18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
314
1
0
18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Fiyatına Göre Alınır Mı?
18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Güncel Fiyatı 249.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Hakkında yaklaşık .

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Açıklama Ve Özellikler

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Ürününün Satıcısı, Newlilla 18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 ürününü 249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Yorumlar Hakkında Bilgi
249.0 Tl ye satışta olan 18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: yumuşacık satıcı da çok iyi 78 kiloyum xl aldım gayet rahat oldu alabilirsiniz kızçeler
İsim: H** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Newlilla

Yorum: 38 giyiyorum 40 aldım ama keşke 42 alsaydım
İsim: B** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel beğendim. 68 kiloyum xl aldım tam oldu çok memnun kaldım
İsim: Y** A**
Tarih: 20 Kasım 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: kaliteli çok beğendim. 63 kiloyum xl aldım . Memnun kaldım küçük hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: S** Ü**
Tarih: 04 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: 42. 44 giyiyorum xl süper oldu kaliteli yumuşacık tam bikini yüksel bel bayıldım bu fiata bedava
İsim: Çisil B.
Beden: 16 Eylül 2021

Yorum: 75 kilodayim xl tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: gercekten cok güzel. 68 kiloyum xl aldım göbegini kapatsin diye. iyi ki öyle almisim.
İsim: N** D**
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Kesinlikle bir veya 2 beden büyük almalısınız.Kalıplar çok dar,yorumlara bakıp kendi bedenimi aldım ama xs giymeme rağmen s beden çok küçük geldi.M beden hatta L beden alsam daha iyi olurmuş.
Tarih: 23 Eylül 2021
Beden: Beden:S

Yorum: Çok esnek çok güzeller dokusu kumaşı harika 58 kg m beden aldım çok iyi oldu göbek kısmını da toparladı.
İsim: i** U**
Tarih: 07 Aralık 2021
Beden: Beden:L

Yorum: Xl beden giyıyorum 42 bundada beden tam oldu kendı bedenınız bıraz yuksek bel penye kalıtesıde yumusak guzel umarım yıkanıncada sorun olmaz
İsim: Berk M.
Beden: 21 Temmuz 2022

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: m** e**
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: Bi beden büyük alınabilir
İsim: C** O**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Şimdilik güzel alınır, bir beden büyük alınmalı dayanıklılığını kullandıkça ve yıkadıkça anlayacağım.
İsim: A** Ş**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Tam bedeninizi alin.Güzel))
İsim: Reside R.
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: Güzel kullanışlı bedeni tam
İsim: K** g** A**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel! Çok iyi paketlenmişti. Satıcıya teşekkürler! Tam beden
İsim: R** I**
Tarih: 11 Kasım 2021
Beden: Beden:M

Yorum: kalitesi guzel fakat 1 beden küçük alınmalı 👌
İsim: S** E**
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: lastigi cok siki bir beden buyuk alinmali
İsim: b** b**
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Kumaşı, kalıbı harika. Tam sarmasını çok sevdim. Tutku marka 5 numara giyenler l beden alabilir. Jelibon için teşekkür ederim 🤩
İsim: M** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Bir beden kucuk alinmali, penyesi idare eder
İsim: Alparslan B.
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Bır beden buyuk alın
İsim: A** B**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Ürün kalitesi bir harika.Hiç tereddüt etmeden kendi bedeninizi alabilirsiniz.Teşekkürler Newlilla.
İsim: gürkan C.
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Mükemmel yumuşacık tam beden alınız
Tarih: 27 Ağustos 2022

Yorum: trendyola trendyol expresse özellikle teşekkür ederim. Ben okuduğum yorumlara ve bol yıldızlara göre ürünü değerlendirenlerin dikkat etikleri noktalara odaklandım. Az önce elime ulaştı. ÇOK beğendim. çok kaliteli çok hızlı paketleme gayet güzel. firma Newlilla fiyatlarınız bir tık uygun olursa umarım çok fazla satışlarınıza yansır. Ben yaptığım bDevamını Oku
İsim: B** D** U**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: 42 bedenim 2XL aldım tam oldu, penyesi çok güzel
İsim: B** K**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Tek kelime harika!!! Hediye için teşekkürler 😉
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: kızım çok beğendi yumuşak dokusu
İsim: M** b**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: cok kaliteli ve guzel
İsim: b** ö**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Dat kalip M beden giyen muhakkak XL almalı
İsim: K** A**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Bir beden büyük alınabilir
İsim: d** t**
Beden: 26 Haziran 2024

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba likralı kumaşmı
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. %38 Viscose %57 Cotton %5 Elastan Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Merhaba 7 ürün de leopar desen olabilir mi? 🙏
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz...Maalesef efendim paket içeriklerinde değiştirme yapamamaktayız. Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: merhabalar ben bu ürünü bir L birde 2xl olarak verdim kontrol edilerek lutfen karıştırılmadan gelsin tesekkur ederim.(mersin)
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Elbette efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Ürünün ne kadarı pamuk
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... %95 pamuk %5 elastandan oluşan kumaş türü kullanılmaktadır efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz

Soru: merhaba 1.56 boy 67 kilo hangi beden uygun olur teşekkür ederim
Cevap: Merhaba öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. L beden uygun olur efendim.💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 82 kiloyum kaç benden olur
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. XXL beden uygun olur efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: hangi kargoyla çalışıyosunuz?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak Sürat Kargo veya Trendyol Express ile gönderim sağlamaktayız efendim. Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: çok çok memnun kaldım çok tşk hep alicam bundan sonra
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... İyi günlerde kullanmanız dileğiyle iyi akşamlar efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: ben sizden aynı ürünlerden aldım o zaman Aras kargo ile göndermiştiniz sizden ricam yine Aras ile gönderir misiniz express burda sorunlu
Cevap: Sipariş numaranızı veya isminizi verirseniz yardımcı olalım çünkü ürürnünüz hazır bi şekilde kurye bekliyor değiştirmemiz için siapriş numaranız gerek:)

Soru: merhaba boy 158. kilo 59 . basen 95 kac beden uygundur
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... M beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 10001 V2 seven days ürünleriyle kumaşı kalitesi aynı mı bu farklı seri mi ?
Cevap: Ön(baskılı olan kısım) materyal wiskon kumaştan üretilmiştir.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: altın kaplamamı bunlar bukadar fiyat olurmu ya lütfen biraz anlayış yani evet çok güzel ürünleriniz ama fiyatı mantıksız
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Belirli aralıklar ile kampanya ya girmekteyiz eendim.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Merhaba 70 kgama l mı xl mı olur
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Rahat kullanımı seviyorsanız Xl beden olacaktır efendim, eğer slim ise ( daha sıkı) L beden tercih edebilirsiniz. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: mrb ürün esnekmi likralımı
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... %95 pamuk %5 elastandan oluşan kumaş türü kullanılmaktadır efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz

Soru: merhaba 2 XXL beden kaç kilo kadar uyumludur
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Ürün görselleri içersinde beden tablomuz bulunmaktadır daha açıklayıcı bilgilendirilmiş olunucaksınız efendim.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...💐

Soru: Xxl bedeni gelir mi
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. Maalesef efendim. Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: basen ölçüsü 120 169 boy 85kg ne olur acaba
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... 2 xl beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 170 57 kilo hangi beden önerirsiniz peki
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.M beden sipariş edebilirsiniz .💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Boy 171 kg 70 L mi xL mi almalıyım? Kalıplarınız dar mı ?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... L beden slim kullanım için, xl rahat kullanım için tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: merhaba basen 109 sm xl beden uyarmi? boy 180 klo 82
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Xl beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 Ürüne Ait Resimler

18001-6 Kadın 7'li Leo In Love Bikini Külot Paketi V10 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü