28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Satın Alır Mısınız ?

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
0
0
28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Alınmaya Değer Mi?
28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Şimdiki Fiyatı Ile 869.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yaklaşık 591 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Teknik Bilgiler

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürününün Satıcısı, Fitset 28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti ürününü 869.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Yorumlar Hakkında Bilgi
869.0 Tl ye satışta olan 28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
591 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: ürün çok kullanışlı oğlum için aldım çok memnun kaldı
İsim: e** ş**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Fitset Spor

Yorum: oğlum için aldım ,hemen teslim edildi. beklediğimden de kaliteli bir ürün teşekkürler
İsim: b** a**
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: tam benlik
İsim: i** ö**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Eşim için aldım bende kullanıyorum gayet kaliteli
İsim: Ö** A**
Tarih: 20 Nisan 2024
Satıcı: FİTSET-SPOR

Yorum: Oğlum için aldım,sorunsuz geldi 👍🏼
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: EŞİM İÇİN ALDIM ÇOK BEĞENDİ KULLANIYOR SAPOR SALONLARI HAVASIZ OLDUĞU İÇİN BİRDE ANTALYADA ONA GÖRE ALDIM EVDE YAPIYOR..
İsim: l** y**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Ürün gayet güzel geldi paketlemesinde sorun yoktu temiz işçilik teşekkür ederim
İsim: M** S** K**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: üstte gözüksün diye 5 yıldız verdim ürün hem eksik hep zarar görmüş bir şekildr geldi kutu paramparça mng kargo torbaya koymuş sürükleyerk getirdi tavsiye etmem
İsim: S** D**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Firma eksik ürün gönderdi ve eksiği tamamlamadı.
İsim: G** Y**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: paketleme kalitesiz onun harici gerçekten güzel
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: çooook kullanişli evdeki imkanlarla en iyisi
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Guzel aynısı geldi
İsim: H** Y**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: .
Tarih: 11 Haziran 2024
Satıcı: Hediye Seti

Yorum: ürün gayet güzel sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: H** C**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Sevgilim için aldım çok beğendi ev ortamında kondisyon ve vücut için gayet yeterli eksiksiz ve iyi bir şekilde kargolanmış olarak teslim aldım fitsetten almanızı öneririm satıcıyla iletişime geçip alabilirsiniz gayet ilgililer
İsim: Ş** B** Y**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: oglum için aldım güzel bir ürün
İsim: S** G**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: fiyatına göre gayet iyi iş görür. kargoda hızlı fakat paketleme iyi degildi. sağlam geldi şükür
İsim: Y** K** A**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Abim için sipariş ettik gayet güzel
İsim: Z** E**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel kullanışlı, teşekkür ederim
İsim: Abdullah E. Ö.
Tarih: 01 Eylül 2022

Yorum: Eşime hediye olarak aldm cok beğendi
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: urunler cok iyi bekledigimdende guzel. oglum cok sevdi.
İsim: Aynur K.
Tarih: 19 Nisan 2023
Satıcı: Hediye Seti

Yorum: ürün güzel fakat agırlıkların biri patlak çıktı paketleme daha dikkatli olmalı
İsim: H** m** B**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: ürünü alırken çok düşünmüştüm çünkü yorumlar kötüydü çelik ile kum un ne farkı var diyordum ağırlık agirliktir ama öyle değilmiş celikde küçük bir dambıl 10 kilo geliyorken buna resmen iki büyük lastik takıyoruz çok kaba durdu estetik de değil hani 2.5 lt pet şişe ile yapsam daha iyi dururdu ama bu paraya bu biraz kullanıp guzel çelik set almak lazDevamını Oku
İsim: H** A**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Paketlemesi çok iyiydi çok memnun kaldım teşekkür ederim
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: Günlük spor için harika
İsim: A** Ö**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Gayet memnunum. Materyaller sağlam. Taviyese ederim düşünmeden alın
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: çok güzel kulanışlı hızlı geldi çok beğendim tavsiye ederim
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Çok beğendim. Bu fiyata bu kalite gayet iyi. 28KG olanı seçmeyin. Yetmeyecek. Başlangıç için almıştım Ama şimdi daha fazla ağırlık istiyorum. O yüzden bir üst seti alın bence
İsim: Cihan D.
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: Ürün resimde göründüğü gibi geldi ve kargo gayet hızlıydı. Her şey için teşekkürler
İsim: Ç** C**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: Kötü paketleme, özensiz ve dikkatsiz
İsim: Barbaros G.
Tarih: 06 Eylül 2024

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba hem dambıl hem halter barı geliyr değil mi ve boyları ne kadardır
Cevap: Merhaba Uzun barlarımızın uzunluğu 120 cm' Kısa barlarımız ise 40 cm efendim. Uzun barlarımızla aynı anda toplam 60 kg kısa barlarımız ile 25 kg aynı anda çalışma yapabilirsiniz. Sağlıklı ve Bol Sporlu Günler Dileriz.

Soru: Ürünlerin hepsinin görselini alabilirmiyim
Cevap: Merhaba görsel mevcuttur efendim

Soru: düz olan çubuk ile yamuk olan cubuğun farki ne kaslara bir etkisi var mi
Cevap: Merhaba farklı vücut bölgeleri çalıştırmaktadırlar efendim

Soru: plastikmi ürün
Cevap: Merhaba ürün içeriğimiz özel karışımızı ve kum 1.sınıf plastiklerin içine doldurma yapmaktayız. Özel olarak bıçak ile kesseniz dahi kesinlikle akma dökülme dağılma yapmaz. Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Barlar profil mi.
Cevap: merhaba demirdir efendim

Soru: tutma yeri mesafesi ne kadar
Cevap: Merhaba sorunuzu anlayamadık efendim

Soru: hem düz bar hem de z bar gönderiliyor değil mi
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: Taşınabilir boyutamı
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: ürünler garantilimi
Cevap: Merhaba ürün içeriğimiz özel karışımızı ve kum 1.sınıf plastiklerin içine doldurma yapmaktayız. Özel olarak bıçak ile kesseniz dahi kesinlikle akma dökülme dağılma yapmaz. Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: dambıl barı kaç kg
Cevap: 1,5 kg efendim

Soru: bar lar demirmi
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: agirliklarin delikleri kaç mm acaba .bende 28mm çapında ağırlık var sizden bunuda alsam uyarmi
Cevap: 28 mm efendim

Soru: merhaba efendim ben alıcam da egzersiz sehpası hediye olarak gönderir misiniz
Cevap: Efendim sehpamızda yok. Hediye ürün göndermiyoruz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Fitset Spor' dan alacağınız ürünler, 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Şehirden şehire değişiklik göstermekle beraber Antalya'dan Sürat Kargo 0 - 600 km 1 iş günü 601-1000 km 2 iş günü 1000 km ve üzerine 3 iş gününde teslim etmektedir. Kargoyla alakalı yaşayacağınız tüm sorunlarda firmamızla iletişime geçmeniz halinde tüm sorumluluğu üstlenerek çözüme kavuşturmaktayız. Sağlıklı ve Bol Sporlu Günler Dileriz.

Soru: Bence ecg ağırlıklar var acaba bunun içine uyarım ona göre alacağımda
Cevap: 10 kg plaka çapımız= 28 cm 10 kg plaka enimiz= 8 cm 5 kg plaka çapımız= 22 cm 5 kg plaka enimiz= 5 cm 2,5 kg plaka çapımız=20 cm 2,5 kg plaka enimiz= 4 cm Bar çapımız = 27 mm. Sağlıklı ve Bol Sporlu Günler Dileriz.

Soru: merhaba etraflı melumat verirmisiniz? dambıl seti dambılın 1tanesi kaç kilo oluyo 28olanda
Cevap: Merhaba ürün açıklamasında ve görselde ürün içeriği adet ve kg olarak detaylı bir biçimde belirtilmiştir efendim

Soru: Z bar ve düz barın malzeme özelliği nedir? Metal yada plastik ?
Cevap: Efendim merhaba barlarımız 1. kalite çelikten imal edilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 10 kg iki adet istesek o şekilde gelir mi
Cevap: Merhaba siparişiniz sonrası mesaj atarsanız yardımcı oluruz efendim.

Soru: ilerleyen zamanlarda ağırlık arttırmak istersek sadece plaka alabiliyor muyuz
Cevap: Evet efendim

Soru: 28 kg yazıyor ürün bugün geldi 20 kg olarak
Cevap: Merhaba ürün açıklamamızda belirtildiği gibi 20 kg plakalar toplamı aksesuarlarıyla beraber 28 lik set olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Türkiye ' de satış yapan tüm firmalar bu şablonlar doğrultusunda satış yapmaktadırlar efendim. . Sağlıklı günler dileriz.

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti Fotoğraf Ve Görseller

28 kg Z Barlı Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü