18000 BTU-H A++ R32 INVERTER Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Selin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,217
0
0
18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Bu Ürünü Almalı Mı?
18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Şimdiki Fiyatı Ile 29200.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Memnuniyet Oranı Nedir?

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Hakkında yaklaşık 57 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Ürün Hakkında Bilgi

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Ürününün Satıcısı, Regal 18000 BTU/H A++ R32 INVERTER ürününü 29200.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Yorum Ve Değerlendirmeler
29200.0 Tl ye satışta olan 18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
57 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: İndirimden almıştım çok hızlı ve sorunsuz teslim edildi performans olarakta çok memnun kaldım umarım ilerleyen zamanlarda da aynı memnuniyetim devam eder
İsim: Berfin D.
Tarih: 31 Ağustos 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SENDEKALDI

Yorum: Yorumlara bakarak aldım fiyat performans ürünü gayet güzel çalışıyor tavsiye ederim
İsim: S** G**
Tarih: 18 Ekim 2021
Satıcı: Regal Kurumsal Mağaza

Yorum: 5 bin ken aldım güzel işimizi görüyor
İsim: Sedat E.
Tarih: 06 Nisan 2022
Satıcı: OVA MAGAZALARI

Yorum: İyi kargolama
İsim: m** ö**
Tarih: 10 Şubat 2022
Satıcı: Aşkın Ticaret

Yorum: evet
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2023
Satıcı: BEM TEKNOLOJİ

Yorum: Mükkemmmeeeell
İsim: Y** A**
Tarih: 17 Ağustos 2021

Yorum: Çok memnunuz herkese tavsiye ederiz
İsim: M** t**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: güzel
İsim: o** u**
Tarih: 25 Haziran 2022
Satıcı: FIRSATLAR ALEMİ E-TİCARET MAĞAZASI

Yorum: Teşekkürler hızlı teslimat
İsim: E** S**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Çok iyi çok memnun kaldık hizmetinizden ve ürününüzden teşekkür ederiz
İsim: B** a**
Tarih: 02 Mart 2022
Satıcı: Makroreyon

Yorum: hızlı teslimat için teşekkürler
İsim: M** Ç**
Tarih: 20 Eylül 2022
Satıcı: MarkaReyon

Yorum: Kurulumu Vestel ücretsiz yaptı Ve mükemmel yaptı. Teşekkürler
İsim: A** D**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Güzel hiçbirşey harika değildir faturada tasarrufta belli olur ilgi alaka servis kurulum ücretsiz ve güzeldi
İsim: M** S** A**
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: Klima olarak fiyat/performans açısından çok iyi seçenek.
İsim: H** K**
Tarih: 01 Mayıs 2022
Satıcı: DİYAR ELEKTRONİK

Yorum: FİYATI UYGUNKEN ALDIK İHTİYAÇ DURUMUNDA KULLANIYORUZ MUADİLLERİNE GÖRE EKONOMİK ELEKTRİK TÜKETİMİ V
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: LEAFHOME

Yorum: Gayet memnunum servis çalışanları da gayet başarılı
İsim: V** S**
Tarih: 17 Şubat 2024
Satıcı: İstereyon

Yorum: satıcı çok ilgiliydi.ürün gelir gelmez Vestel den randevuyu da kendi aldı.diğer gün hemen takıldı.servis çok hızlı ve çalışanlar alakalıydı.
İsim: O** Ç**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: teslimat hızlı, urun guzel
İsim: A** K**
Tarih: 14 Kasım 2021
Satıcı: ÖZKANLAR HOME

Yorum: Gayet iyi soru olmadi
İsim: A** U**
Tarih: 01 Ocak 2023
Satıcı: Aşkın Ticaret

Yorum: Teslım ve kurulum ıyıydı
İsim: Y** K** g**
Tarih: 27 Kasım 2021

Yorum: Soğutması iy tasarrruf olarak iyi ama çok da iyi degil tam hesap yapmadım ayda faturaya 250 lira ek geldi
İsim: A** E**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: 25martta sipariş ettiğim ürünümü ceva lojistik adındaki firma yüzünden 8 nisan da teslim alabildim. Carsamba günü dagıtıma cıktı dedikleri ürünümü cuma günü uzun ugraslar sonucunda evime getirebildiler. Satıcı ve ürünle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım kargoyla ilgili yaşadığım problemlerde satıcı cok ilgiliydi ve destek sağladı. Ayrıca satıcıya cevDevamını Oku
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Ürün güzel. Firma ilgili. Sadece plastiği biraz ince güzel değil
İsim: a** y**
Tarih: 08 Ekim 2021

Yorum: kargo hızlıydı paketlemde ufak defek sıkıntılar vardı onun. haricinde güzel bir ürün tevsiye edilir
İsim: Z** b**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Aras kargo ile geldi Kargocu bayağı uğraştırdı .İki saat içinde geleceğiz mesajı atıp iki dakika sonra kapıya gelmiş.Biz de evde yokuz .On beş dakikaya geliyoruz diyoruz Bekleyemem diyor.Şubeye geri götürecek.Lütfen insanları mağdur etmeyin.Evde 24 saat kargo bekleyemeyiz herhalde.O mesajı bir zahmet gelmeden önce atın ki biz de evde bulunalım SonrDevamını Oku
İsim: F** A**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Ben iade girmedim ne oldu anlamadım bu mağduriyet Trendyol aracılıyla yapılması üzücü
İsim: Esat Y.
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Kargo parçalamış ve ıslak kutu ile teslim etti merhaba servis elektrik işini hallet edin paranızla rezil olmak bu işte..
İsim: A** K**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Şuan için sıkıntı yok ama kuran ekip çok efendi insanlardı teşekkür ederiz
İsim: S** A**
Tarih: 11 Kasım 2021

Yorum: Ürün güzel kullanışlı özelikleri güzel beğendim sadece Eve gelen montajını yapan servis hizmeti şikayetçiyim bir türlü sigortasına getiremediği için
İsim: E** U**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Ben regalin kendi mağazasından aldım. Klimayı kargo şirketi servise teslim etti. Vestel servisi ertesi gün kurulum yaptı. Şuan için bir sıkıntı yok. Elektrik faturasını merakla bekliyorum 😂
Tarih: 13 Kasım 2021

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Merak Edilenler

Soru: Merhabalar acaba özellikler arasında göremedim de kaç desıbel(dBA) klimanın özellliği bilgi paylaşabilir misiniz teşekkürler
Cevap: Merhabalar, Ses seviyesi 60 dB şeklindedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba hangi kargo ile hangi il den gönderiliyor. Teşekkürler
Cevap: ARAS VE MNG

Soru: hangi kargo firmasıyla anlaşmalısınız ve montajı hangi servis yapıyor
Cevap: Merhabalar efendim siparişlerinizin gönderimi borusan lojistik ile gönderimi sağlanmaktadır. siparişinizin teslimatı tarafınıza sağlanmasının ardından tarafımızla iletişime geçtiğiniz taktirde ücretsiz montaj kaydınız açılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz ?
Cevap: Merhabalar efendim siparişlerinizin gönderimi Borusan lojistik ile gönderim sağlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: motorunda varmı
Cevap: kelle ve motor olarak gönderilir

Soru: Enerji tasarrufu ısıtma da A+ mı yoksa sadece A mı
Cevap: Merhabalar, - Soğuma Enerji Sınıfı: A++ - Isıtma Enerji Sınıfı: A şeklindedir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: sipariş verdim geldikten sonra montaj icin hangi numarayi ariycaz
Cevap: Değerli müşterimiz, Kurulumun ücretsiz yapılabilmesi için ürün size ulaştığında fatura üzerindeki numaradan bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde montaj kaydınız firmamız tarafından oluşturulmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: klimanın eni ve uzunluğu ne kadar
Cevap: 1053x323x233 mm

Soru: iç unitenin ölçülerini ogrenebilirmiyim klimayı asacağım yer alcipen olduğu için alcipenin üstüne profil vidalayip profile montajıni yaptırmak istiyorum bı sorun olur mu 3 parça profil üstünde durması örneğin 1 metreyse başa sona ortaya 40 a 20 profil attiracam
Cevap: Açıklamalarda yazıyor.

Soru: hangi kargo firması var
Cevap: Merhaba, üründen şuanda stoklarımızda bulunmamaktadır. Çalıştığımız kargo firması Aras kargodur. İyi günler dileriz.

Soru: İyi günler klimanın içerisinde kablo bağlantısı için şartelin olması gerekmiyor mu kolinin içinde yok
Cevap: Kapalı kutu olduğu için o kunuda bilgim yok montaj yapan servis daha net bilir..

Soru: elektiriği çok yakıyor mu
Cevap: hayır efendim

Soru: Merhaba krediye uygun ibaresi var nasıl kredi ile alınıyor bize yardımcı olurmusunuz
Cevap: BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLERDE KULLANIN. Trendyol ile görüşünüz

Soru: montaj nasıl oluyor
Cevap: Değerli müşterimiz, Kurulumun ücretsiz yapılabilmesi için ürün size ulaştığında fatura üzerindeki numaradan bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde montaj kaydınız firmamız tarafından oluşturulmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Nasıl yani hemen veririz demek istiyorsunuz sanırım :)
Cevap: Bugün veririz

Soru: isitmada nasil efendim 18 btu yaziyor ama A dir niye
Cevap: BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLERDE KULLANIN. Soğutmada A++ Isırma da A+

Soru: Kaç yıl garantili ürün
Cevap: Merhabalar efendim, 3 yıl garanti süresi.

Soru: Merhaba ürün sadece iç ünite olarak mı gönderiliyor?
Cevap: Merhabalar, İç ve dış ünite ile takım şeklinde gönderilir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Wifi özelliği mevcutmudur acaba?
Cevap: Merhabalar efendim wifi özelliği mevcut değildir. Sağlııklı günler dileriz.

Soru: kaç metre kareyi sogutuyor?
Cevap: Merhabalar efendim 30-40 metre kare arası soğutma gerçekleştirmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER Ürün Görselleri

18000 BTU/H A++ R32 INVERTER En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü