284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Tavsiye Eder Misiniz-

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Alınmaya Değer Mi?
284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Şimdiki Fiyatı Ile 62999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Memnuniyet Durumu Nedir?

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Ürün Detayları

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Ürününün Satıcısı, Arçelik 284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı ürününü 62999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Kullanıcı Yorumları
62999.0 Tl ye satışta olan 284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: 2. Sini aldık çok iyi geniş bir buzdolabı.. kargo ilgi servis hepsi iyiydi..
İsim: Halil D.
Tarih: 11 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TÜRKOĞLU AVM

Yorum: Paranız varsa alın 😉 geniş iç hacmini doldurmaya maaş yetmiyorkullandığım en iyi buzdolabı diyebilirim teşekkürler arçelik
İsim: M** E**
Tarih: 21 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TÜRKOĞLU AVM

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba urunun net olculerini rica edebilir miyim?
Cevap: MERHABALAR ÜRÜN ÖLÇÜLERİ Derinlik 74.5 cm Genişlik 84 cm Yükseklik 182.5 cm

Soru: Dondurucu kısmı kaç lt
Cevap: Merhaba 180L efendim

Soru: modelin beyazı yok mu
Cevap: Merhaba efendim elimizde mevcuttur

Soru: neden ic resimlerini koymadiginiza bir anlam veremedim.Boyle bakip buzdolabi alan oluyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim iç resimleri ve ürünün genel tanıtımı youtube de var ayrıca evet satın alan değerli müşterilerimiz oluyor

Soru: Ayar derecesi kaç olması lazım
Cevap: net bilgi için servis ile görüşün efendim

Soru: yükseklik 182 diyorsunuz.Ayaklar bu ölçüye dahil mi. Çünkü yerimizin yüksekliği 182,5 cm dir
Cevap: 183 efendim dolabın yüksekliği ayaklar dahil

Soru: Buzmatiği var mı
Cevap: Yok efendim

Soru: Kurulum size ait değil mi eski dolabı alıyor musunuz?
Cevap: İstanbul dışı teslimatlarımız da ürünü Borusan Lojistik ile size hizmet verecek Arçelik Yetkili Servisi'ne yolluyoruz. Ürün servise ulaştığı zaman servis yetkililerimiz sizden randevu alarak, ürünün teslimatını ve aynı anda kurulumunu ÜCRETSİZ olarak gerçekleştiriyor. İstanbul içi teslimatlarımızı direk yetkili servis ile yapıyoruz. Teslimat Sürelerimiz şöyledir; İstanbul Dışı Teslimatlarımız Ortalama: 7-10 İş Günüdür (En Uzak Mesafeye kadar) İstanbul Avrupa Yakası Teslimatlarımız: 1-2 İş Günüdür. İstanbul Anadolu Yakası Teslimatlarımız: 3-4 İş Günüdür.

Soru: kapi yönü ne tarafa acaba?
Cevap: model kulplu modeldir efendim kulplar sol taraftadır

Soru: Merhabalar iç görüntünün foto var mı kaç raf var
Cevap: Maalesef Arçelik’in sitesinden görebilirsiniz

Soru: Selamunaleykum buzdolabi 10 yil kompresor garantili ve 3 yil mekanik arcelik garantili mi
Cevap: değerli müşterimiz, aleykum selam, evet 10 yıl kompressör 3 yıl mekanik garantisi servis montajında başlar arçelik bayi olarak satış yapmaktayız.

Soru: Merhaba 74 santim derinlik kulpu dahil bir derinlik değil mi
Cevap: Merhablar efendim kulp 2-4 cm arası bir fark vardır

Soru: kaç litre acaba
Cevap: merhabalar arçelik müşteri hizmetlerini arayınız net bilgi alabilirsiniz

Soru: Buzluğu kaç litre
Cevap: 180 litredir.

Soru: statik ile digeri arasinda ne fark var acaba
Cevap: Değerli mişterimiz, Bu modelde statik yoktur arasındaki fark no frost ile statik klasik buzdolabı yani statik buzluk bölümü tamamen buz tutar no frostlarda turmaz

Soru: merhaba biz ceyizlik almak istiyoruz 1 yıl sonra açılacak bu durumda garanti nasil oluyor
Cevap: Kurulum yapıldıktan sonra başlar garantisi.

Soru: merhaba dolabın yüzeyi mat mi parlak mi?
Cevap: Mat efendim

Soru: toplam hacim kaç lt
Cevap: Merhabalar ürün bürüt litresi 630 lt dir

Soru: merhaba çalışması nasıl sesli mi acaba?
Cevap: Değil efendim, uzun süredir olan bir model şikayet almadık

Soru: merhaba hangi ilden gonderim yapıyorsunuz.
Cevap: Merhabalar efendim İstanbul'dan gönderim Sağlamaktayız. Saygılarımız ile

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı Fotoğraf Ve Görseller

284630 Eı Kombi No Frost Buzdolabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü