24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu-h A++ Sınıfı R32 Gazlı Satın Alır Mısınız

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı En Ucuzu Nerede Bulunur?
24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 47499.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Teknik Bilgiler

_x000D_
" onload="(function() {
var script = document.createElement('script');
script.src = 'https://cdn.dsmcdn.com/ty158/product/media/html-scripts/dataquality.js';
document.head.appendChild(script); >

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Ürününün Satıcısı, Arçelik 24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı ürününü 47499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Kullanıcı Değerlendirmeleri
47499.0 Tl ye satışta olan 24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Resimde göründüğü gibi sorunsuz çok güzel
İsim: E** K**
Tarih: 21 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

Yorum: kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: yeliz A.
Tarih: 02 Aralık 2022
Satıcı: Dijitall

Yorum: ürün çok güzel ama biraz fazla ses var rahatsız ediyo surekli sessiz modda kullaniyorum
İsim: E** Ö**
Tarih: 16 Nisan 2023
Satıcı: TÜRKOĞLU AVM

Yorum: Hijyen modu için aldım Ekolojik modelden tek farkı bu.Soğutması ve tasarımı güzel.LG ile ortak üretim.Wifi yok,kit servisten alınabiliyor 1000TL, 3 yıl garantisi var 4 yıl daha ek garanti alınabiliyor(1100TL şu an). Sessiz çalışıyor düşük modlarda.Dış ünite sesi bayağı düşük.Servis desteği sebebiyle Arçelik aldım yüksek bütçelere Daikin ve MitsubiDevamını Oku
İsim: Ugur O.
Tarih: 24 Mayıs 2023
Satıcı: dashaus

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Ürüne Dair Sorular

Soru: Meraba, iyoniser özelliği varmı
Cevap: Yoktur efendim.

Soru: garanti bilgisi bilgiler öğrene bilir miyim ?
Cevap: Merhaba 3 yıl garantilidir. İyi günler.

Soru: Merhaba üründe uzaktan komuta var mı Wi-Fi özelliği
Cevap: Değerli Müşterimiz, böyle bir bilgiye maalesef ki sahip değiliz. Detaylı bilgiyi üretici firmadan edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba hijyen modu nedir acaba ?
Cevap: 5 ayrı filresiyle havayı filtreleyerek odanın havasını temizlemekte

Soru: wiwi özeliği varmı
Cevap: Merhabalar Opsiyonel isterseniz, ürünğ getireb yetkili servis den satın alabilirsiniz

Soru: merhaba 130m2 evim için uygunmudur yada ne tavsiye edersiniz
Cevap: MERHABA 40 M2 YA KADAR

Soru: Merhabalar iyi çalışmalar evim 120 metre kare koridora kursak odaların kapısını açsak komplesini serinletirmi acaba? Teşekkürler
Cevap: iyi günler, Ürün kapasitesi 60-65m2 alan için yeterlidir, saygılarımla

Soru: Merhaba Arçelik bayisimisiniz ?
Cevap: merhabalar evet

Soru: Merhaba 24000 binlik klima kaç m2 alanı ısıtma ve soğutma yapabiliyor acaba ?
Cevap: Merhaba, yalıtım ve odanın bulunduğu konum çok önemlidir. Normal şartlarda bir oda için 30 m2 alana kadar öneri yapılabilir. Ev yalıtımına göre de bu m2 alan artabilir.

Soru: mrb sıcak ve soğuk dimi
Cevap: evet efendim

Soru: merhaba, resmi distrubutor garantili midir, +4 yıl garanti satin almak mumkun mu ve o sekilde fiyat ne oluyor?
Cevap: Değerli Müşterimiz, arçelik yetkili servis garantisidir. Ürün geldiğinde Arçelik servisini arayark kurdurabilirsiniz ilave garanti servisten satın alabilmektesiniz. teşekkürler

Soru: MERHABA ÜRÜN TANITIMINA GAZLI YAZMIŞSINIZ. GAZLI NE DEMEK ANLAMADIM. TEŞEKKÜR EDERİM
Cevap: Merhaba klima ısıtma ve soğutma yapmak için gaza ihtiyacı vardır efendim R32 çevreci gaz tipindedir. İyi günler.

Soru: kaç ay taksit imkanı var
Cevap: Merhaba Trendyol müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz iyi günler

Soru: merhaba bu klimada wifi kullanimi varmi?
Cevap: iyi günler, Siyah olan modellerde Wi-Fi mevcuttur, Bu üründe yoktur, saygılarımla

Soru: merhaba .. üründe yukarı aşağı hava yönünün haricinde sağa sola olarakta hava yönü mevcutmudur
Cevap: Merhaba ürün teknik sorularınıza ne yazık ki yanıt veremiyoruz ayrıntılı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. İyi günler.

Soru: Dijital kumandamı
Cevap: Evet, digital kumanda iç ünite kutusu içinde bulunmaktadır, syg

Soru: montaj dahil mi beyfendi 24 Luk mu bu acaba
Cevap: Arçelik 24.000 BTU Silver Hijyen Plus, Ürün arçelik garantisi altındadır, Yetkili servis tarafından 5 metre bakır borulama mesafesine kadar ücretsiz montaj kapsamındadır, Klima için gerekli elektrik tesisat müşteri tarafından hazırlanmalıdır, saygılarımla

Soru: Çıkışı sağdan mı, soldan mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, böyle bir bilgiye maalesef ki sahip değiliz. Detaylı bilgiyi üretici firmadan edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba Horoz lojistik ile gönderim sağlanmaktadır

Soru: uygun fiyat kaliteli urunler
Cevap: Merhaba, talebinizi anlayamadık. İletirseniz seve seve yardımcı olalım.

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı Ürün Resimleri

24465 HP Ultra Hijyen Plus Silver Inverter Klima 24.000 Btu/h A++ Sınıfı R32 Gazlı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü