222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Tavsiye Edilen Yer Neresi?
222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Güncel Fiyatı 999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Teknik Açıklamalar

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Ürününün Satıcısı, Kappa 222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü ürününü 999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü En Son Yapılan Yorumlar
999.0 Tl ye satışta olan 222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Kargo özenliydi ürün kalitesi çok güzel bedeni tam çok beğendim
İsim: A** D**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Boy:182cm
Satıcı: Kappa

Yorum: Mükemmel. Tam beden fakat bi beden küçük alınce hafif dar daha hoş duruyor
İsim: Mert D.
Tarih: 19 Ocak 2024
Beden: Boy:183cm
Satıcı: BOYNER

Yorum: kardeşime aldım 180 boy 70 kilo L beden tam oldu çok güzel kaliteli
İsim: C** K**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: ürün harika, 900 lira eketi vardı üzerinde, 350 liraya aldım indirimde. 1.76 , 75 kiloyum Large aldım rahat giymeyi seviyorum
İsim: O** O**
Tarih: 23 Kasım 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: Harika tam bedeninizi alınız
İsim: C** G**
Tarih: 31 Aralık 2023
Satıcı: MOONSPORTS

Yorum: çok güzel orjinal kaliteli herkeze tavsiye ederim sitede 1200 burda 700 çok iyi
İsim: B** Ş**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: Ayşe H.
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Şık ve kaliteli
İsim: U** A**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: gayet güzel kaliteli
İsim: C** K**
Tarih: 26 Ocak 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: MOONSPORTS

Yorum: ilk yıkamada amlem falan kalmadı gitti bir kez bile giymedi çocuk uyu var giyme yıkamadan dedim sonuç bu otuz derecede yıkadık yoksa eşofman da salardi kendini sadece amlem gitmiş çocuk giymem diyor lütfen iade alınması lazım bu ürünün
İsim: y** K**
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: Kollar biraz bol oluyor
İsim: Ali O. A.
Tarih: 07 Mart 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: oğlum istedi diye aldım kaliteli
İsim: N** G**
Tarih: 15 Ocak 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Ürün orjinal ve çok kaliteli 185 boy large oldu
İsim: **** ****
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Ürün süper ama keşke alt eşofmanını da bulabilsem. Maalesef hiçbir yerde yok.
İsim: Özgür Ç.
Tarih: 14 Şubat 2024

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: ürün orjinal midir?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz Öncelikle sportuel’e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tüm ürünlerimiz orjinal ve faturalıdır orjinallik belgesi trendyola tanımlıdır müşteri hizmetlerini arayarak teyit edebilirsiniz iyi günler dileriz

Soru: 180 boy 70 kg biraz bol durmasını istiyorum hangi beden
Cevap: Merhabalar, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: Siyah renklisi var mı? Bir de boy kilo 1.86 boy 90 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, L. beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: Merhabalar boy 1.74 kilo 50 hangi bedeni almalıyım?
Cevap: Merhabalar, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: Takım olarak mı satılıyor
Cevap: Merhabalar, Ürun sadece Sweatshirt'dür. Keyifli alışverişler dileriz. Kappa Türkiye

Soru: boy 186 kilo 85 hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhabalar. L beden tercih edebilirsiniz. Teşekkürler. Kappa Türkiye

Soru: Yıkama Halinde daralma yapar mı?
Cevap: Merhabalar. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmadık. Teşekkürler. Kappa Türkiye

Soru: 173 boy 84 kg ne olur acaba
Cevap: Merhabalar,M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: Merhaba, 1.75 90 kg rahat kullanım için beden öneriniz nedir?
Cevap: Merhabalar. Belirtmiş olduğunuz ölçülere göre l beden tercih edebilirsiniz.

Soru: Ürün Takım mı?
Cevap: yalnızca üst kısmı mevcut takım değildir

Soru: 1.77 boy 78 kilo hangi beden söylemeliyim?
Cevap: Merhabalar, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: merhaba, 1.75 90 kg rahat kullanım için beden öneriniz nedir
Cevap: Merhabalar, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: Kendi bedenimi mi tercih etmeli, kalıbı nasıl?
Cevap: Merhabalar,Kendi bedeninizi alabilrisiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: 1.76 50 kilo kac beden olur
Cevap: merhaba ürün Regular Fit %100 Polyester tam bedeninizi alabilirsiniz iyi günler dileriz.

Soru: 185 boy 95 kilo hangi beden almaylıyım
Cevap: Merhaba efendim fit görünüm istiyorsanız L beden regular istiyorsanız XL beden uygun olacaktır bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz

Soru: 65 kg 1.85 boy beden ?
Cevap: Merhabalar, .L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: 172 boy 65kilo hangi bedeni tercih etmeliyim me çok bol ne de dar olsun istiyorum
Cevap: Merhabalar M Beden Tercih edebilirsiniz. Teşekkürler. Kappa Türkiye

Soru: 172 boy 78 kg için hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhabalar,M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

Soru: 165 boy 76 kilo hangi beden önerirsiniz geniş olsun seneyede giyniyim

Soru: cepleri fermuarlı mı ? 194, 75 kiloya hangi bedeni önerirsiniz.
Cevap: Merhabalar, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler. Kappa Türkiye

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü Ürüne Ait Fotoğraflar

222 Banda Anniston Slim Erkek Mavi1 Regular Fit Fermuarlı Eşofman Üstü En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
PusulaKahve Giyim 0 14

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü