2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri - Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur?
2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Şu Andaki Değeri 589.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Ürün Detayları

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, vladivosto 2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı ürününü 589.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
589.99 Tl ye satışta olan 2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: çok rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2023
Beden: Boy:158cm
Satıcı: La Gızzıa

Yorum: ürünler gayet güzel tam bedeninizi sipariş edebilirsiniz.
İsim: T** n** Ş**
Tarih: 29 Ekim 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: siyah olanla gri olanın kumaşı aynı değil. siyah pamuklu ve çok rahat. ikiside güzel. tam olsun istiyorsanız bir beden küçük alın
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Beden olarak büyük geldi
İsim: n** T**
Tarih: 17 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: siyah olanin ici tuylu cok kalin degil tam mevsimlik gri olan daha ince ama duruslari cok guzel kendi bedeninizden bi beden kucuk alin kesinlikle kaliplari cok genis
İsim: d** p**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: Bayıldım. Tam istediğim gibi geldiler.52 kiloyum 165 boyum S aldım
İsim: M** P**
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: kızım için aldım ikisinide çok beğendi geçen senede almıştım
İsim: E** A**
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: oldukça iyi fiyat kullanilir
İsim: A** E**
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: fiyatına göre uygun
İsim: M** A** T**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: gri olan çok çok güzel, bayıldım kumaşı yaza göre biraz yakar ama 2 aydır falan kullanıyorum herhangu bir tüylenme de yaşamadım birkaç kez yıkamama rağmen, siyahı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, griden biraz daha küçük ama yine kalıbı güzel
İsim: A** A** Y**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: xl sipariş verdim siyah olan 3 XL gri olan L geldiresmem ikiside cok kotu oldu gri olan ince siyah olan daha kalın pamuklu saçma sapan bir sey
İsim: G** Y**
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:177cm

Yorum: Cok guzeldi
İsim: E** Y** K**
Tarih: 22 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: beya bollar kendi bedeninizi alın ben s aldım yinede çok boldu biraz uzun ama aşırı rahatlar
İsim: y** s**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat ve kalıbı çok iyi bol ve ince
İsim: şükran ö.
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok memnun sıcak tutuyor
İsim: C** T**
Tarih: 23 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kız kardeşime aldım çok beğendi
İsim: N** K**
Tarih: 27 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Asla aynı kumas baklemeyin bedenler aynı ama siyah olanın içi polarlı harika bir kumaşken gri olan yazlık incecik bir kumaştan mevsimlik bile demiyorum bakın yazlık ama siyah olanı çok sık kullanacagim çok rahat benim boyum 1.72 civari kilom da 98 -99 aralığında ben bol istediğim için bu beden aldım bacaklarıma yapışmasın diye tam istediğim gibi olDevamını Oku
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: guzel urun tskler
İsim: ö** ş**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: ürün gerçekten oversize ek olarak büyük beden almanıza gerek yok fakat bağcıklı olmadığı için beli garip duruyor

Yorum: Ürün çok güzel özellikle siyah olanının biraz kilolu olan bireyler için daha toparlayıcılı olduğunu söyleyebilirim
İsim: M** İ**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Rahat bir giyim
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: çokkkk güzel çokkk severek kullanıyorum kalıbı falan çok iyi
İsim: A** H** Y**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: güzel kumaslari ince ben kendim l giyiriyorum ama lx sprais ettim keske bedenimi alsaydim
İsim: A** E**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Birebir üstüme oturdu kumaşı güzel kaliteli sağ olun
İsim: T** Ö**
Tarih: 21 Ocak 2024
Beden: Boy:187cm

Yorum: güzel beğendim orta düzeyde ama bu parayı hak etmiyo bence kalite bakımından biraz daha uygun olabilirdi
İsim: C** K**
Beden: Boy:170cm

Yorum: Gzielllllek
İsim: m** k**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: ürün kumaşı çok güzel tam yazlık aşırı rahat bisey
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: mükemmel birsey kesinlikle almanızı tavsiye ederim
İsim: G** T**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok güzel içi polarlı sıcak tutuyor duruşu da salaş tam istediğim gibi.
Tarih: 04 Kasım 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: indirimdeyken almıştım gayet güzel geldiler
İsim: Ü** Ş**
Tarih: 23 Ocak 2024
Beden: Beden:XL

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bensu Şakrak
Cevap: Yazlık istediğiniz için yazlık olarak gönderim sağlanacak efendim

Soru: kumaşı yazlıkmı
Cevap: Merhabalar, ürünümüz "Yazlıktır" efendim. ürünümüzün kumaşı 2 İPLİK A++ 90/1 Extra Kaliteli Yerli Kumaştır. Ekim 2024 İtibarı ile "Kışlık Kumaşa" geçiş yapılacaktır. Yıkamalı Kumaş Olduğundan Dolayı Renginde Solma Çekme Gibi Durumlar Yaşanmaz Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler.

Soru: sadece tişört'ü alabilir miyiz
Cevap: Yakın zamanda stoklara girecek efendim

Soru: kıslık varmı
Cevap: Merhabalar, ürünümüz "Yazlıktır" efendim. ürünümüzün kumaşı 2 İPLİK A++ 90/1 Extra Kaliteli Yerli Kumaştır. Ekim 2024 İtibarı ile "Kışlık Kumaşa" geçiş yapılacaktır. Yıkamalı Kumaş Olduğundan Dolayı Renginde Solma Çekme Gibi Durumlar Yaşanmaz Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler.

Soru: Tüylenme yapan bir kumaşı mı var acaba
Cevap: Asla tüylenme yapmaz

Soru: bir tane kişlik bir tane yazlikmi geliyor

Soru: merhaba ikitanemi eşeofman geliyor
Cevap: Değerli müşterimiz evet iki adet eşofman altı gelmektedir

Soru: Yazlık mıdır?

Soru: tişörtte dahilmi
Cevap: Hayır sadece eşofman altı

Soru: Merhaba mankenin üstündeki t-shirtlerden nasıl bulabilirim
Cevap: Malesef tükendi

Soru: Lütfeen mankenin üzerindeki t-shirtlerin stoğunu guncelleyin bir suru yer gezdim hic boyle yokkk
Cevap: Değerli müşterimiz ürünü favorilerime ekleyin bir ay içerisinde stoklara ekleyeceğiz

Soru: yazlik kumas mi

Soru: Ürün ün boyu kaç cm
Cevap: Değerli müşterimiz merhabalar, Paça uzunluğu "S" Bedende 100cm dir, Paça uzunluğu "M" Bedende 102cm dir, Paça uzunluğu "L" Bedende 104cm dir, Paça uzunluğu "XL" Bedende 106cm dir, Paça uzunluğu "2XL" Bedende 108cm dir, Paça uzunluğu "3XL" Bedende 110cm dir, her bedende 2cm uzama sağlamaktadır.

Soru: yazlıklar demi

Soru: zamanla diz yapar mı
Cevap: Bol olduğundan dolayı öyle bir durum olmaz efendim 

Soru: yazlik midir

Soru: bacak arası tiftiklenme yapar mı
Cevap: Asla yapmaz efendim

Soru: sali gunune kadar gelir mu
Cevap: Evet efendim

Soru: kac günde gelir acaba
Cevap: 1-2 günde gelir

Soru: topaklama yapiyomu
Cevap: Yapmaz efendim

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Görseller

2 Iplik Yazlık Battal Kalıp Büyük Beden Gri / Siyah Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü