24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Satın Alır Mısınız ?

Cemile

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
562
0
0
24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Alınır Mı?
24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Şu Anki Fiyat Aralığı 52500.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Detaylı Açıklama

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Ürününün Satıcısı, Daylux 24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A ürününü 52500.0 Tl'den Satılmaktadır.

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Yorumlar Hakkında Bilgi
52500.0 Tl ye satışta olan 24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Hızlı ve sorunsuz teslimat
İsim: **** ****
Tarih: 07 Aralık 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ateknikaş

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Merak Edilenler Neler?

Soru: r32 gaz ile 410 gaz arasındaki fark nedir?
Cevap: R32 SIVI ORANI DAHA FAZLA KOMPRESÖRDEKİ YÜKÜ AZALTIR.EFENDİM.

Soru: R32 gaz mı
Cevap: MERHABA 410 GAZDIR EFENDIM

Soru: hayırlı işler kolay gelsin montaj ücretsiz mi
Cevap: evet efendim servis tarafından ücretsiz montaj (ekleme boru olursa size aittir.)

Soru: En son çıkan ürün mü bir önceki sezonun ürünü mü
Cevap: Evet efendim

Soru: Ürünün tüm montajını servis yapacak mı? Benim dükkanımın tabelasının arkasına koyulacak dış ünite. Demir profil ile üst balkona tutturulması lazım bu işlemi servis başından sonuna yapıyor mu
Cevap: Merhaba montaj dahil fakat dış ünitenin yerinin hazır olması gerekir servisler böyle bir işlem yapmamaktadır

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A Fotoğraf Ve Görseller

24000btu Inverter Duvar Tipi Split Klima A En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü