24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Alanlar Memnun Mu

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Şu Anki Değeri 379.9 Tl'den Satılmaktadır.

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Hakkında yaklaşık 19062 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Ürünün Detayları

ÜrünAçıklaması_x000D_
_x000D_

24 SaatEtkili Günlük Yoğun >Nemlendirici Cilt Bakım Kremi _x000D_
_x000D_
Nemlendirici etkisiyle cildin nem bariyerini güçlendirmeyi ve yaşlanmabelirtilerini en aza indirmeyi hedefleyerek cilldin daha canlı, dolgun vepürüzsüz gözükmesine yardımcı olur.>_x000D_
_x000D_
_x000D_
NasılKullanılır_x000D_
_x000D_

Sabah ve akşam tum cilde uygulamayauygundur. Temizlenmiş ve arındırılmış cilde masaj hareketleri ileuygulayabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_
Uyarılar: Sadeceharici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler vetahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına urunu uygulayınız,hassasiyet oluşmuyorsa urunu kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrasındahassasiyet oluşması durumunda urun kullanımını bırakınız ve dermatoloğunuzadanışınız. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı guvenli bir yerdesaklayınız. Göz ile temas ettirmeyiniz. >Gözile temas halinde bol su ile yıkayınız._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_
_x000D_

Cildin nem seviyelerini artırarak yumuşak bir görünüm sağlar. >_x000D_

Uzun süreli kullanımda cildi pürüzsüzleştirir ve dolgunlaştırır. >_x000D_

İnce çizgilerin görünümünü önlemeye yardımcı olur ve cildin doğal nem bariyerini korur. >_x000D_

Cildin çok boyutlu nemlenmesini sağlayarak elastikiyet kazanmasına yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
İçindekiler_x000D_
_x000D_
Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearate, C12-15Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Behenyl Alcohol,PEG-100 Stearate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Butyrospermum Parkii (Shea)Butter, Sodium Acrylates Copolymer, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, SodiumHyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate,Sodium PCA, Cetearyl Alcohol, Ribose, Saccharide Isomerate, Hydrogenated StarchHydrolysate, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparagopsis Armata Extract,Erythritol, Chondrus Crispus, Ceramide 3, Squalane, Phenethyl Alcohol,1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Bisabolol, Sodium Citrate, PEG-7 Glyceryl Cocoate,Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Sterols,Parfum >_x000D_
_x000D_

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions 24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml ürününü 379.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
379.9 Tl ye satışta olan 24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19062 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kuru cilde sahibim cok guzel nemlendiriyor indirime girdikce stok
İsim: T** Ö** K**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: Çok güzel nemlendiriyor sevdim bu kremi indirime girdiğinde stok yapacağım
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Çok çok memnunum keşke indirime girse stoklasam dediğim bir ürün
İsim: N** E** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Mart 2024

Yorum: harika bir nemlendirici kesinlikle indirimdeyken stoklanmasi gereken bir ürün
İsim: G** h** K**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: mükemmel bir nemlendirici bittiğinde stok yapacağım ilk sırada
İsim: İ** Y** G**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: cildi neme doyuran bi yapısı var severek kullandığım indirimlerle stokladığım ürünüm
İsim: G** G**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: İndirimdeyken alıp stokluyorum
İsim: B** Ş**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Çooook güzel bir nemlendirici. Keşke büyük tüplerde de satışı olsa. Büyük bir hevesle indirimini bekliyorum çünkü stoklayacağım.
Tarih: 04 Mayıs 2023
Satıcı: Anorya

Yorum: Karma cildim var aldığım en iyi nemlendirici indirim fırsatlarını hiç kaçırmadan alıp stok yapıyorum
İsim: M** Ç**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Kesinlikle tavsiye ediyorum bittikçe stokladığım ürün ❤
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: çok hassas bir cilde sahibim normalde ama inanılmaz güzel indirim oldukça stoklayacağım
İsim: E** Ş**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: K** A**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: arayip da bulamadigim o nemlendirici buymus meger harikaaa asla yagli hissettirmiyor azicik alsaniz da tum yuze yetiyor cok memnunum
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Alın aldırın . Bu kadar iyi bir nemlendirme görmedim . Mükemmel ötesi . Yüzümdeki kuruluk tamamen ortadan kalktı . İndirim bekliyorum stoklayacağım
İsim: E** K** T**
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: Ahh canım kremim, su bazlı çok güzel emiliyor fiyat düşünce stok yapın mutlaka
İsim: F** Z**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Normalde asla nemlendirici falan kullanan biri değilim el kremi bile kullanamam ama bu nemlendirici gerçekten harika bundan sonra indirimde gördüğüm an stok yapıcam
İsim: H** K**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel bi nemlendirici çok seviyorum, indirimden stokladım
İsim: İ** F** D**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: 3. Kutu daha fazlasını da alırım. Şimdiye kadarki kullandığım en iyi nemlendirici. İçindeki ceramide gözeneklerin içini dolduruyor üstüne ne sürerseniz sürün parlatmadan pürüzsüz gösteriyor. Bb kremler ile aşırı uyumlu
İsim: a** ç**

Yorum: surejli stokladigim tekkk urunnn
İsim: B** B**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Cildi güzelce nemlendiriyor indirimde tekrar stoklayacağım
İsim: Niza B.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün çok güzel cildi yumuşacık yapıyor. indirime girdikçe stoklayacağım
İsim: N** ç**

Yorum: The purest ürünleri indirime girince stokluyorum. karma cildim var, yağlanma yapmadı
İsim: S** A**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: kuru cildime cok iyi geldi indirimde stok yaptim
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Günlük rutinim çok beğenerek kullandığım bir ürün fiyat uygun olunca stok yaptım
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 13 Haziran 2022

Yorum: indirimde stoklanır
İsim: B** G**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Cildi bebek gibi yapan bir ürün 2.kutumdayım vee bayılarak kullanıyorum
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Mükkemel bi bir şey, yaklaşık 2 aydır kullanıyorum aşırrı beğendim tekrar stok yaptım. Alın aldırın
İsim: M** C**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Tam olarak kuru ve hassas bir cilde sahibim ve aradığım nemlendiriciyi buldum diyebilirim . Gün boyu yüzümün ihtiyacı olan nemi sağlıyor ve koruyor. Stok yaptım zaten
İsim: kader g.
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: ben cok begendim gercekgen cok guzel nemlendiriyor indirime girince kesinlikle stok yapacagim
İsim: P** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Şubat 2023

Yorum: stok yaptığım bir nemlendirici mutlaka alın farkı göreceksiniz.
İsim: e** t** s**
Tarih: 29 Mayıs 2023

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: İki arkadaşız . İkimizde birer tane ürün alabiliriz . Benim yaşı 29. Hafif kırışıklıklar ve cilt kuruluğum mevcut . Alerjik bir cildim var . Bazen dökülüyor kuruluktan . Alacağım kremden beklentim yüzümü daha aydınlık, daha nemli, daha sağlıklı göstermedi . Bide ince kırışıklıklarıma da iyi gelirse çok mutlu olurum . Diğer arkadaşımın da yaşı 33 . Kırışıklıkları mevcut . Biraz daha fazla ve derin kırışıklıkları . Cildi yağlı . Arkadaşımın isteği de kırışıklıklarının düzelmesi. Bize ne önerebilirsiniz?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Cildinizde ki hassasiyet alerjik seviyede olduğu için dermatoloğunuza danışarak ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Arkadaşınızın cilt problemleri için ise ilk etapta Peptide complex + retinol serum ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz. Sevgiler.❤

Soru: merhabalar içerisinde alkol var mı
Cevap: Yoktur Efebdim.

Soru: Merhaba karma ve hassas bi cildim var strese bagli olusmus bir sürü kapalı komedonlarım var hangi nemlendiriciyi kullanmaliyim ve güns kremi öncesinde mi sürmeliyim
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml kullanabilirsiniz.Güneş kreminden önce kullanmanızı rica ederiz.Sevgiler.❤

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: merhaba ürünün kokusu nasıldir parfüm içerir mi
Cevap: Uretici firma ile gorusmeniz daha saglikli olacaktir.

Soru: Merhaba, ürün içeriği retinol sonrası kullanıma uygun mudur ?
Cevap: Sabah ve akşam tüm cilde uygulamaya uygundur. Temizlenmiş ve arındırılmış cilde masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz.

Soru: merhaba ürün su bazlı mı
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Ürünümüz su bazlıdır. Sevgiler.❤

Soru: yağlı ve karma ciltler için uygun mudur?
Cevap: Evet efendim

Soru: Su bazlı mı
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Hem su hem yağ bazlıdır.Sevgiler.❤

Soru: egzema sedefli çok kuru yüzüm için uygunmu
Cevap: Öncelikle ilginize teşekkürler Ürün içeriğinde her ne kadarda yasaklı br madde olmasada doktorunuza danışmanızı öneririz

Soru: su bazlı mıdır?
Cevap: Merhabalar Ürün S

Soru: İçinde bulunan maddelerin tamamını yazıp ya da fotoğrafını çekip gönderebilir misiniz
Cevap: Merhabalar, ben müşteri ilişkileri departmanından Eymen, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Behenyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Acrylates Copolymer, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Cetearyl Alcohol, Ribose, Saccharide Isomerate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparagopsis Armata Extract, Erythritol, Chondrus Crispus, Ceramide 3, Squalane, Phenethyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Bisabolol, Sodium Citrate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Sterols,Parfum Sevgiler

Soru: hamileler kullanabilirmi?
Cevap: Merhaba, İlginiz için teşekkür ederiz.Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve allerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz.

Soru: merhaba , Hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: acıldıktan sonra ne kadar sürede kullanılmalı
Cevap: Merhabalar açıldıktan sonra 12 ay süresi vardır

Soru: Bu ürün cildi bembeyaz mı yapıyor yoksa renkli mi fondöten gibi cilt tonunu eşitliyor mu
Cevap: Efendim merhabalar nemlendirici üründür

Soru: merhaba bu ürün su bazlı mı yağ bazlı mı
Cevap: Merhabalar ilgilenmiş olduğunuz ürün su bazlıdır

Soru: kuru ciltler için uygundurmu?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Uygun olup kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: su bazlı mı?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Su ve yağ bazlıdır. Sevgiler.❤

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Trendyol Express ile çalışmaktayız. Kampanya dönemlerinde ve yoğun dönemlerde Trendyol express ve aras kargo ile çıkışlarımız yapılabilmekte. Sevgiler.❤

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml Detaylı Resimler

24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü