250 G8-Core I5-1135G7 İşlemci- 8GB Ram- 256GB SSD- 15.6-- FHD- Freedos- Laptop Kömür Grisi 853U8ES Ürün Alınmaya Değer Mi

Cemre

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Tavsiye Edilen Yer Neresi?
250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Şu Andaki Değeri 14375.0 Tl'den Satılmaktadır.

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Kullanıcı Yorumları Nasıl?

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Hakkında yaklaşık 224 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Teknik Bilgiler

<div ><iframe id="flix-container" src="https://media.flixcar.com/delivery/webcall/content/15397/tr/ean/0196188465905"></iframe></div>

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Ürününün Satıcısı, HP 250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES ürününü 14375.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Ürünü Kullananların Görüşleri
14375.0 Tl ye satışta olan 250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
224 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: İş için aldım gayet memnunum
İsim: Mert Y.
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: ürün çok sağlam ve hızlı bir şekilde elime ulaştı kaliteli görünüyorAras kargoya teşekkür ederim
İsim: Ö** K**
Tarih: 22 Şubat 2024
Satıcı: BURDAUCUZ

Yorum: Sorunsuz geldi çok hızlıydı bir bilgisayarcıya verip Windows yüklettimgayet hızlı ve iyi ben 11600 e aldım bu fiyata çok iyi bir laptoptavsiye ederim
İsim: S** T**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün bilgisayarcıya kurdurdum hızlı ve şık herkesetavsiye ederim
İsim: Yılmaz D.
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: fiyat performansi çok iyi şarj aletide içinde geliyor
İsim: E** n** ö**
Tarih: 29 Eylül 2024
Satıcı: Arez Teknoloji

Yorum: ürün çok güzel. hızı ve ekran çözünürlüğü çok şahane. sadece USB girişi2 adet, 3 olsa iyi olurdu. bir de kurulumu yapılıp gönderilse çok süperolurdu. ama yine de fiyatı ve kalitesi çok iyi. herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: Kurulum için bilgisayar servisine götürdüm ve servis ses sistemindedonanım hatası olduğunu söyledi şimdi hp servisine kargoladım
İsim: S** M**
Tarih: 17 Eylül 2024
Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

Yorum: Tam bir f/p ürünü. İyi ki almışım. Firma da sağlam gönderdi.
İsim: O** C** E**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Satıcı: Güleç Teknoloji

Yorum: gayet iyi görünüyor
İsim: D** O**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü. çok ince ve hafif. tasarımı hoş. Windows veOffice yükledim şıkır şıkır çalışıyor. ısınma yok denecek kadar az vesessiz. bilgisayar kaliteli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Güç tuşunabastığınızda 5-6 saniye gibi bir sürede işinizi yapmayabaşlayabilirsiniz.. İnternete bağlanma gücü çok hızlı. ben çok beğendim.eğer grafiği yüDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 23 Haziran 2024
Satıcı: Güleç Teknoloji

Yorum: ihtiyacimizi karsiladi
İsim: H** ş** A**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Severek kullanıyoruz çok memnunuz
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: çok beğendik çok kaliteli fiyatı da çok uygundu kız kardeşime aldıkkeşke kendime de alsaydım
İsim: Y** G**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Mükemmeldi
İsim: c** ç**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: .
İsim: **** ****
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: çok iyi gayet güzel
İsim: MURAT V. M.
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: çok beğendim gayet güzel geldi hiç şüpheniz olmasın ama çok hasas enufak darbede ekran hemen kırılıyor ve kullanıcı hatası oluyor müşterihizmetlerine ulaşmak imkansız zaten
İsim: E** Ö**
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: Bu fiyata alınabilecekler arasında en iyisi tam bir fiyat performansürünü ofis ve ev işleri için uygun
İsim: V** V** D** A** L** Ş**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: kaliteli güzel kullanışlı
İsim: İ** d**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Ürün gayet guzel.
İsim: h** i** k**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: orta ve lise icin hqrika
İsim: N** D**
Tarih: 14 Mart 2024
Satıcı: TrendShop

Yorum: super..............
İsim: Ş** ö**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Güzel ve kullanışlı
İsim: S** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mart 2024

Yorum: gayet kullanışlı
İsim: İ** G**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli ve güzel. Kargo hızlı. Ayrıca HEDİYE ÇANTA ve MOUSEiçin teşekkür ederim
İsim: I** F** Ç**
Tarih: 03 Mart 2024
Satıcı: teknolojicaddesi

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünüdür. Gayet güzel ve hızlı.
İsim: M** Ç**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Begendik Eşim iş yeri için aldı
İsim: ü** K**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: daha yeni aldım ama kullanışlı fiyatına göre
İsim: s** a**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: fiyat performans ürünü kesinlikle almanızı tavsiye ederim. oyun dışındatüm kullanımlarınız işinizi görür
İsim: Ş** G**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Çok severek kullanıyorum. Çok hızlı görüntüsü net ve sesi oldukça yüksek
İsim: S** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Şubat 2024

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Garanti belgesini gönderiyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Garanti belgesi üretici firmalar tarafından sıfır, kapalı kutu içeriğine dahil edilmiş ise ürün kutusunda yer almaktadır. Ek olarak tarafımızdan gönderilen bir garanti belgesi bulunmamaktadır. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: içinde Windows indirildi mi
Cevap: Değerli Müşterimiz; hayır freedos dur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Soru: Kolay gelsin cihazin max ram kapasitesi nedir acaba.
Cevap: Değerli Müşterimiz; Bu bilgi Firma tarafından belirtilmemiş. Firmanın Türkiye Müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: oyun yülaniyormi
Cevap: Merhaba standart oyunlar oynanabilir kendiniz yüklemeniz lazım

Soru: solidworksu açarmı
Cevap: Grafık ve oyun iin uygun degil efendim.

Soru: Windows 11 mi yüklü mü hızlı ısınır mı batarya gücü ne kadar batarya çıkar mı
Cevap: Sistem yüklemesini sis yapıyorsunuz efendim

Soru: Gta 5 kaldırırmı
Cevap: Değerli Müşterimiz; Net bilgi için belirttiğiniz program/oyun sistem gereksinimlerine internetten bakmanızı öneriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Soru: Merhaba üründe windows 11 var mı içinde yoksa ne yapmamız gerekiyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, Üründe, Windows işletim sistemi yoktur. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: Klavye ışıkları yatıyor
Cevap: Merhaba ışıklı klavye öevcut değil

Soru: merhaba aldıktan sonra ram hardisk arttırabilir miyiz ram ve hardisk için boş slot kaç tane var acaba
Cevap: Merhaba artırabilirsiniz. slot sayısını hp yetkili servisine danışabilirsiniz efendim

Soru: Peki teşekkür ederim umarım bir sorun olmaz
Cevap: İyigünlerde kullanınız

Soru: إبراهنمي النحاس الله
Cevap: Merhaba net bilgi verebilmem için sizden sorunuzu almak isteriz.

Soru: klavyede ışıklandırma mevcut mudur
Cevap: Merhaba malesef yoktur efendim

Soru: إبراهنمي النحاس الله
Cevap: Merhaba, üzgünüm, anlayamadım. مرحبا اسف لم افهمك.

Soru: kutu içeriğinde şarj aleti göremedimde içinde şarj aleti var değil mi
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz; evet kutu içinde mevcuttur. Biz teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: ekran süresi ne kadar
Cevap: merhaba teknik özellikleri kısmından görebilirsiniz

Soru: Merhaba iyi günler, Hp 250 g8 i5-1135g7 853U8ES model laptopta 256 GB ssd olduğu yazılmış. Fakat ürün açıklamasında veya herhangi bir yerde üzerindeki diskin Satamı veya Nvme mi olduğu hakkında bir bilgi bulamadım. Nvme portu varda üzerindeki sata 256 gb ssd mi yoksa 256 yazan zaten nvme olarak mı takılı bu konuda bilgilendirirseniz ona göre ürünü satın alacağım. Ürün videosunda Sata disk takılı olduğu gözüküyor arada kaldık.
Cevap: Merhaba, üründe 256gb NVMe M.2 SSD bulunmaktadır.

Soru: 853U7ES kodlu aynı bilgisayar arasında ki fark nedir?
Cevap: Sayın Müşterimiz Merhabalar, Ürün işlemci, ram, ssd, ekran boyutu, işletim sistemi gibi özellikler her iki ürün kodunda da aynı özelliklere sahiptir. Tespit edilen farklılık ise renk farklılığıdır. Ayrıntılı ve detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz, Saygılarımızla

Soru: GTA 5 oynanıyormu
Cevap: Merhaba oynanır ama kasma yapabilir bunun için harici ekran kartlı bir bilgisayar almanız lazım

Soru: Windows yüklümü geliyo ?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz; hayır freedos olarak satışlarımızdadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES Görseller

250 G8/Core I5-1135G7 İşlemci/ 8GB Ram/ 256GB SSD/ 15.6"/ FHD/ Freedos/ Laptop Kömür Grisi 853U8ES En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü