2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt En Ucuzu Nerede Bulunur?
2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Anlık Fiyatı 199.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Kullanıcı Yorumları Nasıl?

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Ürün Bilgisi

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Ürününün Satıcısı, donamod 2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt ürününü 199.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Yorum Ve Değerlendirmeler
199.0 Tl ye satışta olan 2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzel ürün çok beğendim ama biraz geniş kalıbı bir beden küçük alınabilir küçük not içinde teşekkür ederim 🥹
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Beden:M/L
Satıcı: donamod

Yorum: ürünü beden yönünden çok tereddüt ederek almıştım ama çok güzel geldi sevgilimle çok beğendik satıcıya ilgisinden dolayı teşekkür ederiz
İsim: İ** Ş**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: Elvino

Yorum: Çok güzel fiyat performans ürünü harikaaaaa
İsim: G** s**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel tavsiye ederim
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Güzel ben beyendim
İsim: C** A**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: İkisinide M beden aldım tam istediğim gibi geldi çok beğendim düşünmeden alabilirsiniz
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel kalıbı geniş 1 2 beden küçük alabilirsiniz ikisininde yazısı aynı geldi ama sorun değil biz beğendik :)
İsim: C** Y**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: aldığım en güzel üründü çok beğendik
İsim: B** S**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Ürün oversize diye S-M aldım ama S-L gönderilmiş onlar da birbiriyle aynı çok büyük
İsim: S** G**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:M/S

Yorum: küçük beden S vurmama rağmen büyük oldu kızıma, ama kumaşı falan güzel
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kumaşı naylon yakar giyilmez dışarıda evde giyilir pamuklu yada penye olması gerek yazlik ürünler
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Ürün fena değil M/L İSTEDİM İKISINIDE L YOLLAMISSINIZ EŞIMLE DEGIL MAHALLEDEN VEYA HALI SAHADAN BIR ERKEK ARKADASLA GİYER TAKILIRIZ 🙄
İsim: u** s**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: ürün elime ulaştı fakat not yalnış gelmiş ben notta bunları yazmamıştım 1 puan oradan kırdım hızlı geldi teşşekür ederim
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: kumaşı nasıl
Cevap: Örme hava gecirgen rahat kumas efendim

Soru: 1.73kilo 65
Cevap: M beden uygundur efendim

Soru: hangi kargo
Cevap: Trendyol expres ile efendim. İyi günler keyifli alışverişler dileriz

Soru: Ürünün 2 side siyah demi
Cevap: Evet efendim bu görselde göründüğü gibi ikiside siyah gelmektedir

Soru: Kac gunde elimizde olur
Cevap: 2/3 gün içinde elinizde olur

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Trendyol expres ile efendim. İyi günler keyifli alışverişler dileriz

Soru: iki tane olarak mı geliyo acaba
Cevap: Evet efendim gorseldeki gibi ikisi birlikte geliyor

Soru: 172 boy 50 kilo beden
Cevap: M beden uygun efendim iyi alışverişler dileriz sevgiyle kalın

Soru: kalıp oversize mi
Cevap: Evet efendim

Soru: nasıl bir kumaş
Cevap: Pamuk polyester örme kumaş efendin

Soru: ikili olanın beyazı var mı
Cevap: Siyah ve beyaz seklinde oradaki varyant seceneklerinde mevcut efendim

Soru: 1.61 kilo 50 1.77 kilo 60 hangi bedenler bol olsun biraz
Cevap: M ve XL uygun olur efendim

Soru: ne yazıyor üründe İngilizce kısımda
Cevap: "sen her zaman kalbimdesin" "seni her zaman seveceğim"

Soru: Nur mengültekin ediye paketi istemiş tim
Cevap: Anlamadim efendim bizden böyle bir talep olmadi

Soru: hangi kargo acaba ?
Cevap: Trendyol express efendim keyifli alisverisler

Soru: kaliplariniz dar kesimmi yoksa oversize mi
Cevap: Oversize kesim efendim

Soru: m beden seçince ikiside m mi geliyoe
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba ikisini mı gonderıyorsun yoksa tekli mi geliyor
Cevap: Merhaba efendim ürün ikili geliyordur.

Soru: istediğimiz yazıyı yazdırma şansımız varmı
Cevap: Malesef efendim

Soru: size daha öncede mesaj atmıştım sizde hallederiz demiştiniz
Cevap: Han gi harfler

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt Ürüne Ait Resimler

2 li Siyah Beyaz Unisex Çift Sevgili Kombin Kalp Kol Baskılı Hediye Bisikley Yaka Tişört T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü