2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
252
0
0
2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli En Düşük Fiyat Nerede?
2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Güncel Satış Fiyatı 169.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Memnuniyet Durumu Nedir?

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Hakkında yaklaşık 323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Ürün Özellikleri

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Ürününün Satıcısı, Neptün Life 2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli ürününü 169.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Ürünü Kullananların Görüşleri
169.0 Tl ye satışta olan 2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ay aşık oldum diyebilirim içinden çıkan süsler içinde çok teşekkür ederim 💙
İsim: **** ****
Tarih: 01 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Neptün Life

Yorum: Matara ile bir bütün gibi yaşıyorum . Sayesinde her gün 2 litre su içmiş oluyorum . Minik hediyeler için cok teşekkür ederim
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim kaliteli bir ürün yıkadım bir gece beklettim koku kalmadı stickerlar için teşekkür ederim 🌸çok tatlı oldular 🙂
İsim: S** M**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Kardeşime aldım,Çok beğendik gayet kaliteli geldi
İsim: G** Y**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: cok güzel kesınlıkle koku yapmıyor satıcıya hediyeleri için teşekkür ederim
İsim: G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mart 2023

Yorum: Ürün çok güzel, ayrıca hediyeler için de teşekkür ederim.
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Kargom sorunsuz geldi. Ürün de çok güzel , çok beğendim.
İsim: S** G**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Ürün baya büyük bilginiz olsun
İsim: Ö** Y**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: güzel veuygun
İsim: elif Ş. Y.
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Ürünüm elime ulaştı çok tatlı teşekkür ediyorum hediyeler içinde ayrıca teşekkür ediyorum
İsim: T** a**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: bayıldımmmm çok hoş hediye sticer da vardı ve özenle paketlendi. tavsiye ederim fakat baya büyük o biraz komik 😂
İsim: H** K** Ç**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Kızım için aldım suyu sevmesine bol bol içmesine sebep oldu 😄
İsim: B** D** S**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Çok güzel ben hiç plastik kokusu almadım 😌🙏🏼 Hediyeler için teşekkür ederim 🫶🏼
İsim: B** Ü**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Anneme aldım çok beğendi
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Kendime aldım Harika çok beğendim şimdi kızlarım için de sipariş vereceğim
İsim: Bilal U.
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Kardesime aldim bol bol su icsin diye begendi teşekkürler
İsim: Ö** S**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Ablama hediye aldım cok begendi tek kelime ile harika
İsim: Gizem Ö.
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: ürünüm hızlı geldi ve çok güzel özenli paketlenmişti her hangi bir plastik kokusu almadım hepinize tavsiye ederim
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: cook güzel kargo hızlıydı
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: teşekkür ederim kaliteli tavsiye ederim
İsim: S** E**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Harika kardeşime aldım çok beğendi. :))
İsim: F** A**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok güzel 😍 büyük ve tontiş ben çok sevdim sticker için çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 🥰
İsim: m** b**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel kullanıslı ne kadar ictiğinizi biliyorsunuz evet agır oluyor ama tasıması kolay ve su gibi gidiyor içesiniz geliyor cidden 😍
İsim: R** K**
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: spor salonunda kullanmak için aldım. koku yapmıyor gayet güzel
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Çok tatlııııı
İsim: E** K**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Beklediğimden büyük geldi
İsim: senanur a.
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: ablama aldım çok büyük yararlı
İsim: uğur k. a.
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: çok beğendim,paketlemeside harika,hediye içinde teşekkürler 🥺🥺
İsim: B** Ş**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Satıcı: Selenshome

Yorum: çok güzel çok severek kullanıyorum.su içme alışkanlığı kazandırdi
İsim: R** N**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ocak 2023

Yorum: bolllca su içiyorum artık güzel ürün saglam paketleme
İsim: H** D**
Tarih: 01 Nisan 2023

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Merak Edilenler

Soru: Merhaba stiker hediyesi var mı halen birde mavi mor renk istiyorum var mı
Cevap: Merhaba 3d sticker hediyemiz vardır farklı renkleri sayfamızda bulabilirsiniz

Soru: Plastik numarası nedir?
Cevap: İthalatını yaptığımız Tritan mataralarımızın, Tarım İl Müdürlüğü tarafından yapılan testlerden sonra sağlığa uygundur onaylıdır Bilginize sunarız. Not: Tritan hammadde Amerikan Eastman firmasının ürettiği BPA içermeyen sağlığa zararı olmayan hammaddedir. Yeni Üretilen bu hammadde, hammadde sembolleri içerisinde uluslararası yetkili kurumlar tarafından 7 numara ( Diğer ) katagorisine eklenmiştir. Bilgi : Sağlığa zararlı olan ürünler analizleri yapılmadan ülkemize ithalatı gerçekleşmemektedir. Saygılarımızla

Soru: Bim aktüele gelen ürün sizinkiyle aynı mıdır
Cevap: Merhaba değildir bizim ürünlerimiz farklı kalitede ve 3d stickerli ürünlerdir

Soru: 2 litrelik gelmesi gerekirken 1 litrelik gönderilmiş lütfen bana dönüş yapar mısınız.
Cevap: merhaba ürün 2 lt dir farklı bir model gönderilmişse isterseniz iade edin yada değişim talep edin yardımcı olalım

Soru: Bu ürünün hangi renkleri var. Eşim ve kızım için alacağım. Farklı olsun karışmasın ve 3d sticker gönderiyormusunuz
Cevap: Merhaba 4 renk mevcut 3d stıcker hediye gönderiyoruz Trendyol daki Neptün tedarik mağazamızdan ürünlerin renklerini görebilirsiniz

Soru: Pipetini mataraya nasıl takıyoruz acaba biz takamadık
Cevap: Merhaba uzun pipetin alı kısmına yumuşak olan ucu üst kısmına ise sert olan ucu takıp kapağın içindeki delikten geçirip kullanmaya başlayabilirsiniz iyi günlerde kullanın

Soru: ürün pipetlimi
Cevap: Merhaba evet

Soru: içinde pipet varmıdır?
Cevap: Merhaba evet pipet vardır

Soru: merhaba sticker kactane yolluyorsunuz,ekstra alma şansımız varmidir.
Cevap: Merhaba efendim 4lü sticker gönderiyoruz. Ekstra almak isterseniz ilanlarımız da vardır.

Soru: Yere düştüğünde kırılırmı acaba cam mı yani
Cevap: Merhaba ürün darbeye dayanıklı Plastik üründür ürüne bayılacaksınız 3d stickerde hediye göndermeye devam ediyoruz

Soru: Sticker geliyormu
Cevap: Merhaba evet hediye gönderiyoruz

Soru: 1Litreliği varmı ?
Cevap: Merhaba 1 lt farklı modellerde sayfamızda bulabilirsiniz keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba sitickerler suya dayanıklı mi
Cevap: Merhaba evet dayanıklıdır ürüne bayılacaksınız.)

Soru: Kaç adet sticer hediye
Cevap: 1 pk 4 lü gönderilmektedir

Soru: Mavi mor renkli geliyor değil mi suluk
Cevap: Merhaba evet 3d stickerde hediye göndermeye devam ediyoruz iyi günlerde kullanın

Soru: görseldeki renk mi geliyor
Cevap: Merhaba evet turkuaz renk 3d stickerde hediyemizdir

Soru: merhaba ipili mi ve maviden mora olan geri gönderebilir misiniz ?
Cevap: merhaba ürün ipli değil görseldeki renk gönderilmektedir

Soru: merhaba ben bi sticker beğendim eğer o stickrlı verirseniz alıcam ama nerden atıcam fotosunu
Cevap: Merhaba karışık modeller gönderilir

Soru: Fitmart matara ile aynı ürün mü ?
Cevap: TİRİTAN DIR EFENDİM.

Soru: merhaba, şişemizin kapak kilidi kırıldı yeni kapak almamız mümkün mü?
Cevap: merhaba ayrıca kapak mevcut degil maalesef

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli Detay Resimler

2000 ml Motivasyonel Su Matarası Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez 3d Sticker Hediyeli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü