1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Tavsiye Eder Misiniz ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Anlık Fiyatı 159.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Memnuniyet Durumu Nedir?

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.5 .

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Ürün Özellikleri

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Ürününün Satıcısı, Kitchen Time 1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE ürününü 159.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE En Son Yapılan Yorumlar
159.0 Tl ye satışta olan 1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.5

Yorum: Gayet güzel ve kullanışlı
İsim: G** A**
Tarih: 31 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CLNK HOME

Yorum: ürün yanlış gönderildi öncesinde stok sormama rağmen
İsim: Ö** E** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: renk beyaz yerine mavi geldi.mavi istesek mavi siparis verirdik.
İsim: Z** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Hiç beğenmedim çocuğuma aldım görseldeki gibi düşündüm sanki kova almışım keşke dev gibi büyük olduğunu belli etseydiniz...
İsim: s** Ü**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: tutma kolunun bir tarafının set kırık kızım severek aldı ama gelince üzüldü
İsim: İ** A**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel ama yanlış renk göndermişler
İsim: B** B**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: kaç gun bekledim evde olmama rağmen kargo evde bulunamadı gerekcesiyle iade olusturmus cidden sinir bozucu
İsim: **** ****
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: güzel ama yanlış renk göndermişler bu bilerek yapılan birşey bence , elinizde beyaz yoksa kaldırın burdan da emrivaki yapmayın!
İsim: e** ç** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Mayıs 2024

Yorum: Ürünün uçkarı yanlıştı gelmişti ve dışı çizik çizikdi iade ettik
İsim: A** A**
Tarih: 20 Mayıs 2024

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: makinaya atılıyor mu
Cevap: Hayır efendim

Soru: beyaz renk mevcut mu
Cevap: Evet efendim

Soru: Urun boy ve en kaç cm ve yanında sticker geliyor mu
Cevap: 1600 ml efendim stiçker hediye efendim

Soru: Beyaz renk geliyor değilmi bazı kişiler almışda yorumlarda farklı renklerde olduğunu söylemişler

Soru: hangi renkler mevcut
Cevap: Beyaz efendim

Soru: askıları çıkıyo mu

Soru: sticker geliyomu ve kaç gün içinde gelir ona göre alıcamm

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE Detaylı Fotoğraflar

1600 Ml Şeffaf Pipetli Motivasyon Matarası Suluk BPA FREE En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü