllar sonra hayalim olan mac ialdım. Adobe programları sorunsuz şekilde çalışıyor. Fiyat olarakindirimli aldım. Gönül ister ki ram ve ssd si yüksek olan dan alalım.Şimdilik beni idare eder. Usb girişi olmadığı için dönüştürücü gerekiyorMac alırken onu da alın ki sorun yaşamayın. Normal mause sadecedönüştürüDevamını Oku
İsim: Duru U.
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: harika düşünmeden alın kalite kokuyır ses yok şarj bitmiyor ama ürününgarantisi 2 yıl degil 1 yıl gösteriyor apple türkıyede garantisi yok galiba
İsim: Mustafa Y.
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi MacBook her şeyi ile işimize yarar fakat garanti süresi 2 değil1 yıl geliyor nedense. Bunun için müşteri hizmetlerini arayacağım . *aradım aramasak bile 5 iş günü içinde kendiliğinden düzeliyormuşgarantisi yani sorun yok Kusursuz diyebilirim ses sitemi görüntükalitesi harika. Şarjı epey dayanıyor .
İsim: Zeynep A. A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: Yorumlara o kadar kotu yazmislar ki googleda okuduktan sonra karnimaagrilar girdi. Ben problem yasamadim saticiyla. Bilgisayar zaten applekalitesi yoruma gerek yok
Tarih: 29 Temmuz 2024
Satıcı: GpnTeknoloji

Yorum: Harbiden mükemmel alın aldırın
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok iyi alın aldırın.
İsim: M** K**
Tarih: 12 Haziran 2024
Satıcı: NÖTRON ELEKTRONİK

Yorum: Gayet iyi .dzzzzzz
İsim: mirkemal y.
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Harika, oldukça başarılı bir laptop. Benim elim çok terliyor ama onarağmen anlatıldığı kadar parmak izi de olmuyor, daha önce uzay grisirenk m1 kullanıyordum o zaman daha bile çok belli oluyordu.
İsim: M** E**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: Süper apple kalitesi
İsim: E** C** T**
Tarih: 10 Mart 2024
Satıcı: Tuna Teknoloji

Yorum: ürün sorunsuz ulaştı
Tarih: 08 Şubat 2024
Satıcı: TrendShop

Yorum: Apple ürünleri gerçekten muazzam görüntüsü olsun kalitesi olsun. Herkesetavsiye ederim özellikle iphone marka telefon kullanıyorsanız dosyaaktarmak falan çocuk oyuncağı kargo iyiydi güzel paketlemişler 3 gündeelime ulaştı teşekkür ediyorum.
İsim: M** A**
Tarih: 18 Ocak 2024
Satıcı: Ozerpa Teknoloji

Yorum: Hızlı bir şekilde geldi, iyi paketlenmişti, sorunsuz elimize ulaştı
İsim: Ayşenur E.
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: mükemmel..
İsim: C** Ç**
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: hızlı kargolama , orijinal ürün.
İsim: b** a**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Ürün sorunsuz şekilde elime ulaştı. Memnun kaldım.
İsim: Y** A**
Tarih: 21 Ekim 2023
Satıcı: ÖZBEL TİCARET

Yorum: zamanında teslimat teşekkürler.
İsim: S** Ö**
Tarih: 14 Ekim 2023
Satıcı: Alsambunu

Yorum: diyecek birşey yok gayet iyi ancak belirtildiği gibi 18 saat e kadarjarjı gitmiyor ekran parlaklığı ful olduğu zaman 7 ila 10 saat arasıgidiyor parlaklık kırılırsa 18 saate kadar gitme ihtimali varkrgolama ve paketleme 10/10
İsim: s** b** t**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: mükemmel cidden apple kalitesi uzun ömürlü kullanılır
İsim: T** S**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: durduk yere ekranda garip bir çizgi oluştu nedenini anlayamadım
İsim: Meryem K.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürün satıcı tarafından özenli bir şekilde tarafıma gönderildi. Kapalıkutu ve garantili Apple ürünü. Gönül rahatlığıyla edinebilirsiniz.
İsim: Sergen T.
Tarih: 29 Eylül 2023
Satıcı: Alsambunu

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Merak Edilenler Neler?

Soru: 2023 olanımıdır
Cevap: Merhaba, ürünün çıkış yılı 2022'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün apple türkiye garantili mi?
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl Resmi Distribütör/Türkiye Garantilidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Type c girişi var mı
Cevap: merhaba 2 adet thunderbolt girişi var type-c uçlu kabloyu thunderbolt girişine takabilirsiniz. Saygılarımla

Soru: Ürün kapalı kutu içinde geliyor değil mi sıfır şekilde ve 2 yıl garantili mi
Cevap: Değerli müşterimiz , ürünlerimiz kapalı kutu ve iki yıl marka garantilidir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, Apple şirketinin şuanki üniversite öğrencileri için geçerli olan kampanyası geçerli midir acaba sizde?
Cevap: Merhaba, ilgili sorularınızı Hesabım -Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: Merhaba, Almış olduğum ürünün sağ alt tarafın garip çizgiler ve leke gibi şeyler oluştu, Yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: Yenilenmiş cihaz mı
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: M3 15 inç 16 gb ram 256 gb ssd modeli var mı
Cevap: merhaba bizde yok efendim. Saygılarımla

Soru: merhabalar üründe kaç GB Ram bulunmakta
Cevap: Merhaba, üründe 8 GB RAM mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Depolama alanı kaç gb?
Cevap: Merhaba, üründe 256 gb kapasite bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: oyun için uygun mudur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Teknik departmanımız olmadığından ve ürünler tarafımıza kapalı kutu gönderildiği için konuyla alakalı Apple Türkiye'den destek almanız gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Model kodu alabilir miyim
Cevap: Merhaba, ürünümüzün model kodu MQKW3TU/A'dır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Usb girişi varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Teknik departmanımız olmadığından ve ürünler tarafımıza kapalı kutu gönderildiği için konuyla alakalı Apple Türkiye'den destek almanız gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar, 16 gb ram bellek 256 gb ssd versiyonunun satışını neden yapmıyorsunuz
Cevap: Merhabalar stoklarımızda m2 olarak sadece bu model var efendim. Saygılarımla

Soru: Merhaba dokunmatik ekran varmı bu modelde
Cevap: Merhaba, üründe dokunmatik ekran mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: klavye düzeni nedir türkçe q klavye mi
Cevap: Merhaba, ürün Q Türkçe + Numerik (Aydınlatmalı) klavyeye sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar 2023 model MacBook mu
Cevap: Merhaba, ürünün çıkış yılı 2022'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürün 256 gb 15 inç mi
Cevap: Merhaba, üründe 256 gb kapasite bulunmaktadır. 15 inç ekran boyutuna sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bu ürün sıfır ve Apple garantisi ile geliyor, değil mi?
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu ve 2 yıl Apple Türkiye Garantili olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Açıklama kısmında 10 inch yazıyor. 15 inch değil mi
Cevap: Merhaba, ürün 15 inç ekran boyutuna sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight Detaylı Resimler

15-inch MacBook Air: Apple M2 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 256GB - Midnight En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü