2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili-Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet En Düşük Fiyat Nerede ?

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Satın Alır Mısınız?
2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Anlık Fiyatı 91.45 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Teknik Bilgiler

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Ürününün Satıcısı, TGBbutik 2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet ürününü 91.45 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Son Yorumlar
91.45 Tl ye satışta olan 2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: daha özenli gelebilirdi ama güzel
İsim: R** ç**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:21 cm
Satıcı: Nur_iş

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: harf yazıyor musunuz
Cevap: Merhaba evet

Soru: e ve y yapiyomusunuz
Cevap: Merhaba evet mevcut

Soru: merhaba J ve M harfi varmı?
Cevap: Merhaba evet mevcut

Soru: O ve D harfi yapabilir misiniz
Cevap: Merhaba evet

Soru: 9497433429 E ve M harfi
Cevap: Tamamdır efendım teşekkür ederiz.

Soru: Harfde veya zincirde karaema olur mu ?
Cevap: Merhabalar kimyasal ile etkileşime geçmediği sürece olmamaktadır

Soru: harfi nasıl ayarlıyoruz
Cevap: Buradan iletiniz

Soru: markamız onay surecinde surecjnde onaylaninca gerekli işlemler baslaticam
Cevap: Tabiki efendim nasıl isterseniz

Soru: a ve i harfi mevcutmu
Cevap: Evet mevcut

Soru: Not koyuyor musunuz
Cevap: Not yazmiyoruz

Soru: gidersin kendi resmini çek kullan bir tane baybox yap ama.gidip hepsini kullanma emek haki.var + bu görseller nurssoficall magzasina ait orayada sizinle ayrı ilgilenevek izisnsiz görsel
Cevap: Teşekkür ederiz iyi günler

Soru: merhaba Y ve H harfi var mı
Cevap: Evet efendim mevcuttur

Soru: PTT ile istiyorum gelmesini
Cevap: Merhaba maalesef

Soru: e ve c yapiyor musunuz
Cevap: E harfi kalmadi

Soru: M ve H harfi mevcut mu?
Cevap: Evet mevcut

Soru: bir bileklikte iki harf olmasını isteyebiliyor muyuz
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba çelik midir acaba kararma yapar mı
Cevap: Kimyasal maddelerden uzak tutunuz

Soru: sudan kararma yapar mı
Cevap: Merhabalar denize bile girilmiştir fakat kararma yapmamıştır

Soru: 2 tane alıcaz ikiside H ve M olucak birde ikisi için ayrı not yazıyomusunuz?
Cevap: Merhabalar yazabiliriz

Soru: harfler M ve R olacak siprais numarası 9441612244
Cevap: Merhaba tamamdır güzel günlerde kullanın efendim

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet Resim Ve Fotoğraflar

2li Kararmaz Çelik kutulu İkili Zincir Harfli Sevgili/Çift Bilekliği Çelik Bileklik Harf Detay 2adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü