20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Tavsiye Eder Misiniz ?

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
274
0
0
20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Tavsiye Edilen Yer Neresi?
20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Şuanki Fiyatı Ne Kadar 889.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Memnuniyet Durumu Nedir?

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yaklaşık 34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Teknik Bilgiler

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürününün Satıcısı, Mocca Style 20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti ürününü 889.9 Tl'den Satılmaktadır.

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Yorum Ve Değerlendirmeler
889.9 Tl ye satışta olan 20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Kardeşim için aldım beğendi
İsim: S** Ö**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mocca Home

Yorum: Bir sorun yaşamadım gerçekten iyi hızlı da geldi
İsim: **** ****
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Kalitesine tam güvenmeyerek aldım ama iyi ki almışım tam fiyat performans ürünü
İsim: M** K**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: kaliteli ve sorunsuz ürün tavsiye ederim
İsim: halil i. b.
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: gayet güzel tam fiyat performansı
İsim: m** g**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: ururunler güzel sağlam geldi kargo iyiydi
İsim: S** T**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme güzeldi, Aras K.ile geldi, ürün tam fiyat performans ürünü 👍🏻
İsim: Burak C.
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Gayet iyi tavsiye ederim
İsim: A** K**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Ürün elime hızlı ve sağlam ulaştı. Fiyat/performans ürünü diyebilirim fakat bu sıkıştırma yaylarıyla ne kadar sıkıştırsamda plakalar azıcıkta olsa oynuyor ama bi problem yaratmaz
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Kalite efsane
İsim: E** D** Ç**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: FP ürünü. Güzel paketli şekilde geldi. Kılcal çizikler var onlar metalde normaldir. İlginize teşekkürler.. Peygamberimiz ﷺ buyurdu ki Kuvvetli mümin zayıf müminden hayırlıdır. Kendimizi dinç tutalım..
İsim: h** ö**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Gayet iyi kullanıyorum
İsim: S** B**
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: güzel ürün
İsim: K** C**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Z- bae halter setine ağırlık takip kaldırınca çok şiddetli ses çıkıyor evdekileri rahatsız edecek şekilde dumbellere takınca birşey olmuyor ama Z bar rahatsiz edici bir ses var.
İsim: M** o**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok iyi tavsiye ederim
İsim: m** a**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: Ürün gayet ideal beğendik yani ama paketlenmesi çok kötüydü, bu halde ulaştı elimize.
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Benzer bir ürünü başka yerden aldım. Hem eksik geldi hem kötü paketlemişti. Sonra buradan aldım. Hızlı, eksiksiz ve iyi paketlemiş olarak geldi.
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Kargoda dağılmıştı ama ütün sağlam geldi.
İsim: H** D**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Dambıllar hasarlı geldi içindeki kumlar dökülmüştü, çok üzüldüm 😔😔
İsim: Z** S**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Sıkıntısız,eksiksiz ve zamanında geldi
İsim: K** G**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: Ürünüm eksik geldi, eksik talebini yolladım
İsim: E** K**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: teşekkürler, herşey söylendiği gibi
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Kesinlikle almayın ürün satıcısı asla ilgili değil ve Aras kargoyla çalışıyorlar mağdur ettiler beni kargo takip sitesindeki saatlerle getirdikleri saat çok alakasız ve ben şubeden alacam demedigim halde sisteme şubeden alacak diye girilmiş bunu satıcıya söylediğimde doğru düzgün cevap bile vermiyor mesajlarımı reddediyor asla ve asla almayın
Tarih: 21 Kasım 2023

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: yanındaki ağırlıklar kaçar kilo
Cevap: 20 KG Z-BAR Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti 1 Adet 120 cm Z-Bar 2 Adet 40 cm kısa bar 4 Adet x 2,5 Kg Plaka 2 Adet x 5 Kg Plaka 6 Adet sıkıştırma yayı.

Soru: ürün kalitesi nasıl
Cevap: Merhaba piyasadaki muadil ürünlerden kalitelidir.

Soru: Dambıldaki plakalar z bara takılıyomu
Cevap: Ayrıca dambıl yok, kısa barlara plaka takılınca dambıl olarak kullanılıyor, tüm ağırlıklar tüm barlara uyumludur.

Soru: Merhabalar yorumda bi kişinin ürünün Z bara takıldığında çok ses çıkardığını söylemiş bu durum hakkında bir açıklama yapar mısınız?
Cevap: Merhaba ürünlerin içeriği kum olmayıp özel karışım harç dolgudur. Ses yapmaz

Soru: Z bara aynı anda kaç tane ağırlık takılabiliyot
Cevap: Merhaba toplam 8 adet ağırlık plakası takılabilir.

Soru: merhabalar,ben içi boş istiyorum öyle yolluyabilirmisiniz
Cevap: Merhaba urun standart olarak satılmaktadır

Soru: hocam tek Z bar gelirmi acaba
Cevap: Merhaba bu sette Z bar mevcuttur.

Soru: z-bar demir mi yoksa plastik mi acaba
Cevap: Barlarımız çelik çekme boru ve siyah elektrostatik boyalıdır.

Soru: Merhabalar dükkanınız varmı varsa nerede acaba
Cevap: Sadece platform satışımız vardir

Soru: aslında baktım ama bulamadım açıkçası o yüzden mesaj attım kusura bakmayın
Cevap: Sorun değil her zaman yardımcı oluruz.

Soru: Merhaba alanlarin resimlerinde hem duz. Bar hem z bar olarak gordum acaba sadece dambil buyuklugunde mi yoksa uzun mu bar bilginizi rica ederim( hem z duz istiyorum halter seklinde)
Cevap: Bu sette 150 cm lik düz bar yok, 1 adet 120 cm Z bar ve 2 adet 40 cm kısa bar mevcuttur.

Soru: Z bar ve kısa barların ağırlıkları ne kadar acaba
Cevap: Z bar 1.100 gr. Kısa bar 400 gr.dır.

Soru: bir tane küçük ağırlığın ağırlığı ne kadardır
Cevap: En küçük plakasız 2.5 kg dir

Soru: dambılların ağırlığı toplam kaç kg
Cevap: Bu sette ağırlıklar toplamı 20 kg. dır.

Soru: ürünün içindekiler ne kaç tane barla ağırlık gönderiyorsunuz
Cevap: 1 Adet 120 cm Z-Bar 2 Adet 40 cm kısa bar 4 Adet x 2,5 Kg Plaka 2 Adet x 5 Kg Plaka 6 Adet sıkıştırma yayı.

Soru: merhaba ben bu koleksiyonu almak istiyorum ama i içine 1 tane de 7.5 plak koyulmasini istiyorum. mumkunmudur ? mümkün ise ne kadara olur. diğer koleksiyonlarında mevcut ama çok yer kaplar diye eve alamıyorum. bu koleksiyon gayet ideal
Cevap: merhabalar 7,5 kg plakayı trendyol magazamızdan ayrıca alabilirsiniz saygılar

Soru: plakaların ve barların çapı kaç mm
Cevap: Merhaba 28 mm. dir.

Soru: teşekkür ederim iyi çalışmalar
Cevap: İyi günler dileriz.

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Detaylı Resimler

20 Kg Z-bar Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü