1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Tavsiye Edilen Yer Neresi

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 En Düşük Fiyat Nerede?
1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Şu Andaki Fiyatı 286.34 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Memnuniyet Durumu Nedir?

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Hakkında yaklaşık 434 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Ürün Detayları

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Ürününün Satıcısı, Newlilla 1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 ürününü 286.34 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Son Yorumlar
286.34 Tl ye satışta olan 1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
434 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: anne kilodu. çok rahat. tam bedeninizi alın
İsim: c** k**
Tarih: 23 Aralık 2022
Beden: Beden:XL
Satıcı: Newlilla

Yorum: ürün gayet iyi, memnun kaldım bedeninizi alabilirsiniz ayrıca minik hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 22 Aralık 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Yumuşacık çok rahat bi ürün önce büyük oldugunu düşündüm fakat yıkayınca topladı terettüt etmeden alına bilir tam bedeninizi alın
İsim: Ş** U**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Kumaşina bayıldımmm yumuşaçik çok güzel 💞 7 aylik hamile olduğum için baya büyük beden sipariş verdim rahat etmek için gayet güzel geldi çok teşekkür ederim saticiya 💞
İsim: S** U**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Yumuşacık yine şaşırtmadı beni 61 kg L aldım m de olabilirmiş .
İsim: M** d** ç**
Tarih: 02 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Öncelikle Beden olarak L en ufak olanı olduğu için aldım normalde M giyerim fakat ürün gerçekten güzel ve rahat beden çok önemli değil Kargo için ve ufak not ve hediye için teşekkür ederim
İsim: S** D** a**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: beklediğimden çok daha iyi kalitede yumuşacık teşekkür ederim
İsim: ı** ç**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: S beden tercih ederim normalde L beden çok iyi oldu dokusu güzel beğendim
İsim: N** K**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Beğendim yumuşacık öneririm
İsim: M** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Aralık 2022

Yorum: Yumuşacık çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Çok hızlı katgo, özenli paketleme ve çok kaliteli yumuşacık ürünler. Yorumlara bakarak bu ürünü tercih ettim ve çok beğendim. Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: h** k**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Kalitesi çok güzeldi bana maalesef büyük geldi anneme verdim
İsim: A** O** K**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Ürün iki günde elime ulaştı. Kargo paketleme çok özenliydi. Ürüne gelecek olursak gerçekten mükemmel yumuşacık dokusu pamuklu içeriğinin hakkını fazlasıyla veren bir ürünmüş. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Beğendim. Kumaşı, dokusu güzel teşekkür ederim. Ben biraz büyük olsun istedim. L beden aldım. Bedeninizi alabilirsiniz. Minik hediye için de ayrıca teşekkür ederim☺
İsim: Z** Ç**
Beden: 14 Nisan 2023

Yorum: kalitesi güzel çok beğendim 55/1.67 L beden büyük geldi M bedeni yoktu yinede beğendim minik hediye için çok teşekkür ederim
İsim: R** B**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: urun paketleme kalite gercekten cok iyi hediyeniz icin tesekkur ederim 1.70 boy 68 kilo icin xxl tam kavriyor cok begendim yikadiktan sonra cekme yapmiyor.
İsim: Gizem O.
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Tam beden almalısınız. Ben L alldim biraz bol geldi.kumasi güzel yumuşak
İsim: N** K**
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Aşırı memnun kaldım hamileyim pamuklu kullanmam gerekiyor 80 kilo için xxl aldım
İsim: e** U**
Beden: 16 Ağustos 2023

Yorum: Çok begendigim bir marka baska yerden camasır almam artık. kızıma ve anneme aldom çok memnunlar
İsim: M** M**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: Ürün yumuşacık yıkayınca çekilme de yapmadı çok rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: kaliteli bir kumaş
İsim: H** k**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve kaliteli tavsiye ederim.
İsim: O** D**
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli,68 kg için L beden aldım,ilk geldiğinde gözüme çok büyük geldi ama yıkanınca has pamuk olması sebebiyle biraz çekti ve daha iyi oldu.
İsim: N** Ö**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün çok güzel L beden aldım M alsam iyi imiş değiştirmedim birine hediye vericem
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: çok kaliteli yumuşacık
İsim: özlem ö.
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: xl alsaymisim daha iyimis. ama kullanıyorum.tam beden almak lazim. ama kalitesi güzel.bu markadan kızıma sa aldım onlardan da memnunum
İsim: E** T**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: kesinlikle verdiğiniz paraya değer ürünün kalitesi çok güzel yıkamada çekme vs olmuyor kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: R** F** Ş**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: bir beden büyük alınabilir ,güzel çamaşırlar
İsim: T** K**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Güzel ama yıkayınca çekti o yüzden bir beden büyük alın
İsim: E** S**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: tam pamuk..rahat
İsim: G** G** Ö**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Boy:150cm

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: siyahida varmi
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Sadece beyaz satışta mevcut. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 88 kiloyum kacbeden almalıyım
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... 2 Xl beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: normalde m beden giyiyorum hangi beden almalıyım
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz...1501 modelimizle yardımcı olabiliriz efendim bu model de maalesef 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: yüksek bel mi?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.Yüksel beldir efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 95 kiloya hangi beden olur?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Ürün görselleri içersinde beden tablomuz bulunmaktadır daha açıklayıcı bilgilendirilmiş olunucaksınız efendim.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...💐

Soru: S beden gelir mi
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Üretim programımızda bulunmamaktadır efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: merhaba hangi kargoyla gönderim yapıyosunuz
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Trendexpres kargo ile gönderim sağlıyoruz.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...💐

Soru: Ürünün kalıbı dar mı?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Geniş efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Merhaba ürün üstünde kalpler bulunuyor onlar delikli mı nokta kısımları yoksa sadece modeli bu şekil mi bikini bölgesi iç kısımda hastarı var mı yani açık değil dimi
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Kumaşın yapısı öyledir efendim, delikli, ağ kısmında iç astarı mevcuttur. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 165 boy 52 kilo L beden olur mu
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... M beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 8 aylık hamileyim 60 kiloyum hangi beden almalıyım. Ve ten rengi veya siyah rengi olacak mı onlardan da istiyorum
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... L beden tavsiye ederiz efendim, şu an sadece beyaz renk üretimde.💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: S ya da M bedene uyumlu %100 pamuk külot ürününüz var mı göremedim de ?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Şu an için maalesef efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: İyi günler 44 bedenim hangi bedeni almalıyım
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. XXL uygundur efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Merhaba Ten rengi gelecek mi?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Maalesef efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: merhaba 1.56 boy 65 kilo ya hangi beden uygun olur teşekkür ederim
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... L beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 1.60 boy 76 kilo hangi beden?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Xl beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Merhaba, %100 pamuklu başka model külot var mı?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... 1501 bikini modelimiz satışta mevcut efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: merhaba %100 pamukmudur acaba hiç karışım yok değilmi
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... % 100 pamuktan oluşan kumaş türü kullanılmaktadır efendim .💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz

Soru: 70 kilo basenluyim kaç beden olur
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. XL beden uygun olur efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Ürünün siyahı var mı acaba
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Maalesef efendim:( 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 Fotoğraf Ve Görseller

1506 Kalpli %100 Pamuklu 5'li Kadın Bato Külot Paketi V1 En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü