2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Tavsiye Edilen Yer Neresi?
2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Güncel Satış Fiyatı 5290.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Kaç Kişi Memnun?

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Hakkında yaklaşık 59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Detaylı Açıklama

_x000D_
_x000D_
_x000D_

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Ürününün Satıcısı, kochler 2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli ürününü 5290.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Son Yorumlar
5290.0 Tl ye satışta olan 2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: mükemmel bir alet 🙈 on dakika bile vicuda inanılmaz etki katıyor çok ama çok teşekkür ederim 🙏 çok korumalı geldi
İsim: E** K**
Tarih: 06 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KOCHLER

Yorum: Beklediğimden büyük geldi, çok güzel net alınır, sadece denedim 10 dk ve etki edeceği çok net 👍🏼
İsim: D** Ö**
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: çok güzel ürün beğendim. kargom hızlı ve sağlam geldi. satıcı firmaya teşekkür ederim.
İsim: M** S** D**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: ürün harika 3 gündür kullanıyorum bulunduğum yer kış memleketi, çıkıp yürüyüş yapacak vaktim yok çalıştığım için spor salonlarında gidemiyorum bacak basen kol sırt tüm bölgeleri çalıştırıyor şimdiden sıkılaşma var bu yönden harika , şunu belirtmek isterim kalp hastaları titreşim olduğu için tehlikeli olabilir, çok memnunum iyi ki almışım bir ay kulDevamını Oku
İsim: A** S**
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: Ürün sorunsuz teslim edildi 2. Gün şuan birşey demem için erken umarım etkisini görürüm
İsim: H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ocak 2024

Yorum: Tavsiye üzerine aldik ,annem sağlık amacıyla aldi ,çok memnunuz, teşekkürler
İsim: g** ç** y**
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Güzel on numara
İsim: Ramazan Ö.
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: urun paketlenmesi çok iyi bence etkili olacak titreşimi bütün vücutta hissediliyor kurulum çözülmeyecek gibi değil urun kargo basarili
İsim: Emine V.
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Harika bir alet hem sessiz çalışıyor hemde çok güzel titreşimi var spor yaparken müzik de dinleyebiliyosunuz herkese tavsiye ederim
İsim: K** E**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ürün gayet güzel ve etkili olduğunu düşünüyorum paletleme sağlamdı ilk 10 dk çalıştırdık sonra çalışmadı satıcı ile iletişime geçtim ürün sonradan çalışmaya başladı bende tekrar sorun olursa göndereceğimi belirttim sağolsunlar çok ilgili ve çözüm odaklı yaklaştılar
İsim: G** D** A**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: olsaydı 100 yıldız verirdim harika bir alet titreşimi güzel koşma modu harika müzik hoparlörü sesi çok açınca cızırtı yapıyor ama çok önemli değil bayıldık zayıflatma için birşey söyleyemem ilerleyen zamanlarda yorumumu güncelleyeceğim
İsim: Ş** K**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: biz çok memnunuz harika bir alet hem spor hemde agrı bitti
İsim: G** a**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Valla kullanıyoruz ailecek ve muhteşem Bi alet🥰 satıcıya böyle Bi ürünle bizleri tanistirdigi ve özenli kargosu için çok teşekkür ederiz 🤗
İsim: S** Y**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: çok iyi fiyata çok güzel bir ürün aldığımı düşünüyorum. teşekkürler mağazaya
İsim: S** V**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Ürün beklediğimden çok daha büyük ve çok keyifli teşekkür ederim
İsim: G** G**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: ürün mükemmel ötesi bir alet bütün kaslara hitap ediyor
İsim: F** E**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Ürün hem kaliteli hem de beklediğimden daha etkili. tavsiye ederim.
İsim: E** Y**
Beden: 02 Şubat 2024

Yorum: Ürünlere ait fatura garanti belgesi ve Türkçe broşür istiyorum
İsim: D** Y**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: paketleme oldukça iyi. beklediğimden büyüktü. kullandıkça yorumları güncelleyebilirim.
İsim: **** ****
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ürün kullanışlı arkadaşlar ben 10 dk değil yarım saat yapıyorum sabah akşam saatlerce spor yapmış gibi etkisi oluyor . tabi yeni kullanmaya başladım etkisi nasıl oluyor bilmiyorum zamanla güncellerim
İsim: N** A**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel bir alet tavsiye ederim
İsim: H** A**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: yaklaşık 3 gündür kullanıyorum inanılmaz etkili olduğunu düşünüyorum beğendim tavsiye ederim 👏
İsim: Tomris F. C.
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: güzel bir ürün, kullandıkça yorumu güncelleyeceğim.
İsim: F** K** Ç**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Şuan için gayet iyi çalışıyor.
İsim: M** G**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: cok iyi parasini hak edior
İsim: d** y**
Beden: 24 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün işe yarıyor
İsim: F** T**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir ürün gerçekten performansı çok güzel başarılı harika
İsim: **** ****
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: öncelikle boyutu motor gücü calısma sistemi hızı ve titreşimi insanı tatmin edecek şekilde yeterli 👌 lakin yok ben bunla zayıflarım gibi bir mantiletesi yok ekstra diyetle beraber yanında yürüyüş yapmanız şart öyle ben bu makinenin üzerine cikayım titretsin zayıflarım gibi bir şeyin imkanı yok 👌lakin hareketsiz kalmaktan ziyade farklı kardiyo harDevamını Oku
İsim: S** D**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Müthiş bir şey bu çok eğlenceli ama inşallah incelemede de işe yarar
İsim: Y** D**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim
İsim: C** A**
Tarih: 12 Mart 2024

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bu ürün kablolu mu çalışıyor yoksa Bluetooth özelligi ile kablosuz mu?
Cevap: Merhabalar elektriğe bağlı olarak çalışmaktadır, açıldıktan hemen sonra bağlantıyı sağlayabiliyorsunuz

Soru: Ömürlük olsun istiyorum ha fişini önerirsiniz
Cevap: İki ürün de uzun ömürlüdür fakat öneri isterseniz 2d özellikli kondisyon aletimizi öneririz. -ismail

Soru: merhabalar tek seferde en fazla kaç dk çalıştırabiliriz ürünü bilgi verebilir misiniz
Cevap: Herhangi bir sınırı yok efendim istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. -samet

Soru: Bu model ile bir alt model arasındaki fark nedir? Bunun motor gücü kaç Watt? Diğerinin kaç Watt?motor anlamındaki ve uzun süre kullanım açısından hangisini önerirsiniz?
Cevap: Merhaba, diğer modele göre farkı bluetoothlu olması, motorunun daha güçlü olması ve boyutunun daha büyük olmasıdır. İki model de 200 watt'tır. -ismail

Soru: bunun bi alt modeli bugün neden bi anda stoklar bitti tam alacaktım tekrar güncellenir mi stoklarınız??
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecek ve ürünlerimiz tekrardan satışa sunulacaktır. Haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.-ismail

Soru: Merhaba diğer ürününüz kaç gün içinde stokta olur
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecek ve ürünlerimiz tekrardan satışa sunulacaktır. Haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. -ismail

Soru: zayıflama konusunda ne kadar etkili acaba
Cevap: Merhaba, temel egzersizlerle birlikte kullanımda oldukça etkilidir. -samet

Soru: bugün bı elektrik Ler gitti geldi ses geldi geri gitti
Cevap: Merhabalar, ürün çalışırken mi kesinti olup geri geldi ? -sergen

Soru: Kendi kendine hızla yükseliyor titreşim ayarı . Düşüremiyorum veya sabit hızda tutamıyorum yardımcı olabilir misiniz
Cevap: Merhaba, program açık kalmıştır, onu kapatıp normal hız ayarı yapmanız gerekmektedir. -samet

Soru: Selam, diğer üründen alacaktım ancak bitmiş yeniden stoğa girer mi ? Ayrıca aralarında hem motor hem müzik birde bu kalori gösteriyor sanırım daha belirgin farkları nelerdir ? Ona göre alım yapacağım da. Teşekkür ediyorum
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecek ve ürünlerimiz tekrardan satışa sunulacaktır. Haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz. Diğer modele göre farkı bluetoothlu olması, motorunun daha güçlü olması ve boyutunun daha büyük olmasıdır. -ismail

Soru: titreşimi en güçlü hangisi ona göre alıcam
Cevap: Merhaba, en güçlü olan bu modeldir. -samet

Soru: böbrek taşı var zararlı olurmu acaba kullanimi Cunku bel bölgesinde yağlanması olduğu için oraya seçip yapmamız gerekiyor.65 yas 100 kg yada hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba, doktorunuza danışmanızı öneririz. -samet

Soru: ürünün kendi ağırlığı nedir
Cevap: Merhaba, 18 kg ağırlığı mevcuttur. -samet

Soru: elimdeki kondisyon aletini yenilemek istiyorum. 120 hıza kadar çıkıyor. Bu alet max hızı nedir
Cevap: Merhaba, 5-12.5 Hz frekansı ve 99 kademeli ayarlanabilir titreşim özelliği vardır. -ismail

Soru: Bu ürün şok markette ki ürünle aynı mı
Cevap: Merhaba, evet aynıdır. -ismail

Soru: merhaba diğer modellerine göre titreşim gücü nedir
Cevap: Merhaba, titreşim gücü olarak en yükseğidir efendim. -samet

Soru: merhabalar 2d özellikli model ile mini olan 2 model arasında kararsız kaldım ebat .kilo ve Bluetooth dışında titreşim güç bakımından fark var mı iki ürünün farkını yazar mısınız
Cevap: Merhaba, diğer modele göre farkı bluetoothlu olması, motorunun daha güçlü olması ve boyutunun daha büyük olmasıdır. Motoru güçlü olduğu için dolayısıyla titreşimi biraz daha güçlüdür. -ismail

Soru: kaç kiloya kadar kullanım sağlanabiliyor?
Cevap: Merhabalar, 120 kg taşıma kapasitesi var

Soru: kilo taşıma kapasitesi nedir
Cevap: Merhaba, 120 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. -samet

Soru: merhabalar cok ses çıkarıyor mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz oldukça sessiz çalışmaktadır. -samet

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli Ürünün Detaylı Resimleri

2d Özellikli Bluetoothlu Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti Crazyfit - Müzik Özellikli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü