278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks En Ucuzu Nerede Bulunur-

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Tavsiye Edilen Yer Neresi?
278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Şu Anki Değeri 39700.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Kullanıcı Yorumları Nasıl?

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Açıklama Ve Özellikler

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Ürününün Satıcısı, Arçelik 278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks ürününü 39700.0 Tl'den Satılmaktadır.

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Yorumlar Hakkında Bilgi
39700.0 Tl ye satışta olan 278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Öncelikle ürüne beş yıldız verme sebebim üste kısımda görünmesidir Budolabı üretirken Gerçekten anlam veremedim yorumları da çok güzelyorumlamış da onu da anlam veremedim alt buzlu kullanabilmem için üstkapısında açmam gerekiyor dolabın üst kapı kapalı olduğu zaman alt kapakaçtığımız zaman bir karış açılıyor ve bu bizim işimizi görmüyor ArçelikbuDevamını Oku
İsim: S** Y**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GNS ELEKTRONİK-Arçelik Yetkili Satıcı

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba 278552 El, 278551 EI ve 278550 EI modellerinin arasındaki fark nedir yardımcı olur musunuz?
Cevap: aslında 3 model aynı 2 78552 en son çıkan üretimli model efendim

Soru: kaç litre acaba
Cevap: 550 litre efendim

Soru: merhaba ürün bilgileri ve ürün ölçüleri boyütlaro farklı yazıyor hangisi geçerli teşekkür ederim
Cevap: Derinlik:76 cm/Genişlik:78 cm/Yükseklik:187 cm

Soru: Merhaba ürünü çeyiz amaçlı alacağımdan normal ölçüleri dışında kutulu ölçüsüne de ihtiyacım var ona göre muhafaza edeceğim yere uyuyormu diye bakmam lazım desteklerinizi rica olunur
Cevap: kutusuna bakmak istiyorsanız size en yakın arçelik yetkili bayisine gitmeniz gerekmekte.

Soru: Eni kaç cm bayide baktım daha geniş bu model
Cevap: Genişlik 78

Soru: merhaba ürun açıklamalarında beyaz yazıyor ana ekranda inoks yazıyor hangisi doğrudur
Cevap: inox efendim

Soru: Alttaki buzluk kısmı soğutucu olarak kullanılabiliyordu?
Cevap: Multimode Teknolojisi MultiMode Teknolojisi ile buzdolabınızın kontrolu sizde!MultiMode teknolojisi ile buzdolabınızı ihtiyacınız olan 5 farklı modda kullanabilirsiniz. Buzdolabınızın dondurucu bölumunu ister soğutucu, ister dondurucu isterseniz de kapalı olarak kullabilirsiniz.ustelik tatile gittiğinizde buzdolabınızın soğutucu bölmesini kapatarak, sadece dondurucu bölmesini ister soğutucu ister dondurucu modunda çalışır tutmak mumkun.

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks Detaylı Fotoğraflar

278550 EI No Frost Buzdolabı İnoks En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü