2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Bu Ürünü Almalı Mı ?

Feride

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Fiyatına Göre Alınır Mı?
2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 242.97 Tl'den Satılmaktadır.

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Kullanıcı Yorumları Nasıl?

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Hakkında yaklaşık 9990 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Ürün Tanıtımı

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Ürününün Satıcısı, Motto Plus Professional 2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) ürününü 242.97 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Yorum Ve Değerlendirmeler
242.97 Tl ye satışta olan 2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9990 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok kıvırcık ve kabarık bir saç yapısına sahibim daha önce kuaförde yaptırdım ve defalarca başka markalar denedim. Aldığım sonuç muhteşemmm saçlarımı bir tek tarakla kuruttum yumuşacık oldu ve asla elektriklenip kabarmadı. Stok yapılmayı hak eden bir ürün :)
İsim: G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ağustos 2023
Satıcı: Bikutu Güzellik

Yorum: Daha öncede indirimdeyken deneme amaçlı almıştım kuaförlere o kadar para dökmeye gerek yok bir kaç saatinizi alıyor ama resmen bedavaya keratin botoks yapıyorsunuz saçlarım uzun ve gür olmasına rağmen 3 kez kullandım alın ve deneyin derim
İsim: m** p**
Tarih: 17 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Valla müthiş kokusu da nedense hoşuma gitti :D Saçlarım sarı olduğu için sık sık boya yapıyorum kokusu rahatsız etmedi hatta asthım hastası kız kardeşime yaptım onunda saçları boyalı kokusu rahatsız etmedi ve ikimizde aşırı rahat ettik. Pressledikten sonra 4 gün saçımı yıkamadım kuru saçlı olduğum için yağlanması falan belli olmadı. 4 gün sorna yıkDevamını Oku
İsim: P** S**
Tarih: 12 Temmuz 2022

Yorum: Her 3 ayda bir Brezilya fönü yapıyorum. Kabarık ve şekilsiz saçlar için aşırı rahatlık, saçlarım normalde çok dökülüyor bunu yaptığımda dökülme çok çok az oluyor o yüzden muhteşem bir Ürün herkes alsın kullansın
İsim: B** Ç**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: saçlarım kabarık çok duzlestirmeme rağmen çok güzel oldu saçlarım yumuşacık parlıyor kesinlikle stok yapicam Ürünü bu kadar beklemiyordum
İsim: c** t**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: Küçüğünü almıştım indirime girince hemen büyük boyunuda alıp stokladım düm düz yapmıyor ama saçlarım çok kabarık ve dalgalı yatıştırdı ve yumşattı
İsim: E** A**
Tarih: 09 Temmuz 2022

Yorum: 10 numara bi ürün. kuaförlere yıllarca 400 TL boşuna para vermişim. Hem keratin bakım hem kalıcı brezilya fönü etkili 2si 1 arada. Daha ne olsun. Saçlarım bebek saçı gibi pırıl pırıl oldu. İpek gibi yumuşacık. Keşke bu ürünü daha önce keşfetseydim. Ürün bilmeden kuaförlere harcadığım paralara üzülüyorum. Ek olarak multivitamin aldım aynı firmadan.Devamını Oku
İsim: N** Y**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: 2 tane aldım indirimden uygulamasında aynen yapıldığında sonuç veriyor.. Saçlarım uzun ve benim saçıma 500 liraya yapıyor kuaförler bence kurtarıcı bir ürün.....
İsim: M** B** A**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: harika bir ürün saçlarim çok şarttı ve bu ürünü kullendikden sönra yumşacik ipekgibi oldu herzam kullaneceğim bı ürün oldu stoklicam ve tevsiye edirim
İsim: **** ****
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: kesinlikle tavsiye ediyorum! saçlarım normalde de düz yapılı, fakat sürekli topladığım için kırılma ve aşırı kabarma oluyordu. ürünü harfiyen özenle uyguladım ve sonuç harika! 🙏 uygulama sonrası ikinci kez yıkadım saçımı ve öyle değerlendirme yapmak istedim. Özenle ve birebir uygulama yaparsanız iyi sonuç alabilirsiniz. Detay olarak; keratin uygulDevamını Oku
İsim: Kübra Y.
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: Bundan sonra kuaförlere o kadar para verip de yaptırmam kesinlikle düzgün uyguladığınızda etkisini görebilirsiniz kabarık ve kıvırcık saçlarım vardı suan bayılıyorum indirime girmiş tekrar alacağım şimdi
İsim: B** E**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Kampanya dönemimde almama rağmen iki günde ulaştı ürünlerim. Hemen denedim çok güzel bi ürün senelerce kuaförlerde deli paralar veriyordum artık gerek kalmadı . Gönül rahatlıgıyla alıp kullanabılırsınız , saclarım yumusacık ve dümdüz oldu
İsim: E** P** B**
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: çok kıvırcık olmayan ama çok inatçı ve aşırı kabaran az cansız kuru kremsiz vs asla açılmayan bir saça uyguladım iki gün beklettim iki defa tarakli duzletirici ile duzleştirdim çünkü pırasa kadar düz olmasını istemedim hafif dalgalı saç seviyorum banyodan sonra fön makinesi ile kurutmak gerekiyor saçı daha önce kuaförde yaptıran bir tanıdığım söylDevamını Oku
İsim: k** b**
Tarih: 30 Ağustos 2022

Yorum: Kızlar şiddetle tavsiye ederim.kuaförlere deli para vermeye gerek yok.alın evinizde yapın anacım.harika yumuşaklık.,parlaklık veriyor.kabarmayı önledi ve düzleştirmiş gibi etki yarattı.komşumla birlikte aldık yaptık 10/10 bir ürün.sadece kurutulmuş hali bu saçımın.kabarıktı tel teldi.çokra uyguna almıştım.keşke stok apsaydım
Tarih: 01 Ocak 2024

Yorum: kargo hızlı ve gayet güzel paketlenmişti okadar çok beyeniyorum ki stoklu birşekilde alıyorum ki saçlarım boyadan yanmıştı mottoyla kendine geldi fön bile istemiyo artık kime tavsiye ettiysem memlun kaldı benim gibi bide kuaföre gitmekten nefret ediyosanız mutlaka alın
İsim: S** K**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Kargo aşırı hızlıydı 🤌 paketleme mükemmel 🤌 henüz keratin yapmadım ama şampuan ile saçlarımı yıkadım yeminle mükemmel oldu sadece şampuan ile yıkayıp saçlarımı kuruttum onda bile mükemmel bi fark var🤌 alın aldırın paranızın çöp olmayacağı tek ürün Budur. Bundan sonra öz evladım gibi savunacağım şu ürünü 🌸
İsim: R** K**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: kızlar daha önce de sürekli Brezilya fönü yaptıran biri olarak söylüyorum ürün harika kesinlikle istediğim sonucu aldım tavsiye ediyorum. saçlarımı şampuanla yıkadım havlu ile ıslaklığını aldım nemli bir şekilde sürdüm iki gün tam 2 gün bekledim 3. günü yıkadım sonra da kuruttum İpek gibi oldu saçlarım ve dümdüz. satıcı talimatını lütfen dikkate alDevamını Oku
İsim: e** a**
Tarih: 10 Aralık 2021

Yorum: Gerçekten çok beğendim. Saçım çok dökülüyordu. İlk keratin bakım olarak kullandım. Ve 2.tuzsuz şampuanla yıkama önerildiği için öyle yaptım. Saç dökülmesi neredeyse yok gibi bişey. Çok teşekkür ederim motto plus ❤
İsim: B** T**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: gerçekten harika bir ürün aşırı memnun kaldım.Tereddutsuz alın derim.Kalin telli kabarık saçlarım gitti yerine yumuşacık parlak kaliteli saç geldi bu kadarını beklemiyordum beklentinin üstünde diyebilirim.tesekkurler Trendyol ♥♥
İsim: s** k**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Merhaba arkadaşlar çok memnun kaldım istediğim sonucu aldım elimde olsa on tane bile yıldız eklerdim saçlarım dalgalı ve gür aşırı kabarıyordu bu üründen sonra düz ve yumuşacık oldu saçlarım çok teşekkür ederim 👍⭐⭐⭐⭐⭐
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel. Söylenen talimatlara uyarak uyguladım. Herhangi bi dökülme ya da olumsuz bi durumla karşılaşmadım. Tüm kabarıklığını aldı saçımın. Çok bakımlı yumuşak ve parlak görünüyor saçım. Duştan sonra kendisinin kurumasını bekliyor çok hafif nemli kaldığında 2-3 dakika kurutma makinesi tutmam dümdüz olması için yeterli oluyor, böyleDevamını Oku
Tarih: 31 Temmuz 2022

Yorum: Kızım bir kaç ay önce almıştı saçları sarı ve yıpranmıştı çok güzel yumuşacık yaptı stoklamak için yine aldık şiddetle tavsiye ederim
İsim: F** Ş**
Tarih: 06 Mart 2024
Satıcı: Kozmanya

Yorum: Ürünü mutlaka alın. Şampuanıyla yyıkadım 45 dk bekledim 5 dakikada bir saçıma fön tuttum . Sürem dolduktan sonra saçımı kuruttum bir saat geçtikten sonra düzleştirme işlemi yaptım ve daha sonrasında sabah kalkınca düzleştirdim akşam yatmadan önce düzleştirdim toplam da 5 defa düzleştirme işlemi yaptım . Ayrıca saça yağlı görüntü vermediği için işinDevamını Oku
İsim: B** D**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Çok beğendim. Yıllardır kuaförde yaptırırım bu işlemi en güzel kendi yaptığım oldu resmen. Fotoda sadece yıkayıp çıktım düzleştirici yoktur. Ayrıca çok kokulu bir ürün değil evet göz yakıyor ama durulmayacak kadar değil… benden geçer not aldı kuaföre göre baya baya uyguna geldiği için sanırım stok yapacağım bir ürün olacak…
İsim: Ebru Y.
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: iyi ki almışım dediğim bi ürün heleki indirim yakalanınca stok yapılması gereken bi urun
İsim: n** ü**
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: bugün teslim aldım ve kendime, anneme fonu yaptım sacim çok olmasına rağmen az kullandım keratini anneme çok kullandım ısı uygulayınca kokusu inanılmaz bas ağrıtıyor ve gözlerim yandı hep. pazar günü duştan sonra göreceğiz etkisini:))
İsim: Hilal T.
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: 2 yıl önce denemek istedim ve o gündür aralıksız devam ediyorum, çok memnunum saçımdaki canlılığının değişikliği fark edip soranlar da bu ikili ürüne bağımlı oldu..🤙 Hediyeniz içinde ayrıca çok teşekkür ederim.🤲
İsim: Y** D**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: Kozmanya

Yorum: kesinlikle alın o kadar güzel ki saçlarım kendine geldi bir paket daha şipariş verdim. kırık görünümünü ortadan kaldırıyor sağlıklı bir görünüm kazandırıp yumuşacık yapıyor.
İsim: Y** E** Y**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: Muhteşem birşey bu, saçların harika oldu. Yönlendirdiğim birçok arkadaşım da aldı ve hepsi çok memnun.
İsim: S** D**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: Ürünü denedim ve çok beğendim saçımdaki dökülmeyi durdurdu ve canlandırdı saçlarımdaki dalgalarıda kırdı sadece duştan sonra kurtmanız gerekiyor ayrıca herkese hediye göndermişsiniz keşke banada gönderseydiniz 🥺almayı düşünenler kaçırmasınlar
İsim: S** A** B**
Tarih: 20 Ocak 2022

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: düz saçlılar kullanabilirmj
Cevap: Merhabalar,bakım amaçlı kullanım sağlayabilirsiniz.İyi günler diliyorum

Soru: merhabalar şampuanı sadece keratin uygulamasında mi kullanmamız gerekir yoksa sürekli mi benim kendi şampuanı var ondan memnunum bir şey olur mu
Cevap: Merhabalar uygulama oncesi ve devamlılık ıcın sonrası tuzsuz şampuan kullanılması gerekmektedir.

Soru: Merhaba. Saçıma yeni boya işlemi yaptım. Kaç gün geçmeli keratin yapmam için?
Cevap: 1 hafta sonrasında önerilmektedir 🌺

Soru: ürün kullanımı nasıl yapılıyo
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz Kullanımı: Mottoplus tuzsuz şampuan ile saçınızı 2 defa yıkayınız. Ardından havlu yardımı ile saçınızın ıslaklığını alıp nemli bırakınız. Mottoplus ürününü saç dibinizin 1 cm üstünden saç uçlarına doğru uygulayınız . Uygulamanın ardından sık bir tarak ile ürünü saça iyice yediriniz . Saçınıza yedirmenin ardından bone ile saçınızı kapatın ve 30 - 40 dakika saçta bekletiniz . Bekleme esnasında 5 ’er dakika ara ile saçınıza fön ile ısı veriniz ve saçınızı dinlendiriniz. Ayrılan sürenin sonunda ise saçınızı fön yardımı ile iyice kurutunuz ve ardından 230 derece düzleştirici ile saçınızı düzleştiriniz. Düzleştirme etkisini arttırmak için 24 - 48 saat arası saçınızı durulamamanız önerilmektedir . Ardından mottoplus tuzsuz şampuan ile yıkayıp yepyeni parlak, güçlü ve pürüzsüz saçlara merhaba diyebilirsiniz. Uygulama ardından sürekli mottoplus tuzsuz şampuan kullanımı tavsiye edilir. Uyarı : Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Oda sıcaklığında direkt güneş ışığından uzakta saklayınız .Hamilelerin kullanılması tavsiye edilmez.

Soru: Merhaba ürünü nasıl kullanabilirim nasıl uygulanıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🤩
Cevap: Merhabalar Efendim, Öncelikle Saçımızı Mottoplus tuzsuz şampuan ile yıkıyoruz. Ardından Saçın nemini havlu ile aldıktan sonra saça Keratin bakımını Saç dibinden 1 cm üstünden olacak şekide iyice yediriyoruz. Yedirdikten sonra tarak tardımı ile aralarada yedirmek için tarıyoruz. ardından saçımızı bir şeffaf bone yardımı ile kapatıp 30 - 35 dakika bekletiyoruz. bu bekleme sürecinde her 5 dakikada bir 10 - 15 saniye bone üstünden fön yardımı ile saça ısı tutuyoruz. süre sonunda son olarak saçı fön yardımı ile iyice kurutup 240 derecelik düzleştirici ile saçı düzleştiriyoruz. 2 gün su deymemesi gerekmektedir. 2 gün sonra tuzsuz şampuan ile yıkamaya devam edebilirsiniz :)

Soru: saçı boyamak etkisini azaltır mı
Cevap: merhabalar boyadan 2 hafta sonra keratin uygulaması yapabilirsiniz

Soru: Merhaba ürünü sipariş verdim paketlemeye özen gösterilirse sevinirim
Cevap: Merhabalar tabii ki de ileteceğim depoya :)

Soru: Merhaba bu kaç kullanımdır?
Cevap: Merhabalar, 400 ml 'dir.İyi günler diliyorum.

Soru: açmadığımız sürece ne kadar saklayabiliriz
Cevap: Merhabalar, kapak açımından sonraki 12 ay içerisinde saklama yapabilirsiniz.İyi günler diliyorum.

Soru: merhaba bu urununuzu sifariş etdim iyice paketleyin lutfen birdeki tarak ve kap koysaniz cok sevinirim . çunki mende yok
Cevap: Merhabalar, elbetteki dikkat edilecektir.İyi günler diliyorum.

Soru: merhaba benim duş sonra kabaran ve mat sacilarim oluyor hiç denemedim ben alsam bı fazlası göruyum ben sacilar boya var eski hacim kaydetti benim saçım artık ne yapsam hiç faydasız olmadı şampuan keratin bakım hiç kullanmadim.sence kokusunu kötü mü etkinler mi...
Cevap: Merhabalar, yardımcı olacaktır. İyi günler dilerim 🌸

Soru: Merhaba saçlarım sarı boyalı olduğu içim 2 haftada bir dip boyası yapmam gerekiyor.Dip boyası yaptığım da etkisini kaybeder mi
Cevap: Merhabalar, etkisini kaybetmeecektir.İyi günler diliyorum.

Soru: Bu bakımı yaptıktan sonra saçımızı maşa yapmak istesek tutar mı ?
Cevap: Merhabalar, tutmayabilir efendim. İyi günler dilerim 🌸

Soru: tekli satılmıyor mu
Cevap: Merhabalar🌺 Tekli olarakta mağazamızda satışta mevcuttur efendim. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz🌺

Soru: Merhaba, ürünü alalı uzun zaman oldu ama kullanmak yeni kısmet oldu. Paketleme vs açısından dikkatiniz için teşekkür ederim öncelikle. Benim sorum şu olacak ben dün saçıma ürünü uyguladım kullanım kısmına yazıldığı şekilde, duman da çıktı saçım ilk etapta dümdüz kaldı ancak bir gün sonra bakıyorum saç uçlarım tekrar kıvrılmaya başladı. Ne yapmalıyım bilmiyorum destek olabilir misiniz?
Cevap: Merhabalar, tekrar düzleştirme işlemini sağlayabilirsiniz.İyi günler diliyorum 🌸

Soru: Keratin bakım 60 TL yapabilir misiniz 10 krş için kargo bedava olmuyor
Cevap: Merhabalar üzgünüm yapamıyoruz ürünün kampanya fiyatıdır.

Soru: saçı uzatır mı saç çıkarıyor mi onardigina göre
Cevap: Merhaba yıpranmıs saçları onarır ve saglıklı uzamasına yardımcı olur. Güzel günlerde kullanmanız dileriz. :)

Soru: Merhabalar saçımı uygulama talimatlarina uyarak duzlestirdim çok güzel yumuşacık bir düzlük elde ettim size şunu sormak istiyorum saçımı 48 saat sonra yikamam şart mi bu uc gune çıkabilir mi ve ayni işlemi sadece hartada bir kez mi yapabiliyoruz çünkü keratinin üstüne duzlestirerek daha güzel duruyor
Cevap: Memnun kalmanıza çok sevindik. 2 gün sonra tuzsuz şampuan ile yıkamanız daha iyi olacaktır. Haftaya tekrar yapmanıza gerek yok. Eğer saç yapınıza göre ihtiyac duyarsanız tabi tekrar da uygulayabilirsiniz. Ürün yorumlarınız bizim için kıymetli olduğunu hatırlatmak ister, iyi akşamlar dileriz ✨

Soru: merhaba bunun küçük olanida var onla bu ayni mi ben kuxuk olanini aldim memnun kldim ama sacima yetmiyor ikisi ayni mi
Cevap: Merhabalar, evet efendim büyük boy ürünüdür.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, şampuan hergün kullanıma uygunmudur, yoksa sadece saçın ihtiyacına göre keratin bakımı yapacağımız zamanlarda mı kullanayım
Cevap: Merhabalar, günlük kullanıma uygundur. İyi günler dilerim 🌸

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) Detaylı Fotoğraflar

2'li Brezilya Fönü Şampuan Keratin Düzleştirici Bakım Seti (400ML ŞAMPUAN 400ML KERATİN) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü