22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
248
0
0
22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Fiyatına Göre Alınır Mı?
22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Anlık Fiyatı 961.88 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yaklaşık 821 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Teknik Bilgiler

_x000D_
Set içeriği:_x000D_
2 adet 5 kg plaka _x000D_
4 adet 2.5 kg plaka _x000D_
2 adet 50 cm birleştirilebilir krom bar _x000D_
4 adet özel üretim sıkıştırma yayı _x000D_
2 adet özel üretim plastik sıkıştırma aparatı1 adet barları birleştirme aparatı _x000D_
Toplam 20 kg ağırlık plakası _x000D_
Barların ağırlıklarıyla birlikte 22 kg _x000D_
Ürün özellikleri:_x000D_
Barlar hem dambıl hem halter olarak kullanılacak biçimde tasarlanmıştır. _x000D_
Birleştirme aparatı oldukça pratiktir. Saniyeler içerisinde kısa barları uzun bara dönüştürebilirsiniz. _x000D_
Barlar 150 kg'a kadar dayanıklıdır. _x000D_
İhtiyaç dahilinde ağırlık arttırmanız durumunda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. _x000D_
Ürünlerimiz yerli üretim olup 1 yıl garanti kapsamı vardır. _x000D_
Ürünlerimiz A+ kalite plastikten olup içi özel beton dolgudur. _x000D_
Akma, dökülme ve ses yapmaz _x000D_
Barlarımız demir üzeri krom kaplamadır _x000D_
Önceliğimiz ürünlerimizden memnun kalmanızdır. _x000D_
Tüm ürünlerimiz adınıza fatura düzenlenerek gönderilir _x000D_
Tüm ürünlerimiz kendi üretimimizdir. _x000D_
Her türlü destek talebinizde bize ulaşabilirsiniz _x000D_
İyi alışverişler dileriz_x000D_
_x000D_

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürününün Satıcısı, ECG 22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti ürününü 961.88 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürün Hakkındaki Yorumlar
961.88 Tl ye satışta olan 22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
821 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 16 yaşında oğlum için aldım gezmeyi sevmiyor evde güzel bir uğraş oldu çok güzel bir ürün tafsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 10 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ecg spor

Yorum: Ürünü denedim arkadaşlar klipsleri biraz zor takılıyor eli acıtmaması açısından bezle sıkarak takın. Ürün sağlam ve gerçekten çok güzel paketlenmiş ben 77 tl ye aldım indirimden bu kaliteye resmen bedava.
İsim: Mücahit S.
Tarih: 10 Kasım 2021

Yorum: ürün anlatıldığı gibiydi ve hiçbir sorun yaşamadım 3günde ulaştı elime paketlenmeside çok iyiydi teşekkür ederim.
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Ürün güzel ambalajlanmış ve içerisinde her şey sorunsuz geldi dambılların bir kilo oluşu güzel ama bende 5 kilo olduğu için biraz güldürdü 😂 bu geçtiğimiz pazar verdim iki gün de içinde de geldi 😎 her şey için teşekkür ederim bereketini görün 😌
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: indirimde aldım gayet iş görür. ayrıca çok hızlı geldi teşekkür ederim.
İsim: m** z**
Tarih: 07 Ocak 2022

Yorum: Ürün gayet kaliteli,tam bir fiyat performans ürünü denebilir.2 günde geldi.Hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: M** B**
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: içerik ve görselde özel aparat yazmasina rağmen çelik aparat gönderildi normalde içerikte de özel aparat yazıyordu siparişi verirken fakat neden gönderilmedigini sorduğumda ürün aciklamasi değiştirildi. celik apartta çok sabit tutmuyor diyebilirim ürünleri kg olarak tartmadim ama elime aldığımda 2.5 kg olanlarin biri hafif biri diğerine göre daha aDevamını Oku
İsim: M** D**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: Harika kardeşime aldım çok beğendi
İsim: Seda K.
Tarih: 10 Şubat 2022

Yorum: 29 ekimde verdiğim siparişim 1 kasımda elime sapasağlam bir şekilde ulaştı. Hediyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim, hayırlı bol satışlar diliyorum.
İsim: M** F** Ş**
Tarih: 01 Kasım 2021

Yorum: gayet kullanışlı bir ürün,oğluma aldım,memnun kaldık
İsim: Züleyha Y.
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: Ürünü kesinlikle tavsiye ederim gayet yeterli sorunsuz geldi gayet de kaliteli içinde 2 adet 5 kg 4 adet 2.5 kg geldi barları gayet iyi
İsim: ozan d.
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: kardeşim için aldım. güzel. kullanıyor her gün
İsim: F** N** g**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Ürün güzel kullanışlı ambalaj iyi tavsiye ederim
İsim: Hasan C.
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: Uşağa aldım gayet iyi
İsim: Turan T.
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: tam olarak mükemmel
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: ürünü teslim aldim teşekkür ederim ufak birde hediye koymussunuz fakat kargo şirketi şaka gibi bir olaya imza atti 2. katta oturyorum zil çaldı balkondan yeğenim bakti benim ismimi soylerek evde olup olmadığımi sordu yegenim evde dedi dış kapıyı açtım ve beklemeye basladim aradan tam 5 dk gecti ve merak edip balkondan baktigimda kargo arabası coktaDevamını Oku
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: begendik urunler tamdi
İsim: Kübra k.
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Urun oldukca guzel benim hosuma gitti ev kullanimina oldukca uyuyor almayi dusunen varsa tavsiye ederim
Tarih: 22 Şubat 2022

Yorum: Eşim için aldım. Tek parçada iki parça yapıpta kullanılabiliyor. Yanında hediye olarak iki parça 2 kg ağırlık yollamışlar. Satıcıya teşekkürler.
İsim: A** C**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: Ürün sağlam ve hızlı bir şekilde elime ulaştı teşekkürler.
İsim: Y** Ç**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: sevgilim için aldım. çok begendi. tüm parcalar tam geldi. herhangi bir sorun yoktu. iyi paketlenmisti. başlangıç seviyesi için 22 kilo ideal oldu
İsim: İ** G**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: her evde olması gerek bence fırsat oldukça calisiyorm zinde tutuyor kasalarımı canlandiriyor
İsim: r** k**
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: kardeşim için almıştım gerçekten çok gerekli bir ürün kardeşim çok severek kullanıyor demirlerinde hiçbir şekilde paslanma yok ve dozunda bir ağırlık alınabilir :)
İsim: m** b**
Tarih: 04 Ocak 2022

Yorum: çok iyi yaa
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: oglum aldi gayet fiyatina gore iyi
İsim: a** ö**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: çok iyi paketleme herkes rahatlıkla alabilir ☺
İsim: ümit K.
Tarih: 13 Mayıs 2022

Yorum: indirimden almıştım çok iyi
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: çok teşekkür ederim, memnun kaldım, hediye içinde ayrıca minnettarım
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: eşim için aldım güzel eşim beğendi
İsim: G** E**
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: Ürünüm geldi elinize emeğinize sağlık çok güzel paketlenmiş ve sağlam ürünler bol kazançlar dilerim
Tarih: 15 Mart 2023

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba barların çapı kac cm,yani ilaive agirlik eklemek icin plakaların delik capı kac cm olması gerekiyor
Cevap: Merhaba, 28 mm.

Soru: Merhaba agirlik setinden almak istiyorum suan mevcutta ayni tür malzemeden olani kullaniyorum bir süre sonra kum dökmeye basliyor. Plastiklerin birlesim yerleri saglam mi böyle bir sorunla karsilasir miyim?
Cevap: Merhaba Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. İyi alışverişler dileriz

Soru: plastik mi demir mi
Cevap: Merhaba, barlar demir üzerine krom kaplamadır. Ağırlık plakaları vinil kaplama, içerisi özel harç karışımı beton dolguludur. Akma, dökülme ve ses yapmaz.

Soru: Ürünü sipariş ettim plastik aparatlarınızda sorun olduğunu belirtmişsiniz çelik aparat gönderirmisiniz kargo ile uğraşmak istemem tekrardan sorun halen devam ediyorsa Alıcı - Oğulcan Özdemir
Cevap: Merhaba, şu anda set içeriğinde 2 adet plastik sıkıştırma aparatı, 4 adet çelik yay mevcuttur.

Soru: hediyeniz mevcutmu
Cevap: Merhaba, şu anda hediye uygulamamız yoktur.

Soru: Plakalar kaçar kilo şeklinde ? 2.5 kg da var mı içinde varsa kaç tane vs bilgilendirir misiniz
Cevap: Merhaba, Set içeriğinde ; 2 adet 5 kg plaka 4 adet 2.5 kg plaka 2 adet 50 cm birleştirilebilir krom bar 4 adet özel üretim sıkıştırma yayı 1 adet barları birleştirme aparatı bulunmaktadır. İyi alışverişler dileriz

Soru: ben almayi düşünüyorum ama yanına gönderdiğiniz hediye dambılı herkese gönderiyor musunuz acaba merak ettim ona göre burdan alacağım da
Cevap: Merhaba, şu anda hediye uygulamamız yoktur. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Soru: Multifonksiyonel nedir
Cevap: Merhaba, birden fazla fonksiyonu olan anlamındadır. Set içeriğindeki barlar birleştirilebilir özelliği sayesinde hem kısa bar hem uzun bar olarak kullanılabilir.

Soru: sonradan agirlik ekliye bilirmiyiz 30 40 kg çıkartma şansizmiz var mi
Cevap: Merhaba, evet ekleyebilirsiniz. Ikili setler halinde plaka satışlarımız mevcuttur.

Soru: merhaba barlar kaç kg
Cevap: Merhaba, 1 adet bar ağırlığı 1 kg dır. İyi alışverişler dileriz

Soru: Ek olarak ta mesela ağır lık artımak istiyorum uyumlu olurmu meseka 10 kg lik pılak
Cevap: Merhaba, 1-1.5-2.5-5-10 kg plakalarımızın satışı mevcuttur. Bütün ürünlerimiz birbiriyle uyumludur, sorunsuz kullanabilirsiniz.

Soru: selam bu spor aletini Azerbaycana gelersə karqo ve ya pact cekisi agir oldugu icin pazla para aliyormu ?
Cevap: Merhaba, sadece Türkiye içerisine kargo gönderimimiz vardır. Azerbaycan'a gönderim yapamıyoruz.

Soru: merhaba ben ayriyetten 2 adet 5 er kiloluk plaka daha alacağım bu barlara vinly kaplamalı ağırlıklar uyuyor mu
Cevap: Merhaba, kendi ürünlerimizin tamamı birbiriyle uyumludur, sorunsuz kullanabilirsiniz.

Soru: iyi akşamlar, dynamic kondisyon spor bisiklet pedal satışınız var mı acaba?
Cevap: Merhaba, sadece kendi üretimimiz olan ağırlık setlerimizin satışını yapmaktayız.

Soru: Merhaba Ürün resimde görüldüğü gibi mi yoksa vidalı mı???
Cevap: Ürün açıklamasında belirtiği gibi ürün içerği

Soru: merhabalar ben bu ürünü almak istiyorum ancak yorumlarda gördüğüm gibi çok çizik yada eksik gelirse yapmam gereken nedir
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz sıfır ürünlerdir. Kargo kaynaklı herhangi bir hasarlı ürün ulaşması durumunda ücretsiz olarak yeni ürün tedarik ediyoruz.

Soru: Merhaba, bu barlara giren 1kg ağırlıklar var mı 2.5 ve 5 dışında ?
Cevap: Merhaba Trendyol üzerinde 1 kg ve 1,5 kg plaka satışımız mevcuttur. İlgili plakalar set ile uyumludur. İyi alışverişler dileriz

Soru: Sıkıştırma aparatları çelik uçlu olanlar mı yoksa görselde mevcut olan siyah ve kırmızılı parçalar mı acaba?
Cevap: Merhaba, şu anda set içeriklerimizde sadece çelik yay göndermekteyiz. Ürün görseli teknik bir sorun nedeniyle değiştirilememektedir. Kullanıcılarımızdan plastik aparatlarla ilgili plakaları yeterince iyi sabitlemediği yönünde dönüşler aldığımız için şu anda çelik sıkıştırma yayları göndermekteyiz ve çelik yay kullanımını tavsiye etmekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Soru: kapıya kadar gelirmi
Cevap: Merhaba, adresiniz kargo şubesinin teslimat alanı dışında değilse apartman/site önüne teslim edilir. Kata teslimat yapılmaz.

Soru: uzun bar hali kaç kg ye kadar dayanabilir
Cevap: Merhaba, 150 kg'a kadar dayanıklıdır.

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Fotoğraf Ve Görseller

22 KG Multifonksiyonel Halter Seti ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü