27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Alınmaya Değer Mi-

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Alınmaya Değer Mi?
27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Güncel Fiyatı 54900.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Kaç Kişi Memnun?

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Açıklama Ve Özellikler

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Ürününün Satıcısı, LG 27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv ürününü 54900.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Yorumlar Hakkında Bilgi
54900.0 Tl ye satışta olan 27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Çok kullanışlı ses sistemi o kadar iyi ki kesinlikle tavsiye ederim
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ağustos 2024
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Çok beğendim sadece şarj süresi biraz kısa onun dışında çok keyifli ve kullanışlı
İsim: Sevgi Y. d.
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kesinlikle tavsiye ederim 👍
İsim: M** K**
Beden: 25 Nisan 2024

Yorum: Aldıktan sonra indirim uygulandı ve taksitli almıştım gerçekten üzüldüm..
İsim: S** E**
Beden: 24 Nisan 2024
Satıcı: TrendShop

Yorum: Odadan odaya taşınabilmesi sebebiyle aldım. Ürün çok güzel, görüntü veses gayet yeterli, touch screen özelliği var, istenirse bt hoparlör,airpod bağlanabiliyor. Netflix, Youtube, Spotify, IPTV yükleniyor.
İsim: Ali O. T.
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Mükemmel ! Fiyatını hakediyor
İsim: e** t**
Beden: 15 Mayıs 2024

Yorum: Ürün güzel şarj az gidiyor
İsim: m** s** k**
Tarih: 01 Eylül 2024
Satıcı: Teknosa

Yorum: Çok çok memnunum balkona bahçeye taşınması çok güzel evde paylaşılamayanoldu 🤭🫠
İsim: E** A**
Tarih: 28 Ağustos 2024

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Merak Edilen Konular

Soru: ürünün şarj süresi demek " şarjı fulledikten sonra açıp, şarj bitip kapanincaya dek çalıştığı süredir." bilmiyorsunuz yani. teşekkürler.
Cevap: Ürünün şarj süresinin ne demek olduğunu biliyoruz efendim. Teşekkürler.

Soru: Hoparlör hediye diyor mevcut mu sizde de
Cevap: HOPARLÖR HEDİYESİ MEVCUT DEĞİLDİR.

Soru: Ürün arkasında HD’m çıkışı varımdır
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar PS 5 bağlanıyor mu?
Cevap: Merhaba efendim üründe HDMI girişi mevcuttur bağlanabilir ama dilerseniz daha net bilgi almak için LG müşteri hizmetleri ile görüşebilir ya da ürün ile ilgili YouTube videoları izleyebilirsiniz

Soru: Ürün açıklamasında hediye küçük buzdolabı diyor doğru mu
Cevap: Merhaba, Ürünün yanında hediyemiz bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: ürünün ekranı ayrılabilir mi
Cevap: Merhaba, ürünler kapalı kutu şeklinde gelmekte ve müşterilerimize gönderilmektedir. Youtube'dan ilgilendiğiniz ürünün ürün açılım videosunu izleyerek içerik ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba. kumanda dahil mi
Cevap: Merhaba kutu içerikleri konusunda bilgimiz maalesef ki mevcut değildir dilerseniz ürünle ilgili YouTube videosunu izleyerek kumanda da mevcut mu öğrenebilirsiniz

Soru: Tv oluyor mu sitenin uydusunu bağlayabiliyor muyum - bir de daha büyük boyutlusu var mı
Cevap: Merhaba Doğru bilgi için lg resmi sayfasını ziyaret etmenizi rica ederiz efendim

Soru: merhabalar şarjlı mı yoksa prize takmak mı gerekiyor
Cevap: Merhabalar ürün açıklamasında detaylı bilgiler mevcuttur dilerseniz LG müşteri hizmetlerine destek alabilirsiniz

Soru: Merhaba ürün geldiği gibi kullanılabilir mi yoksa firmanın gelip garantiyi başlatması mı gerekiyor?
Cevap: Merhaba, Kurulum gerektiren ürünlerde kutu servis tarafından açılmalıdır. Markanın yetkili servisini arayarak bilgi almanızı öneririz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba plastıon oynanıyor mu
Cevap: Merhaba, oyun/program performansı hakkında net olarak değerlendirme ve yorum yapamamaktayız. Net ve sağlıklı bir bilgi için bu ürün ile oynanan oyun/program videolarını youtube üzerinden izleyerek yada istediği sistem gereksinimlerinden siz kontrol ederek performansını değerlendirebilirsiniz.

Soru: tv kanalları mevcutmu yoksa sadece İnternet uzerınden mı yanı normal Internet yokken televizyon gıbı bastıgımızda kanallar varmı
Cevap: Merhaba bu konu hakkında maalesef bilgimiz bulunmamaktadır ürünler kapalı kutu şeklinde gelmektedir ve ürünleri öyle gönderilmektedir konu ile ilgili LG müşteri hizmetlerinden daha doğru bilgi alabilirsiniz

Soru: merhaba üründe telefon ekranı yansıtabilme özelliği var mı acaba
Cevap: Evet mevcut efendim telefon tablet notebook gibi herşeyi yansıtabilirsiniz

Soru: Kullanırken aynı zamanda şarj edilebiliyor mu? Yoksa şarj edip sonra kullanmalıyız. Teşekkürler
Cevap: kullanırken şarj edebilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba üründe uydu alıcısı varmı ? Yoksa takılır mı
Cevap: Hdmi giriş ile baglayabilirsiniz efendim

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv Görseller

27 Art-stanbyme 27 Inç 68 Ekran Smart Dokunmatik Döndürülebilir Ekran Full Hd Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü