17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Alınır Mı ?

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Satın Alır Mısınız?
17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Şu Anki Değeri 325.63 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Hakkında yaklaşık 1443 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Teknik Bilgiler

_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

QL 17 Aktifli Dökülme Karşıtı Besleyici Saç Serumu >_x000D_
_x000D_

Alg ve Deniz Yosunu ile birlikte 17 aktif içerikten oluşmaktadır. >_x000D_
_x000D_

İçerisindeki bitkisel ekstrakt, aminoasit ve vitaminler ile saç derisinizin oksijen tüketimini artırarak n azalmasında yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_

İki güçlü algin birleşimi sayesinde, kafa derisi mikro sirkülasyonunun uyarılması yoluyla saç canlılığını artırma yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_

Saç yapısını korumaya yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_

Tavsiye edilen düzenli kullanım süresi minimum 3 aydır. Daha uzun süreli kullanımlar için de uygundur. >_x000D_
_x000D_

QL 17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum Aktif İçerik Listemiz >_x000D_
_x000D_

PELVETIA CANALICULATA EXTRACT: kahverengi alglerin (Phaeophyta) bir türü olan Pelvetia Canaliculata bitkisinden elde edilen bir özüt çeşididir. Bu bitki genellikle Kuzey Atlantik kıyılarında yetişir ve deniz suyundan beslenir. Saç bakımı ürünleri içinde kullanıldığında, saç köklerini güçlendirmeye yardımcı olabilir ve azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, saçların daha kalın ve dolgun görünmesine yardımcı olabilir. >_x000D_
_x000D_

SPIRULINA PLATENSIS EXTRACT: Spirulina, saç sağlığı için yararlı olan amino asitler, mineraller ve vitaminler içerir. Mavi-yeşil alglerin (Cyanobacteria) bir türü olan Spirulina Platensis bitkisinden elde edilen bir özüt veya ekstre çeşididir. Bu bitki genellikle sıcak tropikal ve subtropikal bölgelerde yetişir ve yüksek besin değerine sahiptir. Saç bakımı ürünleri içinde kullanıldığında, saçları besleyen ve onaran özelliklere sahip olabilir. Ayrıca, saçların daha parlak ve güçlü görünmesine yardımcı olabilir. >_x000D_
_x000D_

LAMINARIA DIGITATA EXTRACT: kahverengi alglerin (Phaeophyta) bir türü olan Laminaria Digitata bitkisinden elde edilen bir özüt çeşididir. Bu bitki genellikle Kuzey Atlantik kıyılarında yetişir ve deniz suyundan beslenir. Saç bakımı ürünleri içinde kullanıldığında, saçları besleyen, onaran ve nemlendiren özelliklere sahip olabilir. Ayrıca, saçların daha parlak ve güçlü görünmesine yardımcı olabilir. >_x000D_
_x000D_

PANAX GINSENG ROOT EXTRACT: Ginseng, saç derisindeki kan dolaşımını artırmaya yardımcı olabilir, bu da saç foliküllerinin daha fazla oksijen ve besin almasını sağlayabilir. Bu nedenle, saç dökülmesi veya incelmesi yaşayan kişiler için faydalı olabilir. Ayrıca, saçları güçlendirmeye yardımcı olan ve saç kırılmasını azaltan özellikleri vardır.Saçın elastikiyetini artırırken aynı zamanda saçı nemlendirir ve kuruluğu önlemeye yardımcı olabilir. Bu sayede saçlar daha yumuşak ve daha kolay taranabilir hale gelir. >_x000D_
_x000D_

ARGININE: Saç büyümesini destekleyebilecek bir amino asittir. Arginine, saçın doğal protein yapısının bir parçasıdır ve saçın güçlü, parlak ve sağlıklı kalmasına yardımcı olabilir.Saçın keratin yapısını güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bu, saçın daha az kırılmasına ve daha az dökülmesine neden olur. Arginine, saç foliküllerine kan akışını artırmaya da yardımcı olabilir. Bu, saç köklerinin daha iyi beslenmesini sağlar ve saç büyümesini teşvik eder. Arginine, saç derisindeki nem dengesini korumaya yardımcı olabilir. Saçın nem dengesi korunduğunda, saç daha az kuru ve daha az kırılgan olur. Bu da saçın daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Arginine, saçın pH dengesini de korur, bu da saçın daha az yıpranmasına neden olabilir. >_x000D_
_x000D_

ACETYL TYROSINE: Saçların daha güçlü görünmesine yardımcı olabilecek bir amino asittir. Saç köklerinin daha iyi beslenmesine yardımcı olur ve saçın daha uzun süre köklerinde kalmasına neden olur. Bu, azaltabilir ve saçın daha kalın ve sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir. Saçtaki melanin üretimini artırabilir. Bu, saçın doğal rengini korumaya yardımcı olur ve saçın matlaşmasını önleyebilir. Saçın doğal protein yapısına yardımcı olur ve saçın daha elastik olmasını sağlar. Bu, saçın daha az kırılmasına ve daha az yıpranmasına neden olabilir. Saç derisindeki nem dengesini korumaya yardımcı olur. Bu, saçın daha az kuru ve daha az kırılgan olmasını sağlar. >_x000D_
_x000D_

ARCTIUM MAJUS ROOT EXTRACT: Isırgan otu kökü özü, saç foliküllerinin kan dolaşımını artırarak saç köklerinin daha iyi beslenmesini sağlar. Bu, azaltabilir ve saçın daha güçlü kalmasına yardımcı olabilir. Kepek oluşumunu önleyen doğal bir antiseptik etkiye sahiptir.Saç köklerini besleyen ve saç büyümesini teşvik eden besinler içerir. Bu sayede, saçların daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_

HYDROLYZED SOY PROTEIN: Soya proteini, saçları güçlendirmeye ve hacim kazandırmaya yardımcı olabilir. Saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olur ve saçın daha hacimli görünmesini sağlar.Saçın yıpranmış ve hasarlı bölgelerini onarmaya yardımcı olur ve saçın daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. >_x000D_
_x000D_

CALCIUM PANTOTHENATE: B5 vitamini olan pantotenik asit, saçları güçlendirmeye ve saç derisini beslemeye yardımcı olur. Kalsiyum Pantotenat, saçın köklerinin güçlenmesine yardımcı olur ve saçın daha az dökülmesini sağlar. Saç foliküllerinin sağlıklı kalmasını sağlar ve saçın daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur. Saçın parlaklığını artırır ve saçın daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. >_x000D_
_x000D_

BIOTIN: B7 vitamini olarak da bilinen biyotin, saçları güçlendirmeye, saç büyümesini teşvik etmeye ve önlemeye yardımcı olabilir. Biotin (Vitamin H veya B7), saç sağlığı için önemli bir bileşendir. Biotin, vücudun saç, cilt ve tırnaklar gibi hücrelerinin üretiminde kullanılan bir B vitamini türüdür.Biotin eksikliği, saçın kırılmasına, dökülmesine ve incelmesine neden olabilir. Bu nedenle, biotin içeren besinlerin tüketilmesi veya biotin takviyelerinin kullanılması, saç sağlığı için faydalı olabilir. >_x000D_
_x000D_

ZINC GLUCONATE: Çinko, saç derisi sağlığı için önemlidir ve önleyebilir. Zinc gluconate, saç sağlığı için önemli bir mineral olan çinkonun glukonik asit ile birleşmesiyle oluşan bir tuzdur. Saç sağlığı için çinko oldukça önemlidir, çünkü çinko, saç foliküllerinin sağlıklı kalması için gereklidir. Ayrıca, saç büyümesi için önemli bir rol oynayan bir enzim olan 5-alfa redüktazın aktivitesini de artırabilir. Zinc gluconate, azaltma ve saç büyümesini teşvik etme potansiyeli nedeniyle saç bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılan bir bileşendir. >_x000D_
_x000D_

ORNITHINE HCL: Saç büyümesini destekleyebilecek bir amino asittir. Ornithine, saç köklerinin ve saç foliküllerinin sağlıklı kalmasına yardımcı olan keratin üretimi için gereklidir. Bu nedenle, ornithine HCl, saçların daha güçlü ve sağlıklı olmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, ornithine, saçın sağlıklı büyümesi için önemli olan hücre yenilenmesine de yardımcı olabilir. >_x000D_
_x000D_

GLUCOSAMINE HCL: Bu madde, saçların sağlıklı kalmasına yardımcı olabilir ve azaltabilir. Glukozamin HCl, eklem sağlığı için yaygın olarak kullanılan bir bileşiktir, ancak saç sağlığı için de bazı yararlar sağlayabilir. Glukozamin, saç köklerinin ve saç foliküllerinin sağlıklı kalması için gerekli olan kıkırdak yapısının bir bileşenidir. Ayrıca, glukozamin, saçın nemli kalmasına ve daha esnek olmasına yardımcı olabilir. Bu, saçın daha kolay taranmasına ve daha az kırılmasına yardımcı olabilir. >_x000D_
_x000D_

TOCOPHERYL ACETATE: E vitamini, saç sağlığı için yararlı olabilir ve saç derisini besleyebilir. Tocopheryl acetate, saçı serbest radikallere karşı koruyarak saç köklerinin sağlığını ve saçın nem dengesini korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda saçın daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olabilir. Tocopheryl acetate ayrıca saçın kırılmasını önleyerek saçın daha uzun süre sağlıklı kalmasına yardımcı olabilir. >_x000D_
_x000D_

CITRULLINE: Saç büyümesini destekleyebilecek bir amino asittir. Citrulline, vücutta nitrik oksit üretimini artırarak, kan dolaşımını artırabileceği bilinen bir amino asittir. Saç derisi sağlığı için önemli olan kan dolaşımını artırmaya yardımcı olabilir. İyi bir kan dolaşımı, saç foliküllerine yeterli oksijen ve besin maddelerinin ulaşmasını sağlar. Bu da saç köklerinin daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olabilir. Citrulline aynı zamanda azaltmaya ve saçın daha sağlıklı görünmesini sağlamaya yardımcı olabileceği düşünülen bir bileşendir. >_x000D_
_x000D_

ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT: Biberiye özü, saçların büyümesini destekleyebilir ve saç derisini canlandırabilir. Biberiye yağı, saç derisindeki kan dolaşımını artırarak saç foliküllerine daha fazla oksijen ve besin maddelerinin ulaşmasını sağlayabilir. Bu, saç köklerinin daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olabilir ve azaltmaya yardımcı olabilir.Ayrıca, biberiye özütü saç derisindeki mikropların büyümesini engelleyebilir ve kaşıntı ve kepek oluşumunu azaltabilir. Saçınıza biberiye özütü içeren ürünler uygulayarak saç derisi sağlığınızı koruyabilir ve saçınızın daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_

URTICA DIOICA EXTRACT: Isırgan otu özü saç sağlığı için yararlı olabilir ve önleyebilir. Isırganotu özütü, saç derisindeki kan dolaşımını artırarak saç foliküllerine daha fazla oksijen ve besin maddelerinin ulaşmasını sağlayabilir. Bu da saç köklerinin daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olabilir ve azaltabilir. Ayrıca, ısırganotu özütü saç derisindeki yağı dengeleyebilir ve kepek oluşumunu azaltabilir. Saçınıza ısırganotu özütü içeren ürünler uygulayarak saçınızın daha sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_

QL 17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum Kullanımı >_x000D_
_x000D_

Sabah ve akşam saç diplerine masaj yaparak uygulayınız. >_x000D_

Saç serumu pompasını 1-2 defa sıkıp ihtiyaca göre kullanım miktarını kendiniz ayarlayabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_

Durulama gerektirmez. >_x000D_
_x000D_

Zorunlu olmamakla birlikte, dermaroller ile birlikte kullanıma uygundur. >_x000D_
_x000D_

Uyarılar >_x000D_
_x000D_

QL Saç Dökülmesi Serumu, harici kullanım için uygundur. Göz çevresi ile temastan kaçınınız. Göz ile teması halinde beklemeden bol su ile durulayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. >_x000D_
_x000D_

Saç Dökülmesi Nedenleri >_x000D_
_x000D_

Saç dökülmesi birçok farklı nedenle ortaya çıkabilir. En yaygın nedenlerden bazıları şunlardır: >_x000D_
_x000D_

Genetik: Kalıtımsal faktörler n en yaygın nedenidir. Erkek tipi kellik (androgenetik alopesi) genellikle ailesel bir özelliktir ve erkeklerin büyük çoğunluğu hayatlarının bir döneminde bu durumla karşılaşırlar. >_x000D_
_x000D_

Hormonal değişiklikler: Hormon seviyelerindeki değişiklikler, özellikle androjen hormonlarındaki artış, saç dökülmesine neden olabilir. . >_x000D_
_x000D_

Stres: Yoğun stres, saç dökülmesine neden olabilir. Fiziksel veya duygusal stres, vücuttaki hormonal değişikliklere neden olabilir ve saç dökülmesine katkıda bulunabilir. >_x000D_
_x000D_

Sağlık sorunları: Bazı sağlık sorunları, özellikle tiroit problemleri, otoimmün hastalıklar ve saç derisi enfeksiyonları gibi durumlar, saç dökülmesine neden olabilir. >_x000D_

Beslenme eksiklikleri: Sağlıklı saç büyümesi için gerekli olan vitaminler ve minerallerin yetersiz alımı, saç dökülmesine katkıda bulunabilir. >_x000D_
_x000D_

Saç köklerine yapılan zararlar: Sıkı saç örgüleri, saç düzleştirme veya saç boyama işlemleri gibi saç köklerine zarar verebilecek uygulamalar, saç dökülmesine neden olabilir. >_x000D_
_x000D_

Yaşlanma: Yaşlandıkça, saç kökleri küçülmeye ve daha az saç üretmeye başlarlar, bu da saç dökülmesine neden olabilir. >_x000D_
_x000D_

Daha etkili sonuçlar için QL 6 Aktifli Şampuan ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. >_x000D_

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Ürününün Satıcısı, Quality Life 17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı ürününü 325.63 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Kullanıcı Yorumları
325.63 Tl ye satışta olan 17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1443 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ürünü arkadaşımın tavsiyesi ile sipariş verdim. Aşırı memnunuz saç dökülmesini kısa sürede durdurdu ve minik bebek saçlarım çıktı memnun kaldım tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: QL QUALİTY LİFE

Yorum: 3. Şişeyi bitirdim dökülen saçlarımı yeniden çıkartmaya başladı kesinlikle faydalı bir ürün QL Saç Vitamini ile birlikte kullanıyorum.
İsim: Ramazan K.
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Ben çokkk beğendim 👍 kokusu ,yapısı mükemmel.jel kıvamında ve asla yağlandırmıyor saç diplerini.benim saç derimde yağlı egzama olduğu için çok tereddüt etmiştim ama iyi ki almışım saç dökülmem azaldı mis gibi kokuyor ve açık yerlerde saç çıkmaya başladı gibi sanki🤩 teşekkürler mükemmel paketlenmişti ayrıca
İsim: A** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Nisan 2023

Yorum: Muhteşem bir ürün resmen 1 haftada saçım farketti.herkese tavsiye ediyorum
İsim: R** k**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Eşim için aldım. Çok etkili bir serum saç dökülmesi sorunu ortadan kalktı. Özellikle alın bölgesindeki açılmalar için kulanmaya devam ediyor. Saç çıkaran serum olarak denemenizi tavsiye ederim
İsim: B** D**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: İlk şişeyi bitirdim bu 2. siparişim. Saç dökülmesini ciddi oranda azalttı. Yeni saç oluşumunu 2. ayın sonlarına doğru destekleyeceğini ve en az 3 şişe kullanmamı doktorum söylemişti. Kampanyalı olduğu için ve direk üreticinin satıcı Trendyol'u tercih ettim.
İsim: b** k**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Şu an 4. şişedeyim ve farkı görmeniz için öncesi sonrası fotoğraflarımı ekliyorum. Saç dökülmesini önlediği gibi gerçekten saç çıkartıyor. Keşke daha önceden bu saç serumunu keşfetseymişim.
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Biotin takviyesi ile kullanıyorum acayip etkili. 6 yıllık saç dökülme sorunum vardı. Bu ürün, aynı markanın argan yağı ve Biotin takviye hapı ile ilk haftada gözle görülür bir düzelme gerçekleşti
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Bu markanın önce dökülme önleyici hapına başladım,2.ayda bu serumu da kullanmaya başladım çok memnun kaldım.Kullanımında hiçbir sorun yok,kesinlikle saçı ağırlaştırıp yağlı görüntü vermiyor.Aksine daha volümlü görünüyor.Yeni saçlar da çıkmaya baladı.Şiddetle tavsiye ederim.
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: ben daha önce quality life saç vitaminini kullandım dökülmelerim durdu şampuanıni da kullanıyorum çok memnunum bide bu serumu aldım yeni başladım kullanmaya ama güzel olduğuna eminim saç vitamini ile saçlarım dokulmelerim durdu yeni saçlar cikti her ürününün denemeye değer olduğunu düşünüyorum
İsim: e** t**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Doktorumun tavsiyesi ile QL Saç Vitamini, serum ve şampuan tedavisine başladım. 6 aylık kullanım öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum. Kesinlikle kullanılması gereken bitkisel içerikli ürünler. Çevremde bir çok kişiye aldırdım ve şikayet de gelmedi. Fiyat olarak eczanelere göre çok uygun.
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Yorumlardaki sonuçları görünce aşırı yükseldim... işallah bende de çok güzel baby saçlar çıkıcak 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İsim: D** Y**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir kokusu var sabah akşam kullanıyorum önlerden yeni saçlar çıktı 10 günde
İsim: B** A**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Ürünü 1 kere kullandım, dokusu jel kıvamı gibi saçımı yağlandırmalı, ve saç diplerim hemen yağlanırdı bunu kullandım daha hala saçım kabarık duruyor, ilerleyen süreçte yorumu güncelleyeceğim. Küçük hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: Melek C.
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Eşimin saçları uzun (erkek), ona aldım, 10gündür düzenli kullanıyor serumu şampuanıyla birlikte. Dökülmesi azaldı şaka gibi. Yaşasın! Kokusu çok güzel bu arada. Uzama değerlendirmesi içn çok erken, ama dökülmeyi kesinlikle engelliyor, tebrikler
İsim: C** S**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Serum şampuan maske ve vitaminle birlikte 2 günde bir dermaroller yaparak 1 ay içinde saç dökülmemi durdurdum ve bebek saçlarım gelmeye başladım.Saçlarım çok daha dolgun gözüküyor ve yumuşacık.inanılmaz başarılı ürünler.Çok teşekkür ediyorum kendi adıma
İsim: e** b** s**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullanıyorum. Nemli saçlarıma masaj yaparak uyguluyorum. Kuru saçta beni zorladı. Saçım kuruduğunda öyle güzel ve parlak görülüyor ki.
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Çok almak istiyordum nihayet alabildim diğer ürünlerle birlikte kullanıyorum saçları yaglandirmiyor çok güzel bir dokusu var @mutemadiyenagliyorum tiktok hesabımda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz 👌
İsim: E** G**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Yorumlara bakarak aldım, iyi bir sonuç için düzenli ve belli bir süre kullanmak gerekiyor. Daha etkili ve çabuk sonuç alabilmek için vitamin complex ve dökülme karşıtı şampuan ile birlikte aldım.Yeni kullanmaya başladım. Umarım etkili olur.
İsim: E** C**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel kokuyor ve yapısının çok yağlı olmamasını sevdim ayrıca çok iyi paketleyle geldi
İsim: N** T** O**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Ürün elime sağlam ulaştı.Guzel ve korumalı paketlenmisti.Henüz kullanmadım.Yorumlari dikkate alarak aldım.Fazla saç dokulmem var.Cam şişede,ambalajı güzel ve sağlıklı görünüyor.İnsallah dökülmem durur ve çok mutlu olurum .:/Bir bayan için sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak çok önemli.İnsallah işe yarar ve bende güzel dönüşlerle yorumumu güncelleriDevamını Oku
İsim: Y** S**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: iyi gelecek diye umuyorum kullandikca daha iyi anlasilacak
İsim: m** Ö**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: ürünlerim sağlam bi şekilde paketlenmiş ve hızlı olarak elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: G** D**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Eşim için aldık,kullanmaya başladık.bu markanın vitaminini kullanmıştım.ikinci kutunun bitiminde bebek saçlarım çıkmıştı.şimdide serumunu denemek istedik.
İsim: H** Ş**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Yumuşacık ve etkili bir serum
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: kızım için aldım saç dökülmesi durdu
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: bu ikinci şişe o kadar çok memnunum ki bunu asla bırakmayacağım şiddetle tavsiye ediyorum saç dökülmesi durdu ve mükemmel kokuyor yağlılık hissi bırakmıyor saçlarım hiç bu kadar sağlıklı görünmemisti
İsim: S** T** C**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Kullanmaya başladığım andan itibaren saç dokulmemi azalttı. Düzenli ve uzun süreli kullanımda iyi performans alacağımı düşünüyorum. Şimdilik güzel gidiyor.
İsim: E** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: ürün kargolama hızlı ve ozenliydi ben 1 al ikincisi 1 TL kampanyasından yararlanarak indirimde aldım indirimde olmasa da alacaktım zaten denemek için sabırsızlanıyorum
İsim: C** T**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Daha önce başka serumlrını kullanmıştım memnun kalmıştım bunu da ilk kez denemek için aldım yanında krem hediyesi için teşekkürler
İsim: G** T**
Tarih: 09 Mart 2023

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 17 aktifli serum olsun o zaman
Cevap: Tabiki efendim teşekkür ederiz

Soru: nasıl yani boya var saçımda boya oldugunda etkili olmaz mı biri pembe yazılı serum biri yeşil hangisini almam lazım şampuanın yanında 17 yagliyi da alıyorum ayrı olrak sadce serumda kararsız kaldım
Cevap: Boyadan kaynaklıysa dökülme pembe serum değilse bu serum efendim

Soru: Merhaba saç dökülme serumu yada sac uzatma serumlari saç beyazlamasına sebep olur mu?
Cevap: Hayır efendim

Soru: merhaba bir şey sorucam şimdi bu serumu diyelim fon çektik sac kuru ve düz kararmasın diye boy ve uçlarına sürsek okur mu bu şekilde kullanılabilir mi
Cevap: Merhabalar efendim saç diplerine uygulamaniz onerilir yazdığınız gibi bakim amaçlı olarak ql hair care serum kullanabilirsiniz sac uçlarına uygulamanız yeterli olacaktır ancak sac bakim serumlarimizi nemli saçlara uygulamaniz tavsiye edilmektedir

Soru: ürün su gibi mi yoksa yağ gibi mi
Cevap: Merhabalar efendim su bazlıdır yağ bazlı olan ql dökülme karşıtı serum

Soru: Merhaba serumu kullandıktan sonra yıkamak gerekiyor mu birde saçi yağlandiriyor mu
Cevap: merhaba yıkamanız gerekmiyor saçlarda yağlanma yapmaz

Soru: iki ürün arsinda kararsiz kaldım beyaz ve sarı olan serum biri aktifli dökülme diğeri dökülme hangisini tavsiye ediyorsunuz fark nerdir en etkilisi hangisi
Cevap: Icerik olarak 17 aktifli serumumuz daha geniş bilesene sahiptir ama her 2 serumumuzu beraber kullanmanızı tavsiye ederiz

Soru: ok teşekkürler.
Cevap: Rica ederiz efendim sağlıklı günler dileriz

Soru: Bu ürünün saça etkisi nedir
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüzün içerisinde saçları besleyecek, saç köklerini güçlendirecek, yıpranmaları onaracak 17 farklı vitamin, mineral ve deniz algleri bulunmaktadır.

Soru: hamileler kullanabilir mi acaba
Cevap: Merhabalar efendim tabiki kullanabilirsiniz harici kullanim kana karismaz

Soru: Merhaba, boyalı saçlar için uygun olur mu? Hızlı uzatma etkisi var mıdır?
Cevap: Merhabalar efendim tuzsuz içeriği sayesinde uygundur saçları besler güçlendirir sağlıkla uzamasına yardımcı olur

Soru: saçlarım dalgalı ve tuleriyor, bukle belirgenlestirici krem kullanıyorum, kullanmam da sorun olur mu ? diğer ürünün aktiflesmesini engeller mi ?
Cevap: Ortalama 30 dk ara ile kullanabilirsiniz efendim

Soru: QL 17 ve ql saç serumu aynı anda kullanılır mı
Cevap: Evet efendim birisi diplere diğeri saç tellerine uygulanır

Soru: saçlarım hiç olmadığı kadar dökülüyor, bu ürünü ve şampuanı kullanıyorum, bir öneriniz varmı
Cevap: Serumumuz ile beraber ql saç vitamini almanızı tavsiye ederim

Soru: merhaba, bu serumu kaç ay kullanmayı tavsiye edersiniz?
Cevap: Merhabalar efendim 3 aylık kullanım önerilir

Soru: Merhabalar, bu ürünle beraber ek olarak sizin bir serumunuzu daha kullanmak istiyorum. aşırı dökülme problemim var, saçımın ön kısımları çok seyrekleşti, bunun için QI Dökülme Karsiti Saç Serumunu mu yoksa QI Argan Ve Keratin Saç Serumunu mu önerirsiniz hangisini almalıyım.
Cevap: Yıpranma işlem varsa Argan keratin yoksa dökülme serumu tavsiye ederiz efendim

Soru: Merhabalar bu serum ile hızlı saç uzatma serumunu birlikte kullanabilir miyim Ve aynı zamandamı yoksa farklı zamanlardamı saça uygulamalıyım hangisi daha doğru olur?
Cevap: Birlikte kullanabilirsiniz efendim bu ürünü saç diplerine ki ürünü saç tellerine uygulayınz

Soru: Islak saça mı kuru saça mı uyguluyoruz? Kaç damla yeterli oluyor
Cevap: Sabah ve akşam saç diplerine masaj yaparak serum uygulanır. Serum kullanımı sonrası saçlarınızı yıkamanız veya durulamanız gerekmemektedir. Ayrıca dermaroller ile kullanımı uygudur. Firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi adına teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: şampuan ile birlikte nasıl kullanılıyor
Cevap: Sabah ve akşam saç diplerine masaj yaparak serum uygulanır. Serum kullanımı sonrası saçlarınızı yıkamanız veya durulamanız gerekmemektedir. Ayrıca dermaroller ile kullanımı uygudur. Firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi adına teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: yağlanma oldu bende?
Cevap: içeriğnde yağlanma yapabilecek bir bileşen yok ama farklı bir ürün kullandınız mı efendim

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı Ürünün Detaylı Resimleri

17 Aktifli Saç Dökülmesine Karşı Serum - Saç Güçlendirici Dökülme Karşıtı Saç Serumu Ve Yağı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü