2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Alınır Mı?
2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Şu Anki Fiyat Aralığı 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Memnuniyet Durumu Nedir?

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Teknik Bilgiler

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Ürününün Satıcısı, ÇAKABEY 2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli ürününü 124.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli En Son Yapılan Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan 2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kardesim istedi bende aldim sevdi
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Çakabey Ticaret

Yorum: kaliteli malzeme, ilgili , alakalı işletme tavsiye ederim. buradan alışveriş yapan memnun kalır hizmetini beğendim mini ikram göndermişler ayrıca teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: tam beklediğim geldi, teşekkür ederim .
İsim: E** İ**
Tarih: 23 Ocak 2024
Satıcı: CKSpor

Yorum: Anlatıldığı gibi güzel.
İsim: M** D**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: göründüğü gibi güzel
İsim: T** A**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: Kısa sürede elime ulaştı. Fiyat performans ürünü işinizi fazlasıyla görür. Kırmızı diye sipariş verdim turuncu geldi ama sorun değil. Fakat firmanın acilen çalıştığı kargo şirketi ile iletişime geçmesi ve uyarması gerek(MNG) paket yırtıkti onu da geçtim apartmanın girişine bırakıp gitmişler. Şansa gördüm paketi. Güvenlik kulübesi ve görevli var apaDevamını Oku
İsim: Ö** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Kırmızı renk istedim. Geri dönüşüm yeşili göndermişsiniz. Rengini sevmedim çok çirkin. Fiyatı uygundu.
İsim: e** a**
Tarih: 30 Nisan 2024

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Merak Edilen Konular

Soru: Ne kadar süre içinde damar çıkarır
Cevap: sizin çalışma süre ve hızınıza bağlı. kas yapınıza bağlı

Soru: damar çıkartirmi?
Cevap: Sizin çalışmanız bağlı olarak çıkartacaktir

Soru: Kaç kg lik
Cevap: Sabit ağırlıktir. 5 - 10 kg arasi

Soru: PTT ile istiyorum gelmesini
Cevap: Tabiki efendim

Soru: aletin rengi mavi renk istiyorum
Cevap: Merhabalar. Mavi yeşil turuncu ve kırmızı renkleri var

Soru: 2tane mi yoksa 1 tane
Cevap: mergabalar; çift oalrak gönderilmekte

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli Detaylı Resimler

2 li El Yayı Ortopedik Damar Çıkartıcı Sabit Ağırlık Renk Seçenekli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü