2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Alınmaya Değer Mi ?

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Alınır Mı?
2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Şu Andaki Fiyatı 4477.66 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Gerçekten İyi Mi?

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Hakkında yaklaşık 15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Teknik Açıklamalar

Ürün Hakkında: >_x000D_
_x000D_

Avrupa 2hp Motor >_x000D_

Yürüyüş Koşu Bandı, yürüyüş ve koşu için kompakt ve saklaması kolay koşu bandı >_x000D_
_x000D_

Koşu / yürüyüş - - Kompakt boyut - Saklaması kolay - Uzaktan kumanda dahildir - Entegre çerçeve - Sessiz 7 katmanlı malzeme - Dahili LED ekran >_x000D_
_x000D_

Yürüyüş Koşu Bandı. Hayatın tadını çıkarırken formda kalmanız için tasarlanmış bir koşu bandı. >_x000D_
_x000D_

Diğer şeylerin yanı sıra düşük gürültüsü, ,kusursuz yapısı, ince tasarımı, kullanım rahatlığı >_x000D_

Tempolu Yürüyüş ve Jogging >_x000D_
_x000D_

Gün içinde spor salonuna gitmek için çok az zamanınız kaldı mı? O birkaç boş anda evde veya ofiste eğitmek için bir makine mi arıyorsunuz? O halde Yürüyüş Koşu Bandı tam size göre. >_x000D_
_x000D_

En sevdiğiniz diziyi izlerken oturma odasına yerleştirebilir ve yürüyebilir ya da birkaç dakika maksimum hızda koşmak ve gerginliği gidermek için ofisinize koyabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_

Kompakt boyut. Saklaması kolay >_x000D_
_x000D_

Endişelendiğiniz depolama alanı eksikliği ise, endişelenmeyin. Yürüyen Koşu Bandı, 1210MM metre uzunluğa, 530 mm genişliği >_x000D_
_x000D_

Bu sayede kolayca kanepenin altına, yatağın altına veya boş bir duvar alanının yanına koyabilirsiniz - farkına bile varmayacaksınız! >_x000D_
_x000D_

Yenilikçi ve sessiz entegre çerçeve tasarımı >_x000D_
_x000D_

Yürüyüş Koşu Bandı iki önemli avantajını açıkladıktan sonra, şimdi sizi mükemmel yapısıyla ikna etmeye devam edeceğiz. Üretimi için, tüm makine elemanlarının (çerçeve, parçalar ve bileşenler) verimli bir şekilde entegrasyonu gerçekleştirildi, bu da stabilitesini artırıyor ve kullanım sırasında üretilen gürültüyü önemli ölçüde azaltıyor. >_x000D_
_x000D_

Alt kattaki komşularınız sizin sporcu olduğunuzu bile bilmeyecek. Yani çevrenizdekileri rahatsız etmek de sorun olmayacak. >_x000D_
_x000D_

Sağlığınızı iyileştirmenin yanı sıra, Yürüyüş Koşu Bandı, ailenin herhangi bir üyesinin kullanması için tamamen güvenli olacaktır. >_x000D_
_x000D_

Kaymaz: 500 mm ile oldukça geniş bir yürüme alanı. >_x000D_

Sapmayı önleme: Koşu bandının hareketlerini otomatik olarak düzeltir. >_x000D_

Sınır uyarısı: Güvenli sınırlar içinde yürümeyi unutmayın. >_x000D_
_x000D_

Rahat Koşu ve Yürüyüş >_x000D_
_x000D_

Yürüyüş Koşu Bandı yürürken veya koşarken en rahat deneyimi yaşamanız için marka, koşu bandını yapmak için 7 katmanlı bir bileşik kullanmıştır. katmanları hareketlerinizi yumuşatır ve eklemlerinizde, özellikle dizlerinizde oluşturabilecekleri etkiyi azaltır. >_x000D_
_x000D_

Uzaktan kumanda >_x000D_
_x000D_

Yürüyüş Koşu Bandı bir diğer avantajı da herhangi bir kurulum gerektirmemesidir. Kullanmaya başlamak için tek düğmesine basmanız yeterlidir. >_x000D_
_x000D_

Ayrıca, açıp kapatabileceğiniz veya hızlanıp azaltabileceğiniz küçük bir uzaktan kumanda içerir. >_x000D_
_x000D_

Dahili LED Ekran >_x000D_
_x000D_

Yürüyüş Koşu Bandı, hız, mesafe ve egzersiz süresini gösteren bir LED ekranla donatılmıştır, böylece tüm anında ihtiyacınız olan bilgiler! >_x000D_
_x000D_

Kısacası, Yürüme Bandı, evde veya ofiste egzersiz yapmak için mükemmel bir seçimdir. >_x000D_
_x000D_

Teknik özellikler >_x000D_
_x000D_

Nominal gerilim: 220V ~ 50Hz >_x000D_

Nominal güç: 560W >_x000D_

Desteklenen maksimum yük: 120 kg Koşu Ve yürüyüş 120 Kg üstü sadece yürüyüş >_x000D_

Boyutlar: 1210mm x 55mm >_x000D_

Ağırlık: 24 kg >_x000D_

Renk: Siyah >_x000D_

Ambalaj içeriği: >_x000D_

1x Yürüyüş Koşu Bandı >_x000D_

1x Güç kablosu >_x000D_

1x Uzaktan kumanda >_x000D_

1x Kullanım Kılavuzu >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Ürününün Satıcısı, Havana 2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu ürününü 4477.66 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Kullanıcı Geri Bildirimleri
4477.66 Tl ye satışta olan 2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: sorunsuz korkmadan sipariş edin hızı mukemmel
İsim: S** B**
Tarih: 03 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Hacigo

Yorum: Ürün bu halde geldi tavsiye etmiyorum
İsim: s** ö**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Ürün ürün açıklamasında belirtildiği gibi havana marka, katlanabilir değil. İçinden garanti belgesi çıkması, garanti belgesini istememe rağmen garanti belgesi gönderilmedi. Ürünü iade etmek istememe rağmen üründe problem olmadığı açıklaması yapılarak iadem reddedildi.
İsim: Gülsüm K.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ÜRÜN ÇOK KİBAR ÇOK HAFİF ÇOK KULLANIŞLI TAM İSTEDİĞİM ÜRÜN HERGÜN KULLANIYORUM . ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE EDERİM . TAM BİR PERFORMANS ÜRÜNÜ :))
İsim: **** ****
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten rahat ve kullanışlı, daha önce başıma geldiği için elektronik eşya konusunda internetten alışveriş yapmaya çekiniyordum açıkçası ama sorunsuz geldi 🫶🏻
İsim: Z** A**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim tavsiye ederim.
İsim: A** A** K**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Harika her evde olmalı
İsim: N** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Nisan 2024

Yorum: ürün yeni geldi. İlk denemesini yaptım. sessiz çalışıyor. Memnun kalacağımı dusunuyorum.
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: ürün fiyat peforman ürünü düşünmeden alabilirsiniz
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: üzerine çıkınca bant duruyor iade süreci uzatılıp duruyor almanızı tavsiye etmiyorum
İsim: İ** Ş**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: çalisiyor ama bandında deforme var fiyatına göre idare eder
İsim: i** y**
Tarih: 09 Eylül 2024

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Akıllarda Kalan Sorular

Soru: kumandası varmı
Cevap: Ürünle birlikte vardır efendim

Soru: Ürünün içeriğinde eğim ile ilgili bir açıklama bulunmuyor . Siz yazmışsınız özellikler kısmına manuel eğim diye satıcı siz olduğunuz için size soruyoruz doğal olarak içeriğinde yazsa zaten sorma gereği duymazdım .
Cevap: Koşu bantı altına parça bırakıp manuel olarak eğimi yapabilirsiniz

Soru: Merhaba manuel eğim özelliği var diye belirtilmiş , nasıl ayarlanıyor bilgi verir misiniz ?
Cevap: Ürün içeriği ne bakabilirsiniz efendim

Soru: 113 kiloyum bana olurmu
Cevap: Olmaz efendim

Soru: merhabalar kesintisiz kaç dk çalıstırılabilir ?
Cevap: 1 saat kullanabilirsiniz efendim

Soru: Siz bu ürünü anlaşılan bilmeden satıyorsunuz hiç mantıklı cevabınız yok
Cevap: Sorulan sorular mantıklı olunca cevapta mantıklı olmakta efendim

Soru: 81 kgyum kaç kgya uygundur
Cevap: Evet efendim uygundur

Soru: iyi günler ürün günde kaç saat caliştirilmasi gerekiyor ortalama bozulmaması için ?
Cevap: 1 saat çalıştırıp 1 saat dinlendirip tekrar 1 saat çalıştırabilirsiniz efendim

Soru: yürüyüş bandında en fazla kaç dk yürüyüş yapabiliriz
Cevap: 1 saat yürüyebilirsiniz efendim

Soru: öncelikle Merhaba efendim katlanabilme özelliği ve adım sayar kalori göstergesi var mi
Cevap: Ürün içeriği ne bakabilirsiniz efendim

Soru: yui s1 farkı nedir hangisini önerirsiniz. garantisi ne şekilde türkiye nin her yerinde geçerli mi?
Cevap: 2 yıl anakart garantilidir

Soru: Hızlı tempolu yürüyüş oluyor mu ? Koşu ya da
Cevap: 8-10 kmye kadar hızı artırabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba eğimi kendiniz manuel yapabilirsiniz demişsiniz nasıl yani bandı yokuş yapabilecek bir aparatımı var
Cevap: Aparat yok efendim yokuş olabilmesi için koşu bandı altına birşeyler yerleştirebilirsiniz

Soru: Bandın eni kaç cm dir . Yatağımın altına girer mi? Onu merak etmekteyim
Cevap: ürün içeriğine bakabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba ben bu ürünü sarın almak istiyorum bu kadar zor ve uğraştırıcı olmamalı
Cevap: Satın alabilirsiniz efendim

Soru: Yürüyüdükçe çalışandan değil dimi bant kendi çalışıyor sanırım
Cevap: kendi kendine çalışır efendim

Soru: Merhabalar kaç dk yürüyüş yapabiliriz? Otomatik kapanıyor mu belirli dakikadan sonra
Cevap: 1 saat yürüyüş yapabilirsiniz otomatik kapanmaz efendim

Soru: adım sayar var denilmiş ama kaç adım attığımızı ekranda gösteriyor mu ?
Cevap: adımsayar yoktur efendim

Soru: adımsayar özelliği var mı acaba
Cevap: hayır yoktur efendim

Soru: Katlanma özelliği vidalı mı yoksa dogrudan rahatça katlanıyor mu?
Cevap: Sıkıştırma ve gevşetmek için vidalıdır efendim

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu Detay Resimler

2hp Spor Egzersiz Yürüyüş Bantları Güncel Motor Koşu Bandı Avrupa Motor 7 Katmanlı Sessiz Pro Koşu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü