2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Tavsiye Eder Misiniz?
2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Şu Anki Fiyatı 34500.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Memnuniyet Oranı Nedir?

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Ürün Tanıtımı

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Ürününün Satıcısı, Profilo 2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) ürününü 34500.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Ürünü Kullananların Görüşleri
34500.0 Tl ye satışta olan 2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: şimdilik her iki makineden memnunum.camasir temiz yıkıyor.kurutmadagüzel.aparat vardı lakin ben dolap tercih ettim .insalalh ömürleri uzunolsun diye .alt üst kullanım güzel. araya ben çekmece attırdım.sepetekoymak için. fikir olur sizede
İsim: s** e**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: karakuslar ıskenderun

Yorum: Ürünü beğendim tavsiye ederim
İsim: E** B**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: karakuslar ıskenderun

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Merak Edilen Konular

Soru: ürün sınıfı yazmıyor a sınıfı mı ve ürünleri üst üste koyabilmek için aparat gönderiyor musunuz?
Cevap: Merabalar çamaşır A sınıfı kurutma a++ ve ücretsiz aparat oluyor

Soru: ikisi bir arada olan çamaşır ve r kurutma kaçar kiloluk
Cevap: Çamaşır 9kg kurutma 8kg efendim. İyi günler dileriz.

Soru: Kurutma makinasının kapağı siyah istiyorum acaba olurmu
Cevap: Merabalar tek model olarak var beyaz kapak

Soru: merhaba bunlar kaç kiloluk
Cevap: Merabalar çamaşır 9 kg ve kurutma 8 kg

Soru: ürün çeyiz için alınmaktadır ürünün kurulumu bir yıl sonra da ücretsiz yapilabiliyor mu garantisi ne zaman başlıyor aparatı ücretsiz mi oluyor bir yıl sonraki kurulumda
Cevap: Merabalar evet 5 yıl içinde üçretsiz kurulum oluyor

Soru: kurutma makinesi nin 9 kilolugu yokmu
Cevap: Merabalar 9 kg kurutma olan setimizide mevcut

Soru: Ankara ya gömderim yapıyor musunuz
Cevap: Merabalar evet gönderim yapıyoruz

Soru: merhaba çamaşır ve kurutma makinası hangi sinif
Cevap: ÇAMAŞIR MAKİNESİ A KURUTMA MAKİNESİ A++

Soru: neden hiç yorum yok
Cevap: Merhaba efendim sormak istediğiniz her soruyu bıze sorabılırsınız. Mağaza ismimizle arastırma yapabılırsınız urunler ıcın. İyi günler dileriz

Soru: Ara aparat varmi birde .kurulum için kim geliyor
Cevap: Merabalar üçretsiz aparat oluyor yetkili servis kurulum yapıyor

Soru: Çamaşır makinesi kaç kg
Cevap: Merabalar 9 kg 1200 devir

Soru: üst üste kullanım oluyor mu
Cevap: Merabalar evet oluyor

Soru: Merhaba. Kurutma makinası gidere mi ihtiyaç var yoksa kendi haznesinde mi topluyor
Cevap: Merabalar ister gidere baglayabilirsiniz ister kendi haznesinde kullanabilirsiniz

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) Ürüne Ait Fotoğraflar

2'li Beyaz Eşya Seti ( CGA142X0TR Çamaşır Mak., KM8611HTR Kurutma Mak.) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü