2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Düşük Fiyat Nerede ?

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Tavsiye Eder Misiniz?
2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Güncel Fiyatı 283.08 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Alanlar Memnun Mu?

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Teknik Detaylar

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürününün Satıcısı, Mythologie 2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık ürününü 283.08 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Yorumlar Hakkında Bilgi
283.08 Tl ye satışta olan 2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Çok rahat tavsiye ederim
İsim: S** Y**
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Mythologie

Yorum: Ürün elime çok hızlı ulaştı. Ben çok beğendim. tam oldu ve dokusu yumuşacık.Tam bir fiyat performans ürünü. teşekkürler
İsim: E** Ö**
Tarih: 30 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: cok dar alirsaniz hangi beden giyserseniz giyin xl alin, s yada m giyiyorsaniz bunlardan baska beden giyorsaniz almayin dar gelir
İsim: **** ****
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: gerçekten bayıldımmmm. bu fiyata bu kalitede ürün bulmak çok zor. satıcı çok ilgiliydi . kötü yorum yapanları anlamıyorum.dısarda bu fiyata 2 eşofman almak imkansız .
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: güzel kaliteli tavsiye ederim
İsim: S** ş**
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: fiyat performans olarak basarili
İsim: y** t**
Tarih: 14 Nisan 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: günlük kullanım için çok güzel bir ürün indirimden almıştım memnun kaldım
İsim: B** N** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Hediye olarak almistik gayet guzel memnun kaldik yazlik bi urun
İsim: B** A**
Tarih: 03 Haziran 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: kızım severek kullaniyor
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Siyahını kalıbı griden daha büyük ve tüylenecek kumaştalar çok bir beklentiniz yoksa ev market alışverişi kütüphane gibi yerler için alınabilir
İsim: B** C**
Tarih: 23 Kasım 2023
Beden: Boy:177cm

Yorum: fiyatına göre iyi ama çok kalın değil giyilebilir
İsim: M** K**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: siparişim geldi ama yırtık çıktı geri iade ediyorum bu yüzden
İsim: Zeynep k.
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: çok kaliteli değil
İsim: E** D**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Beğendim güzel tam oldu ama çabuk yırtılabilir kumaşı biraz ince umarım tiftiklenmez
İsim: Y** E** A**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Hiç fotografdaki gibi diyil
Tarih: 06 Haziran 2024

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 157 43 kilo olurmu
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günle dileriz s beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz🙏🙏

Soru: eşofmanlar kışlıkmı
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba hediye göndermişsiniz
Cevap: Evet efendim

Soru: 155 boy 55 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: Yazda giyilebilir mi
Cevap: Merhaba tabiki efendim

Soru: 155 56 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: merhabalar 155 boy 45 kilo hangi beden uygundur ayrıca her mevsim için uygun mudur eşofman
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günle dileriz s beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz🙏🙏

Soru: merhaba 175 boy 89 kilo
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz xl beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 1 63 48 kilo hangi beden olur

Soru: Boyum 1.50 Kilom 50 hangi beden olur

Soru: 1.65 47 kg yim s benden alicam bol dururmu dar olmasini sevmiyorum biraz fazla bol olurmu

Soru: 172 boy 53 kilo hangi beden

Soru: 1.55 boy 50 kilo hangi beden uygun
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: Boy 175 kilo 60 oversize durmasını istiyorum hangi beden olur?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 165 boy 54 kilo salaş durmasını istiyorum hangi benden uygundur? Eşofmanlar uzun mu? Beden tablosunu atabilirseniz çok iyi olur.

Soru: merhabalae ürünün kumaşı ve kalıbı görseldeki gibi midir
Cevap: Merhaba efendim , ürün görseldeki gibi oversize dursun isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz

Soru: ürün gorseldeki gibi geliyor tam değil mi?
Cevap: Merhaba evet efendçm

Soru: oversize durmasi icin hangi beden almalıyım?(56 kilo 161 boy)

Soru: 164 boy 40 kilo kaç beden uygundur

Soru: 1.68 53 kilo hangi beden

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Fotoğraf Ve Görseller

2'li Baskısız Basic Düz Eşofman Altı Jogger - Siyah Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü