18.000 Btu Vitoclima 220-s-he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) En Düşük Fiyat Nerede ?

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Alınır Mı?
18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 40999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Teknik Bilgiler

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Ürününün Satıcısı, Viessmann 18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) ürününü 40999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Kullanıcı Geri Dönüşleri
40999.0 Tl ye satışta olan 18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: cok guzel cok begendim
İsim: Uygar B.
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kombi ve Klima Merkezi

Yorum: hızlı teslimat için çok teşekkürler, çok iyi tavsiye ederim
İsim: A** C**
Tarih: 11 Haziran 2024
Satıcı: TESİSAT DEPO

Yorum: Borusan lojistik getirdi sorunsuz daire kapıma kadar getirdi. Klimayı da kullanınca yorumu güncellerim
İsim: **** ****
Tarih: 09 Temmuz 2024
Satıcı: TANMARK YAPI LTD ŞTİ

Yorum: İşlem tmmdır…
İsim: Erol Y. S.
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: ürün kaliteli satıcı çok alakadar ama montaj için servis çok kötü
Tarih: 16 Temmuz 2024
Satıcı: TANMARK YAPI LTD ŞTİ

Yorum: Kesinlikle kurulum için gelmiyorlar sürekli ileri tarihe atıp duruyorlar. Gidin başka markalardan alın aşırı mağdur olduk Antalya sıcağında.
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye etmiyorum markayı satıcıya sözüm yok ama viessmann kılimayı alalı 6 gün oldu hala kuracaklar bayramdan sonra fiyorlar yani en az 20 gün yazıklar olsun evde fırın gibi bekliyoruz beyefendileri başkasına kurdurayım diyorum garantiden cıkarmış cihaz kusurluysa kabuletmezlemiş miş miş de miş yazıklar olsun viessmann türkiye
Tarih: 12 Haziran 2024
Satıcı: Kombi ve Klima Merkezi

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba servis ücretsiz kurulum yapıyormu
Cevap: Merhaba 5 mt montaj dahildir

Soru: kaç gün içinde gelir kurulum kaydı için
Cevap: Merhaba, klima geldiginde seri numarasi ile viessmann cagri merkezine montaj kaydi olusturmaniz gerekli. Sezonsal yogunluk var. En iyi bilgiyi cagri merkezinden alabilirsiniz.

Soru: nakit ücreti nekadar olur
Cevap: 549 123 yirmiüç yirmibir mesai saatleri içinde ararsanız

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyoruzsunz
Cevap: Bulunduğunuz ilçeye göre trendyol otomatik atıyor. Biz genellikle lojistik firmaları ile çalışıyoruz daha titiz taşıyorlar.

Soru: uyku modu var mı
Cevap: Bizler satıcı firmayız efendim servis ile görüşebilirsiniz.

Soru: İnverter değilmi bu
Cevap: İnverter efendim

Soru: kaç yıl garantili
Cevap: 2 yıl garantilidir

Soru: bakır boru ile ücretsiz montaj mi
Cevap: Merhabalar, evet 5 metreye kadar bakır borulama dahildir.

Soru: iyi akşamlar ürünün menşei neresi
Cevap: İyi akşamlar ürün Çin menşeilidir

Soru: Petek sistemi aliminyum bakırmı boruları filan
Cevap: MERHABALAR EFENDİM, BAKIR BORULAMADIR.

Soru: klimanın kurulumu nasıl yapılıyor servismi geliyor sizmi yönlendiriyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim, bulunduğunuz bölgedeki Viessmann yetkili servis ile görüşüp randevu oluşturuyorsunuz. Yetkili servis kurulumunu gerçekleştiriyor.

Soru: merhaba klima wifi var mı
Cevap: Merhaba, viessmann klimalar wifi ye uygun ama harici olarak servisten wifi kiti temin etmeniz gerekmektedir.

Soru: uretim yili nedir’kurulum ucreti varmidir
Cevap: 2023 montaj için ücret alınmayacak sizden

Soru: montaj dahilmi acaba
Cevap: Evet montaj dahil ürün gönderiyoruz istanbul içinde servisler biraz yoğun diğer ilerlese biraz daha hızlı montaj yapabiliyor servisler

Soru: inveter mi wifi özelliği var mı
Cevap: inveter dır wifi opsiyoneldir

Soru: dry varmı çok teşekkürler
Cevap: Meehabalar, dry kastınız X fan modu ise evet var. Klima kapatildiktan sonra icerisindeki su buharini tamamen kurutana kadar calismaya devam ediyor ve bir sonraki calistirmada nem kokusu olusmuyor.

Soru: 2+1 evi soğutabilir mi veya 24 m2 salon tüm pencereleri kapatılsa evi terlemeden oturulabilir duruma gelir mi ?
Cevap: Merhaba ürün 35m2 ye kadar soğutma işlemini rahatlıkla yapabilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi servis bakıyor acaba
Cevap: Merhaba, montaj icin soruyorsaniz eger; viessmann musteri hizmetleri size en yakin servis yonelendirmesini yapmaktadir.

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) Ürün Resimleri

18.000 Btu Vitoclima 220-s/he Ws2046 Men2 R32 Pro (ÜCRETSİZ MONTAJ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü