18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Dilara

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
0
18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Bu Ürünü Almalı Mı?
18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Güncel Fiyatı 48500.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Teknik Bilgiler

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Ürününün Satıcısı, Samsung 18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) ürününü 48500.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Kullanıcı Geri Dönüşleri
48500.0 Tl ye satışta olan 18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Dapa firmasına çok teşekkür ediyorum klimayı dün aldım bügün sabah süpriz bir şekilde teslim edildi kurulum yaparken açılacak kutuyu açmadık gönderen dapa firmasına ve getiren Aras kargo firmasına çok teşekkür ediyoruz sanki istanbuldan değilde Kahramanmaraş’tan getirildi teşekkür kafi gelmez hayırlı işler. Selamlar
İsim: Ertuğrul B.
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DAPA

Yorum: 5 mayıs tarihinde sipariş verdim, 8 mayısta ürün elimde oldu. Samsung servisi 2 gün sonra kurulumu yaptı. Kullanışlı bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: valla alınabilecek en iyi klima üst segment oldukça sağlıklı servis kargo firma hepside çok iyiydi. samsung kalitesi
Tarih: 06 Eylül 2023
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: İyi görünüyor
İsim: S** O** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Aralık 2022
Satıcı: doludepo

Yorum: klimamiz bugun takildi sorunsuz bi sekilde, cok begendik. saticiya cok tesekkur ederim cok guzel paketlemisti, gece aldim sabah kargodaydi. 🙏
İsim: T** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Haziran 2024

Yorum: Samsung=Pişmanlık. Ürün hakkında bir fikrim yok çünkü ürünün kurulumu için hiç bir aksiyon alınmadı. Teslim aldığım klima için aynı gün servis-kurulum talebinde bulundum. Servisin arayacağı söylendi arayan olmadı. Müşteri hizmetlerinden bana verilen servis no'sunu aradım telefon sürekli meşgul, ulaşamıyorum. SAMSUNG kurulumunu sağlayamayacağı bir üDevamını Oku
İsim: Fatih K.
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: Satıcı ve lojistikten oldukça memnun kaldım. Adıyaman merkezde ertesi gün kurulumunu hemen yaptırabildim. Üç günde halloldu bütün iş. Ürün iyi, ne kadar iyi olduğunu seneler gösterecek. Premium plus ın Premium dan farkı akıllı göz: Direkt-indirekt modunu destekliyor. Bu modda hareket algıladığı alana havayı üflemiyor yönünü değiştiriyor ya da tam tDevamını Oku
İsim: S** M**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Satıcı: Oba Klima

Yorum: Klima güzel, sipariş ettiğim ürün geldi. Memnunum Tavsiye ederim.
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Oba Klima

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Ürüne İlişkin Sorular

Soru: AR18BXCAAWK/SK modelimi ?
Cevap: Merhabalar, evet ürün modeli AR18BXCAAWK/SK dır. İyi günler...

Soru: Premium plus ve premium modelleri arasındaki fark nedir ?
Cevap: Premium Plus modellerinde rüzgarsız serinlik teknolojisi var

Soru: Merhabalar, güncel bir kampanya var, 31 Ağustos 2024’e kadar alınan ürünler 6 yıl garanti kapsamında olacak şekilde satılıyor, sizden alınan ürünler için de geçerli mi?
Cevap: Merhaba samsung'un tüm ürünlerinde geçerlidir

Soru: İyi günler ürün wınd FREE hangi modeli acaba?
Cevap: Premium Plus 2022 model

Soru: Hangi kargo ile geliyor
Cevap: Ceva lojistik

Soru: Merhaba Garantisi 2 yoksa 3 yıl mi hangisin baz alacağız özellikleri 2 yıl ama yorumlara 3 yıl
Cevap: Şu anda windfree klimalarda kampanya var, 6 yıl ürün 10 yıl kompresör garantisi var

Soru: Merhaba. Klimanın uzunluğu kaç cm? Salonumda koyacağım kısma sığacak mı ona göre bakacam
Cevap: Merhabalar, 880mm x 638 mm x 310mm (GxYxD). İyi çalışmalar…

Soru: A+++D NE DEMEK
Cevap: SAMSUNG TÜRKİYE OFFİCİAL SİTESİNDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Soru: merhaba Hatay Antakya ya gönderim yapiyormusunuz
Cevap: Evet gönderiyoruz

Soru: Ürün modeli tam olarak nedir. Belirtmemişsiniz
Cevap: Değerli müşterimiz, Teknik detaylara sahip bilgi talepleri için marka müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek, daha detaylı bilgi almanızı öneririz. Teknik konularda sizleri yanlış yönlendirmek istemeyiz. Saygılarımızla

Soru: Kolay gelsin wifi özelliği varmı aparat gerekmeden hangi modelu tavsiye edersiniz enerji tasarrufu olarak ekonomik wifili teşekkür ederim bide ar 35 silver la farkı nedir
Cevap: Merhabalar, ürünün wifi özelliği bulunmaktadır. Başka bir modüle ihtiyacınız bulunmamakta. Yapay zeka özelliği ile enerji tasarrufu konusunda oldukça iyidir.Ar35 ten farkı windfree özelliklerini taşımaktadır. Rüzgarsız serinlik, yapay zeka, optik göz gibi birçok özelliği ile farklıdır.

Soru: Bu ürüne 2. Panel girişi oluyor mu
Cevap: Bilgi dahilimizde değildir.

Soru: merhabalar ürünün kodu Samsung AR18BXCAAWK bu mu acaba ayrıca kurulum ücretsiz mi
Cevap: Merhabalar, Evet ürün kodu AR18BXCAAWK/SK dır. Kurulum Samsung yetkili servisleri tarafından ücretsiz yapılmaktadır. İyi günler...

Soru: merhaba ürünü nerden gönderiyorsunuz.
Cevap: Gaziantep ten

Soru: bu üründe akıllı göz var yazıyor doğrumudur
Cevap: EVET ÖZELLİKLERDE MEVCUT

Soru: ısıtma verimliliği nedir A artısı
Cevap: SAMSUNG TÜRKİYE OFFİCİAL SİTESİNDEN DETASYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİŞZ

Soru: Merhaba iç kısım pervaneler alemiyummu bakırmı
Cevap: Merhabalar, pervanesi yani fanı plastik. İç serpantin yapısı bakır boruların üzeri alüminyum kanatciklarla kaplanmıştır. Bakır boru ile de kurulum yapılmaktadır. İyi günler...

Soru: bulunduğu ortamın havasını temizliyormu.yani iyonizer özellik var mı
Cevap: Evet tri-care filtre özelliği vardır. Detaylarını samsung web sayfasından araştırabilirsiniz

Soru: 2 modeli var bunun. Havayı temizleyen 1.0 olan ve temizlemeyen.Bu havayı temizleyen 1.0 modelimi bilginiz var mı?
Cevap: Merhaba, ürün hava temizleme özelliklerinde Hava Temizleme Tri Care Filtre, Easy Filter Plus (Anti-Bacteria), İç Ünite Otomatik Temizleme (Kendi Kendini Temizleme) özellikleri mevcut olup PM 1.0 Filtresi bulunmamaktadır. Ürün açıklama ve özellikleri için ayrıca ürünün sitesinden bakabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz

Soru: merhaba efendim bu ürün ful Sistem olanımı yani Yapay Zeka Akıllı Göz ve Vayfi Özelliği olanımı
Cevap: Merhabalar, evet efendim Akıllı göz, Wifi, Yapay zeka özelliği mevcuttur.

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) Ürüne Ait Resimler

18000 Btu Windfree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima (wi-fi Özellikli) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü