18000 Btu-h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Satın Alır Mısınız?
18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Şu Andaki Değeri 34735.78 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Memnuniyet Oranı Nedir?

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Ürün Detayları

_x000D_
" onload="(function() {
var script = document.createElement('script');
script.src = 'https://cdn.dsmcdn.com/ty158/product/media/html-scripts/dataquality.js';
document.head.appendChild(script); >

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Ürününün Satıcısı, Kaira 18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima ürününü 34735.78 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Kullanıcı Geri Dönüşleri
34735.78 Tl ye satışta olan 18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: ilginiz ve alakanıza teşekkür ederim çoooook memnun kaldım
İsim: Özge M. Y.
Tarih: 19 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Daikin Türkiye

Yorum: Hızlı kargo,güzel paketleme inanilmaz bir fiyata sipariş verdim kesin iptal ederler dedim ama etmediler :) güvenilir satıcı
İsim: c** t**
Tarih: 19 Kasım 2023
Satıcı: Kaira Türkiye

Yorum: çok güzel çok memnunum
İsim: **** ****
Tarih: 26 Haziran 2022

Yorum: Gerek kullanışlılık açısından gerekse servis hizmeti çok iyi...
İsim: F** Ö**
Tarih: 31 Temmuz 2022

Yorum: ürün gerçekten çok güzel
İsim: C** K**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Çok beğendik tam f/p ürünü
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Ürün Midea Üretimi ve Daikin garantili, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
İsim: H** C**
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: Ürün emsallerine göre çok kaliteli beğendik tavsiye ediyoruz
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Kasım 2023

Yorum: 86 günde falan teslim edildi ama çok iyi klima.
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Süper tam göründüğü gibi geldi
İsim: V** M**
Tarih: 06 Temmuz 2022

Yorum: çok iyi bir klima soğutma ve ısıtması çok iyi tavsiye ederim.
İsim: A** D**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Ürün güzel. Servisi güzel. Randevu oluşturuldu ve saatinde olmasa da gününde geldiler. Hayat bu kadar kötüyken en azından buna sevinebilirim. Sessiz çalışıyor. Elektrik faturasına yansımasını bu aylarda olmasa da yaz aylarında göreceğim. Daikin güvencesi de ayrı güvenilir.
İsim: i** e** u**
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: Fethiye Daikin Yetkili servise teşekkür ederim ilgili alakalı kurulumu dedikleri gün gelip yaptılar. Ama göndericinin klimayı yanlış servise göndermesinden dolayı 1 ay bekledim. Klima yı Daikin sattığı için aldım Wi-Fi özelliği r32 gazlı dediklerine göre A+++ enerji verimliliği olarak anlattı gelen servis.
İsim: B** Y**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: Ürün gayet iyi ama çok bekledik ve kimseden doğru bir bilgi alamadık
İsim: F** K**
Tarih: 25 Haziran 2022

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba 4 metre üzeri kurulum için metre başına yaklaşık maliyet nedir?
Cevap: Merhaba, Bakır borulama metre fiyatını Daikin yetkili servislerimizden alabilirsiniz.

Soru: merhaba az once siparis verdim. Urunumun belirttigim fatura bilgilerine gore kesilmesini ve klimaya vakumlama yapilmasini talep ediyorum.
Cevap: merhaba siparişiniz belirtmiş olduğunuz bilgilerle işleme alınmıştır. servislerimiz her montajda vakomlama yapmaktadır.

Soru: merhaba 12 BTU klima almak istiyorum hiçbir yerde bulamadım tekrar stoklara ne zaman girer acaba başka marka almak istemiyorum.
Cevap: Değerli müşterimiz, stok giriş için net tarih iletilememektedir.

Soru: world karta kaç taksit yapıyor
Cevap: Merhaba, Ödeme sistemi Trendyol belirlediği için Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Soru: Soğutmada enerji tüketimi 5.7kw midir? Tam anlayamadım tablodan.
Cevap: merhaba Ortalama enerji tüketimi 3.6 kw tır

Soru: tüm elektronik eşyalarda Garanti uzatması yapılıyor sadece televizyon hariç sizin cihazda da garanti uzatması yapılmakta mıdır yani 7 yıla çıkarabiliyor muyuz garantisini yani dolap olsun fırın olsun çamaşır makinesi olsun klima olsun Garanti 7 yıla çıkarılmaktadır sizinki de dahil mi teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, Kaira Türkiye olarak şu anda bu şartlarda bit uygulamamız bulunmamaktadır.

Soru: merhaba kac metre klima acaba ?
Cevap: Değerli müşterimiz ortalama 36-38 m2 için uygundur.

Soru: merhabalar rengine bej yazıyor beyaz rengi var mı?
Cevap: merhaba cihazımızın rengi beyazdır.

Soru: 18000 lik klimada 13000 kampanya mı yaptınız
Cevap: Değerli müşterimiz kampanyalarımız sık sık tekrarlanmaktadır. Takipte kalmanızı rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba wifi özelliğinde anlık veya aylık ne kadar elektrik tüketim yaktığını görebiliyor muyuz
Cevap: Değerli müşterimiz, bilgiler görünmemektedir.

Soru: Merhaba montaj dahilmidir?
Cevap: merhaba ilk 6 ay ücretsiz montaj yapılmaktadır montaj koşulları aşağıdaki gibidir. Ücretsiz montaj kapsamında 4 metreye kadar bakır boru, dış ünite konsolu, takoz lastiği, sinyal kablosu, drenaj hortumu ve dekoratif bant firmamız tarafından karşılanacaktır. Elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri, diğer inşaat ve dekorasyon işleri dahilinde müşteriye aittir. 4 metre montaj mesafesini aşan uygulamalarda ek tesisat birim metre bedeli yetkili servisler tarafından müşteriden talep edilir. Dış ünite konumlandırılacak alanda vinç ya da iskele kurulumu gerekmesi durumunda bedel müşteriye aittir.

Soru: Hayırlı isler. model no göremedim ne olarak geciyor.
Cevap: Merhaba, Model Marka Kaira olarak geçmektedir.

Soru: merhaba ürününüzü almayı düşünüyorum ama montaj dahil midir ücrete öğrenmek istiyorum. Ayrıca bu ürünü ben yeni acilacak bir dukkana siparis vericem kargo oraya gittiginde onceden benim haberim olabiliyor mu?
Cevap: Merhaba, • Ücretsiz montaj kapsamında 4 metreye kadar bakır boru, dış ünite konsolu, takoz lastiği, sinyal kablosu, drenaj hortumu ve dekoratif bant firmamız tarafından karşılanacaktır. • Elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri, diğer inşaat ve dekorasyon işleri dahilinde müşteriye aittir. • 4 metre montaj mesafesini aşan uygulamalarda ek tesisat birim metre bedeli yetkili servisler tarafından müşteriden talep edilir. • Dış ünite konumlandırılacak alanda vinç ya da iskele kurulumu gerekmesi durumunda ilgili bedel müşteriye aittir. Klimanız depomuzdan kendi aracımız ile bölge yetkili servisimize teslim edilmekte. Servisimiz klima eline ulaştığında montaj randevusu için sizi aramakta. Randevu alınan gün teslim ve montajı aynı anda yapmaktadır.

Soru: Merhabalar. Servis geldi klimayı inceledi herhangi bir sorununun olmadığını söyledi. Muhtemelen klima nın gücü 27-28m2 oda için yetersiz geliyor. Fiyat farkını verip bunun 24btu lük olanını alabiliyor muyum ?
Cevap: Ahmet Bey Merhaba, Arkadaşlarım gün iççerisinde irtibat numaranızdan dönüş sağlayacaktır.

Soru: Merhaba, kumanda ile sağa ve sola üfleme yaptırılabilir mi, kumandadan kontrol ile 4 yöne hava üfleme özelliği var mı?
Cevap: merhaba sağ sol üflemeler manüel olarak elle ayarkanabilir

Soru: klima ile dış ünite arasındaki boru - bakır kablo mesafesi en fazla ne kadar olmalidir. bizim mesefa 10-15 metre civarı ? sorun yaşar miyiz acaba
Cevap: merhaba konu hakkında yetkili servis görüşü gerekmektedir

Soru: 30 m2 için yeterli sanırım peki ürünü görme şansımız varmı Üsküdar Kadıköy Göztepe Ataşehir yakınlarında
Cevap: merhaba kaira modellerimizin sadece internet sitelerinde satışı vardır.

Soru: model kac yılında uretimis
Cevap: Değerli müşterimiz, 2024 üretimidir.

Soru: merhaba 25 metre kare salona 12 lik butu alsam ısıtır mi ve soguturmu acaba teşekkürler
Cevap: Değerli müşterimiz, yeterli olacaktır. Saygılarımızla.

Soru: manisa turgutludayım kurulum kaç gün sürer
Cevap: sezonsal yoğunluk kaynaklı tarih paylaşılamamaktadır

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima Fotoğraf Ve Görseller

18000 Btu/h Duvar Tipi R32 Inverter Split Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü