2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun En Düşük Fiyat Nerede?
2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Şu Andaki Fiyatı 336.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Detaylı Açıklama

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Ürününün Satıcısı, Concord 2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun ürününü 336.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Kullanıcı Yorumları Nasıl?
336.0 Tl ye satışta olan 2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: güzel basit şık
İsim: O** G**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: hepsiphone

Yorum: Kardesime aldik sevdi
İsim: E** K**
Tarih: 27 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: hepsiphone

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: pubg ile uyumlumudur acaba
Cevap: Otg kablo ile bağlantı kurup kullanabilirsiniz

Soru: ürün televizyon için uyumlumu
Cevap: Uygundur kullanabilirsiniz fakat ürün kabloludur usb kablo baglantısı yapmanız gerekir kablo uzunlunlugu 1-1,5 metre civarındadır

Soru: klavye ve mause ışığı yanmıyor
Cevap: Klavye üzerinde scroll tuşu ile ışıkları açabilirsiniz

Soru: Merhaba kendi kutusunda mı geliyor ?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Merhabalar Otg Kablo İle Cep Telefonuna Bağlanılıyormu Cep Telefonunda Kullanılabilirmi şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhaba cihazınız uyumluysa çalıştırır

Soru: merhaba resimdeki ürünün aynısı geliyor demi?
Cevap: evet efendim

Soru: mause kaç dpi
Cevap: Merhabalar efendim 1200 DPI.

Soru: fare geliyormu lavye yanında?
Cevap: Evet klavye mouse setidir

Soru: Mausda birlikte mi geliyor
Cevap: evet efendim

Soru: USB girişi 2.0mı
Cevap: Evet USB 2.0 dir

Soru: ben klavyeyi telefona bağlamak istiyorum Android 11 sürümüne uyumlumu acaba
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: kablolu mu acaba?
Cevap: Merhaba kabloludur

Soru: playstation qoşulurmu?
Cevap: Merhaba uygun değildir

Soru: Renkleri sabitmi
Cevap: RGB leddir renk değiştirmektedir

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun Ürün Resimleri

2021 C-56+ Led Gaming Işıklı Oyuncu Mouse Klavye Seti Gaming Oyun En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü