222 Ikili Elektrikli Ocak Satın Alır Mısınız-

Nil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
528
0
0
222 Ikili Elektrikli Ocak Ürün Alınmaya Değer Mi?
222 Ikili Elektrikli Ocak Şu Andaki Değeri 2099.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

222 Ikili Elektrikli Ocak Gerçekten İyi Mi?

222 Ikili Elektrikli Ocak Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

222 Ikili Elektrikli Ocak Ürün Hakkında Bilgi

222 Ikili Elektrikli Ocak Ürününün Satıcısı, Çetintaş 222 Ikili Elektrikli Ocak ürününü 2099.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

222 Ikili Elektrikli Ocak Kullanıcı Yorumları
2099.0 Tl ye satışta olan 222 Ikili Elektrikli Ocak Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Çabuk ısınıyor çok kullanışlı çok güzel. Sadece paketleme eksikti.Özensiz paketlenmiş olmasına rağmen kargo yine sağlam getirmiş. Buradakargo şirketini ve üreten fabrikayı tebrik etmek lazım. Aradaki satıcıfirma ürünü paketleme konusında biraz daha hassas olabilirlerdi.Müşterisine değer verebilirdi.
İsim: U** G**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Deveyükü

Yorum: Görünüşü gayet güzel ve geniş. Henüz kullanmaya başlamadım
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mayıs 2024
Satıcı: EMR ÇARŞI

Yorum: yıllardır kullanıyoeum.tek kelime ile harika
İsim: kadir s.
Tarih: 03 Mart 2024
Satıcı: bilginexpress

Yorum: bu markayı çok beğeniyorum .Bu markayı hep kullanırım
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ekim 2021
Satıcı: Kepez Ticaret

Yorum: 3 adet aldım iyi paketli zamanında kargo sağlam ürün
İsim: D** M**
Tarih: 21 Kasım 2023
Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

222 Ikili Elektrikli Ocak Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhaba ocağın rengi siyah mı
Cevap: Evet siyah efendim

Soru: Ürün hangi renk ? Görselde siyah, açıklamada beyaz yazıyor ?
Cevap: SİYAH RENKTİR EFENDİM

Soru: tekli olanı var mi
Cevap: merhabalar evet linki atıyorum https://www.trendyol.com/pd/genel-markalar/set-ustu-ocak-121-1500-w-p-101043028?merchantId=112763&filterOverPriceListings=false

Soru: merhaba termostat ve ayar varmı ocaklarda.
Cevap: Evet, hem termostat hemde ısı derecesi için döndürebilir ayar düğmesi mevcuttur.

Soru: merhaba kızartma nasıl oluyomu balkon icin lazım
Cevap: MERHABA KIZARTMA İÇİNDE KULLANILMAKTADIR

Soru: Merhaba ürün altına ısı veriyor mu
Cevap: Merhaba ,ürünler bize kapalı kutu olarak ( garantili )gelmektedir,Garanti kapsamındaki ürünleri deneme şansımız yoktur. Sorunuzun yanıtı açıklama kısmında mevcut değilse ,markanın kendisine sormanızı rica ederiz.Teşekkür ederiz

Soru: Merhaba kolay gelsin gazlı kullanımın açıklamasını yapabilir misiniz tüp mü yoksa yoksa doğal gazla bağlanabiliyor mu detay verirseniz sevinirim
Cevap: Merhaba, Ürün sadece elektrikli kullanılıyor

Soru: Merhaba sipariş geçtim ama biraz acele kargoyaverebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim.
Cevap: Bu gün kargoya verilecektir

Soru: kaç wat mot
Cevap: 2X1000 WAT

Soru: Merhaba,ürün direk fişe takıp çalıştırılabiliyor mu?Tezgahımda kesik yok,direk tezgah ğatünde olacak.Uygun mudur buna?
Cevap: Merhaba direk fişe takarak çalıştırabilirisiniz Seyyar bir üründür dilediğiniz yerde fişe takarak , bir zemin üzerinde kullabilirsiniz

Soru: O zaman neden insanları yanıltıyorsunuz aşağıda hem gazlı hem elektrikli yazıyor HP ürün diye
Cevap: Trendyol portal özellilklerini seçiyor

222 Ikili Elektrikli Ocak Görseller

222 Ikili Elektrikli Ocak En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü