2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Alınmaya Değer Mi ?

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Satın Alır Mısınız?
2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Güncel Satış Fiyatı 124.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Memnuniyet Oranı Nedir?

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Hakkında yaklaşık 38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Teknik Bilgiler

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Ürününün Satıcısı, donamod 2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt ürününü 124.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Yorum Ve Değerlendirmeler
124.0 Tl ye satışta olan 2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: sevgilimle kendime almıştım s/Xl ve çok dar geldi
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL/S
Satıcı: donamod

Yorum: Erkek arkadaşımla kendime aldım çok beğendik. Tişörtlerin kumaşı, baskı kalitesi çok iyi. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Bundan sonra güvenle alışveriş yapabileceğim bir sayfa. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 😊🤌🏻⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: b** n** p**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kargom çook hızlı geldi ve tam bedeninizi alın. Erkek arkadasimin doğum gününe aldım vee çok beğendi. ilk kez alıyorum burdan veee kumaşı, kalıbı tam istediğim gibi bayildiimmm❤❤❤❤❤
İsim: E** A**
Tarih: 30 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kiz arkadasim da ben de cok begendik , tesekkur ederiz
İsim: S** Ö**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: bedenler siyah L beyaz S şeklinde sipariş ettim ancak kesim olarak oversize. kardeşimle bana almıştım. 12 yaşındaki erkek kardeşime bıcır sevgili tişörtü gibi durdu ne yalan söyleyeyim😂 elbise gibiydi yani. önündeki mini baskılar da yoktu düz tişörttü önü. iade edecektik ancak ben yurttayken açmış annemler zaten ben dönene kadar da geçti süresi. lDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:159cm
Satıcı: So Hype

Yorum: üstte dursun diye 5 yıldız veriyorum öncelikle baskı ressimdeki gibi büyük değil küçük vede makineye attığınızda gidermiş gibi bı dokusu var beyazı iç gösteriyor siyahi ise kumasi yıpranmış gibi bı renkte ben bol dursun diye m beden almıştım baya bil durdu keşke bı beden küçük alsaymisim
İsim: F** A**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: sorunsuz bir şekilde ulaştı elime boyutları da tam istediğim gibi korkmadan alınabilecek bir ürün
İsim: A** Ü**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:M/S
Satıcı: GERMA

Yorum: kızıma ve arkadasina aldım gayet güzel beğendik
İsim: g** a**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL/S

Yorum: çok güzwl baskılarıda gayet iyi bedenide tam kalıp
İsim: R** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok güzeldi. kalıplar biraz büyük ama yine de gayet iyi
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Kesinlikle bana dedikleri bedeni yollamadılar ben satıcıya sor kısmında M ve XXL gönderebilirmisinz diye sordum evet dediler gelen tişört de birisi M beden doğru diğeri de beden yeri kopartılmış ve M beden ile aynıydı madem elinizde yok bunu belirtebilirsiniz insanları kandırmanıza gerek yok
İsim: b** a**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: göründüğü gibi geldi beğendim
İsim: K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: Teşekkürler BEYAZ OLAN DELİKTİ
İsim: A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: baskısı çok güzeldi ama bsn ilk yıkamayi elds yaptım sonra makinada duduluma attım siyah çok boya verdi sonra daha yıkayınca vermedi gayt güzel erkek arkadaşımada oldu
İsim: y** k**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: inanılmaz büyükler. birine S birine L seçtim üzerinde s yazanla L yazan tamamen aynı boy. benim boyum 1.58 kilom 48 kocaman oldu ikisi de sevgilime olur bunların bir de aşırı kalitesiz hadi tamam fiyatına göre kalitesine bakmayalım ama çuval gibi oldu.
İsim: D** B**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Beden:L/S

Yorum: Çok iyi ürün
İsim: Y** B**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:173cm
Satıcı: Elvino

Yorum: bayıldım fiyatına göre çok iyi
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: Elvino

Yorum: baskısı çok iyi beyaz olanın kumaşını daha çok sevdim satıcı da ilgiliydi. sorunumu çok kısa sürede hallettiler. teşekkür ederim
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: coook güzel 🤌
İsim: g** c**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: Fiyat performans.
İsim: T** K**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Boy:177cm

Yorum: aşırı kaliteli değil ama fiyatına göre iyi gayet ben ikizimle giymek için aldım
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: ürün aşşırı güzel tavsiye ederim ❤❤
İsim: h** t**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: ebatı büyük geldi
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Satıcıya farklı bedenler belirtmeme rağmen ikisi de aynı beden geldi, ayrıca beyaz tişörtün baskısında yazım hatası var. Baskı kalitesi iyi, fiyatından dolayı kumaşı çok iyi beklemiyordum zaten
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: çok kaliteli değil, baskıda hata vardı, iadeyle uğraşmayıp evlerde falan giyeceğiz artık.
İsim: M** B**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: beğendim güzel tam istediğim gibi
İsim: E** D**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: yanlış ürün göndermişsiniz arkadaşlarımda istedi onlarada yanlış göndermişsiniz dikkat edinn azıcık yav
Tarih: 27 Nisan 2024

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Hangi kargo
Cevap: Tredyol expres karğo ile çalışıyoruz efendim sizin lokasyonunuza bağlı değil ise aras karğo getiriyor karğonuzu

Soru: 2li mi geliyor
Cevap: Evet efendim

Soru: 1.75 boy 70 kilo ve 1.55 boy 40 kilo için hangi beden uygundur
Cevap: S beden efendim

Soru: kaç gün sonra gelir
Cevap: 3 iş günü içinde

Soru: iki tane olarak geliyor değilmi
Cevap: Merhabalar efendim evet ikili gelmektedir.

Soru: bedenlerini nasıl belirliyoruz ve çift olarak mı geliyor
Cevap: Çift efendim

Soru: Merhaba beden kısmında iki farklı beden secmek istiyorum ama nasıl olucak biri L biri S istiyorum
Cevap: Beden kısmında mevcut

Soru: merhaba kızlarıma alacağım ayrı bedenler verecegim verebilirmiyim
Cevap: Merhabalar efendim evet verebilirsiniz.

Soru: kaç gün sonra geliyor
Cevap: 3 iş günü içinde

Soru: beyaz olan beden olarak ilk bedenmi oluyor ve m l bedenleri varmi
Cevap: MP bedeni Mevcuttur efendim

Soru: beden secicektim ama bedenlere girdim l s alicaktim ilk L beden yazıyor sonra S yazıyor l beden beyaz yani kız tisortumu oluyor
Cevap: Evet efendim beyaz kadın t-shirtu oluyor

Soru: Ürün ikili mi geliyor
Cevap: Evet ürün ikili geliyor efendim.

Soru: sevgilim yok o yüzden ikisinide ben giyeceğim
Cevap: İyi günler de giyin efendim

Soru: iki ürünü de siyah gönderme şansınız var mı?
Cevap: Malesef efendi

Soru: 1.71 boy 50 kilo icin hangi beden uygun
Cevap: M beden efendim

Soru: biri 2xl biri 3xl olur mu
Cevap: BEDENLER VARYANTLARIMIZDA OLDUĞU GİBİDİR EFENDİM

Soru: 150 47 kilo ve 170 93 kilo
Cevap: 150 boy olan S beden, 170 boy olan M beden uygun efendim, iyi alışverişler dileriz sevgiyle kalın

Soru: abimin boy 1:85 benim 1:60 abime L bana S alsam salaş gelirmi
Cevap: L beden ve s beden efendim

Soru: hediye not kartı koyabiliyormusunuz☺
Cevap: Malesef efenim

Soru: Hocam şimdi kız arkadaşım 56 kilo civarında bende 80’ne yakınım ikimiz de bol giyiyoruz hangi bedenleri verelim
Cevap: Bayan için s erkek icin L beden efendim

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt Ürüne Ait Resimler

2 li Çift Sevgililer Günü Özel Tasarımlı Hediye Doğum Günü Kombin Unisex Oversize Tişört T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü