15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Bu Ürünü Almalı Mı ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Tavsiye Eder Misiniz?
15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Güncel Fiyatı 529.53 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yaklaşık 26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürün Özellikleri

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürününün Satıcısı, e-life 15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti ürününü 529.53 Tl'den Satılmaktadır.

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürünü Kullananların Görüşleri
529.53 Tl ye satışta olan 15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: hizli kargo ile sorunsuz geldi
İsim: Çağla T.
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: E LİFE MAĞAZACILIK

Yorum: sorunsuz geldi
İsim: N** A**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: güzel 2 tane 5 kglik 2 tane 2,5 kglik var yayı da sağlam
İsim: E** B**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: çok kaliteli
İsim: E** A** Y**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Gayet iyi istediğim gibi geldi teşekkür ederim trerdyol
İsim: Y** Ç**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: İki tane ürün sipariş verdim parasını almanıza rağmen 1 tane göndermişsiniz satıcıyla hiçbir şekilde iletişime geçemedim.Benimle İletişime geçip parasını peşin aldığınız ürünün tamamını gönderirsiniz umarım,iyi olur. Yorum üstte görünsün diye 5 yıldız verdim.
İsim: Cihan K.
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: sağlam duruyor, görselin aynısı teşekürler.
İsim: Y** Ç**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: bana inanılmaz kaba geldi. iade ettim. satıcı kargoyu jet hızıyla gönderdi. onun açısından 3 yıldız veriyorum
İsim: A** C**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: 2 adet sipariş verdim satıcı 1 adet yolladı bu sırada %100 e yakın zam yaptı ve diğer dumbell ın tedarik edilemediğini söyleyerek yollamayı reddetti. Diğer dumbell ın da yollanmasını istiyorum fakat satıcı iade edip 2 katı fiyattan tekrar almamı istiyor.
İsim: H** S** P**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: Urun gercekten malzemesiyle agirliklarin bire bir olmasiyla muazzam pilastigi saglam kargo cok gec geldi oda saticiyla alakali degil satici aldigim gun kargoladi kargo 5. gun elime ulastirdi eksiksiz
İsim: b** c**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Ucuz ve kaliteli.
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: bir demir aparatı eksik geldi adam akıllı iş yapın yav
İsim: **** ****
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: ürün sağlam ve iyi patlak çatlak gelmedi tavsiye ederim kargo 1 günde geldi
İsim: B** B**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Guzel menteşe mantigi biraz garip olsa da bu paraya super.
İsim: M** N**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: disk sabitleme sıkıntılı.
İsim: M** B**
Tarih: 15 Temmuz 2024

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 2 adetimi dambul
Cevap: Merhabalar 1 adettir. Set içeriğinde 2 Adet 5 KG Ağırlık Plakası , 2 Adet 2.5 KG Ağırlık Plakası , 1 Adet 40 CM Kısa BAR bulunmaktadır. İyi alışverişler dileriz

Soru: kilolar çıkarılabiliyomu
Cevap: Merhabalar ağırlıkları takıp çıkartabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Tutma yeri plastikmi
Cevap: Merhabalar bar demirdir.

Soru: Bir bara 15 kg takılıyormu bütün plakalar
Cevap: Merhabalar 15 kg olarak kullanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Toplamda 15 kg değil mi
Cevap: Merhabalar plaka toplam ağırlık 15 kg dır. İyi alışverişler dileriz

Soru: 2 tane mi tekmi
Cevap: Merhabalar 1 adettir. Set içeriğinde 2 Adet 5 KG Ağırlık Plakası 2 Adet 2.5 KG Ağırlık Plakası 1 Adet 40 CM Kısa BAR 2 Adet Metal Paslanmaz Sıkıştırma Yayı bulunmaktadır. İyi alışverişler dileriz

Soru: Merhaba bir adet midir
Cevap: Merhabalar 1 adet üründür. Set içeriğinde yazan ürünlerin gönderimi yapılmaktadır. İyi alışverişler dileriz

Soru: ayrıyeten bi bar alıp bu ağırlıkları ona takarsam uyumlu olurmu
Cevap: Merhabalar plaka iç çapları 28 mm dir. Bu ölçüye uygun olan kısa barları kullanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: Yanında ekstradan fazla bar göndere biliyor musunuz ?
Cevap: Merhabalar setlere ekleme yada çıkarma yapmamaktayız. Satışı bulunan ürünlerimizden sepetinize ekleme yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: ağırlıkların kalınlıkları kaç cm dir
Cevap: Merhabalar, Plaka iç çap 28 mm dir. 5 kg plaka, dış çap 25 cm, genişlik 5 cm, 2,5 kg plaka dış çap 20 cm, genişlik 4 cm , İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba toplam iki adet mi dumbel yoksa bir adet mi
Cevap: Merhabalar 1 adet dambıldır. İyi alışverişler dileriz

Soru: İki adet mi yoksa bir adet
Cevap: Merhaba 1 adet üründür. İyi alışverişler dileriz

Soru: kolay gelsin takma aparatı sağlam mı. daha önce böyle bi şey almıştım yalama olmuştu sıkı tutmuyodu
Cevap: Merhabalar tüm ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. İyi alışverişler dileriz

Soru: Plakaların ağırlık bilgileri ve dolgu malzemeleri hakkında bilgi verir misiniz
Cevap: Merhabalar, Set içeriğinde 2 Adet 5 KG Ağırlık Plakası 2 Adet 2.5 KG Ağırlık Plakası 1 Adet 40 CM Kısa BAR bulunmaktadır. Plakaların içeriği özel harç karışımı beton dolgudur. İyi alışverişler dileriz

Soru: ağırlıklar sökülüp takılabiliyormu. Yani istedigimiz ağırlığı kullanabiliyormuyuz
Cevap: Merhabalar set içeriğinde bulunan plakalar ile istediğiniz ağırlıkları ayarlayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: SALAM Azarbaycana nece getizdirmek olar?
Cevap: Merhabalar Azerbaycan a şuan gönderimimiz yoktur. İyi günler dileriz

Soru: merhaba tam 15 kilo geliyor demi bar sıkıştırma aparatı felan içinde
Cevap: Merhabalar 2 Adet 5 KG Ağırlık Plakası - 2 Adet 2.5 KG Ağırlık Plakası - 1 Adet 40 CM Kısa BAR - 2 Adet Metal Paslanmaz Sıkıştırma Yayı gönderilmektedir. Plaka toplam ağırlık 15 kg dır. İyi alışverişler dileriz

Soru: Merhabalar,ağırlıklar plastik mi, çelik mi?
Cevap: Merhabalar plakalar A+ kalite plastik kaplamadır. İçeriği beton dolgudur. İyi alışverişler dileriz

Soru: Plakanın ıcı kaç santım 28 mı
Cevap: Merhabalar 28 mm dir.

Soru: Merhaba efendim, kısa demir bara belirtilen toplam 25 kilo plakaları ve fazladan 10 kilo taksam (5-5) demirin yamulma ihtimali var mıdır? Demire güvenebilir miyim? Saygılarımla.
Cevap: Merhabalar kısa bara maksimum 4 plaka takıbilirsiniz. Maksimum 20 kg takılabilmektedir. 5+5 - 5+5 olacak şekilde plaka takabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürüne Ait Resimler

15 Kg Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü