212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Fiyatına Göre Alınır Mı ?

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Şuanki Fiyatı Ne Kadar 798.13 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Hakkında yaklaşık 423 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Ürününün Satıcısı, hummel 212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER ürününü 798.13 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Yorumlar Ve Değerlendirmeler
798.13 Tl ye satışta olan 212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
423 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Kendi numaranızı alabilirsiniz, çok rahat bir ayakkabı👍🏻
İsim: N** B** T**
Tarih: 02 Kasım 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: Trendyol

Yorum: oğluma aldım hafif ve rahat bir ayakkabı .biz akıllı bağacık aldık çocuklar için harika
İsim: B** P**
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Beden:36

Yorum: cok guzel ve kibar duruyo tam kalip kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: A** Ç**
Tarih: 05 Eylül 2022
Beden: Beden:37

Yorum: yigenim için almıştım çok beğendi teşekkür ederim
İsim: M** Ç**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Erkek yazıyor ama kadın olarak aldım. Çok da memnun kaldım. ayağı sarıyor çok kibar gösterdi. Topuk hafiften yükseltiyor . Kendi numaramı aldım Önceki Hummel saldı çünkü.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Ürün elime çok güzel ulaştı paketleme kargo iyiydi ayağım 37 ben alırken 38 tercih ettim tam oldu kalıp dar bu yüzden alırken bir numara büyük tercih edebilirsiniz güvenle alınnn
İsim: Elif K.
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Kardeşime aldım çok rahat olduğunu söyledi
İsim: A** T**
Tarih: 02 Ekim 2022
Beden: Beden:42

Yorum: rahat kullanışlı babama aldım severek giyiyor
İsim: K** D** Ç**
Tarih: 04 Temmuz 2022
Beden: Beden:43

Yorum: Manitama aldım, çok memnun kaldı. Ayağına tam geldi. Kendi numaranızı alabilirsiniz. Günlük kullanıma gayet uygun bir ürün.
İsim: Nur Ö.
Tarih: 27 Haziran 2022
Beden: Beden:41

Yorum: tam beden çok rahat
İsim: Ü** Ş**
Tarih: 02 Temmuz 2022

Yorum: erkek kardesime aldım cok beğendi tavsiye ediyorum kargolaması özenli ve hızlı geldi tesekkür ederim
Tarih: 29 Mayıs 2022
Beden: Beden:42

Yorum: Kardeşime sipariş verdim gayet hoş ve uygun numaranızı tercih edebilirsiniz
İsim: M** E**
Tarih: 06 Haziran 2022
Beden: Beden:39

Yorum: tek kelimeyle mükemmel genc kızım 37 giyiyorum 37 aldım cuk oturdu ve coooook rahat
İsim: M** N** K**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Oğluma aldım çok beğendi rahat ve şık
İsim: E** M**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: kalibi kucuk bi beden buyuk alinirsa daha iyi
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: kardeşime hediye aldım çok beğendi.gizel ayakkabı.tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: e** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Temmuz 2022

Yorum: Tek kelime ile harika bir ayakkabi..Kizim icin aldim..
İsim: Esra c.
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: Çok beğendim orjinal ürün gayet güzel duruyor bir beden büyük alınmalı
İsim: Z** T**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Oğlum için aldım, bir numara büyük alabilirsiniz kalıbı küçük, çok rahat olduğunu söylüyor oğlum.
İsim: H** H**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: yigenime aldım çok begendi
İsim: y** k**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: kaliteli,rahat bir ayakkabı.siyahi kullandik çok memnun kaldık beyazını aldik.oglum 35 giyiyor 36 aldım kalın çoraplarla rahat kullansın diye 1numara büyük olsa da kullanışlı oldu.
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: Ürün harikaaaa çok güzel, erkek diyor ama ben Bi kadın olarak aldım çok hoş, ucu küt olduğu için ayaklarınızı da kibar gösteriyor buçuklu numaralar giyiyorsanız Bi üstüne çıkıp alın kalıbı çok az dar
İsim: A** B**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: Çok beğendim tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: h** m**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: bir numara büyük alin
İsim: T** Ş** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Kasım 2022
Satıcı: BOYNER

Yorum: Çok güzel .. tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: M** A**
Tarih: 31 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam numara alın güzel ürün
Tarih: 31 Mayıs 2022
Beden: Beden:44

Yorum: ürün elime ulastı ama ayak numaranızın bir büyüğünü alın
İsim: S** F**
Tarih: 02 Haziran 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Her zamanki gibi super tam numaranizi alablir siniz
İsim: a** p**
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: babam için aldım çok severek giyiyor mağazasındaki fiyatından çok daha uyguna geldi iyi ki burdan aldık görselle bire bir ürün
İsim: B** G**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Oğlum için aldım çok beğendi severek giyiyor tam kalıp
İsim: S** S**
Tarih: 12 Ekim 2022

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 28.5 cm hangi beden
Cevap: Merhaba, 44 numaraya denk gelmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: orijinal mı
Cevap: Merhaba, Trendyol.com’da satışa sunulan ürünler firmamız güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Markaların ürün kataloğunda yer alan orjinal ürünler olup, yetkili firmalarla çalıştığımızı ayrıca paylaşmak isteriz.

Soru: 38 numarası varmı acaba
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık veya aylık güncellenmekte olup, stoğu bitmiş olarak görünen bedenlerde '' Gelince Haber Ver '' butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak sitede yer almayan, stoğu bitmiş olarak görünen ürün beden ve renklerinde, haftalık veya aylık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 43 lazım çok beğendim
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: Daha önce bu markadan kendi bedenim 36 aldım ama kalıp küçük denilmiş yorumlarda 37 mi almalıyım 36 mı?
Cevap: Merhaba, vücut ölçülerine göre beden ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle beden önerisinde bulunamıyoruz.Ürün yorumlarını inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Urun orjinal mi?
Cevap: Merhaba, platformumuzda satışa sunulan ürünlerin orijinallik kontrolü, ürünler satışa çıkmadan önce yapılıyor. Alışverişinizden sonra aldığınız ürünle ilgili bir sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gerekli kontrolleri mümkün olan en kısa sürede yapıp size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kalıplar dar mı normal kalıp mı.
Cevap: Merhaba, ürün standart kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İletişime nasıl geçebilirim
Cevap: Merhaba buyrun

Soru: 40 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Orijinal mı
Cevap: Merhabalar resmi bayiyiz sattığımız tüm ürünler orjinaldir. Adınıza e-faturayla gönderilir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: çok renk yazılmış görseldekinin aynısını gekecek doğrumu siyah ve beyaz
Cevap: Merhaba, ürün görsellerdeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Tabanı kauçuk mu?
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Ürün orjinal mi?
Cevap: Merhaba, platformumuzda satışa sunulan ürünlerin orijinallik kontrolü, ürünler satışa çıkmadan önce yapılıyor. Alışverişinizden sonra aldığınız ürünle ilgili bir sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gerekli kontrolleri mümkün olan en kısa sürede yapıp size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 44 numara varmış ama alamıyorum satıştan kaldirildi
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: kalıp olarak bir beden büyük mu alalım yoksa tam kalıp mı
Cevap: Merhaba, Kalıplarımız standarttır. Normalde kullandığınız bedeni tercih edebilirsiniz. İyi Alışverişler Dileriz.

Soru: merhabalar renk beyazmı ve erkek mi bayan ayakkabısımı?
Cevap: Merhaba, ürün görsellerdeki gibi gönderilmektedir. Ürün kadın kalıplarına göre üretilmiştir ancak beden ölçülerine göre dilerseniz tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba yaklaşık bir buçuk ay önce hummel ayakkabi aldım, ayakkabının önünde yırtılma meydana geldi , garantiye göndermek istiyorum
Cevap: Merhaba, Kişisel verileri Koruma Kanunu gereği bu alandan siparişiniz hakkında kontrol yapamadığımız için sipariş detayı kısmından iletişime geçmenizi rica ederiz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde ilgili ekiplerimiz tarafınızdan dönüş yapılacaktır.

Soru: Kolay gelsin ürün kadın için mi
Cevap: Merhaba, ürün kadın ayakkabısıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bağzı yorumlarda üründe sararma var denilmiş ve fotoğraf atmışlar bende eğer böyle bir durumla karşılaşırsam ide ederim
Cevap: Merhaba, siparişinizle ilgili sorularınızı Siparişlerim-Sipariş Detay-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: İyi günler, 44 numara var gözüküyor ama satın alamıyorum. Rica etsem bir kontrolünü sağlar mısınız?

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER Ürüne Ait Fotoğraflar

212626-9124 Renkli PAYTON AEROTECH SNEAKER En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü