2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı En Ucuzu Nerede Bulunur?
2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Hakkında yaklaşık 203 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Ürünün Detayları

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Ürününün Satıcısı, RABTEKS 2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı ürününü 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Yorum Ve Değerlendirmeler
299.0 Tl ye satışta olan 2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
203 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: eşofmanlarin kalıbı çok iyi çok beğendim bedeninizi alabilirsiniz
İsim: A** k**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: RABTEKS

Yorum: Gercekten cok güzel ama bir beden büyük alsaydım daha iyi olurdu
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: İçi yumuşacık ve kalın sadece kalıbı dar bi beden büyük söylemenizi öneririm.
İsim: M** N** K**
Tarih: 06 Şubat 2024
Beden: Beden:L

Yorum: bekledigimden baya iyi cikti esofman altlari kalin ve sicacik tutuyor. kargoda hizliydi begendim yani.
İsim: G** Ş**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Ürün fotoğraftaki gibi sadece bol dursun isteyenler büyük beden alsın
İsim: Z** G**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: ürün çok guzel tam bedeninizi alabilirsiniz hızlı ve sağlam geldi teşekkürler
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Eşofmanları kızıma aldım ve çok güzel .Paketlemesi olsun hızlı ulaşım teşekkürler
İsim: N** Ç**
Tarih: 08 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: yorumlar olumsuz olunca tedirgin olmuştum ama umdugumdan çok iyi ürünler şahsen çok beğendim ev içinde disarda da kullanılır üstlerini de sipariş verdim bu fiyata alıp olumsuz yorum yapmaları saçma git eşofmana 500₺ ver bu fiyata alıp olumsuz yorum yapmak nedir kargom çok hızlı elime ulaştı paketleme muhteşem teşekkürler emeği geçenlere
İsim: S** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Şubat 2024

Yorum: iciniz rahat bi sekilde alabilirsiniz esofmanlarin kalitesi gayet guzel ben cok begendim
İsim: t** d**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: ikiside guzel ama ama bol olmasini istiyorsaniz 2 beden buyuk alin ve siyahin rengi bi tık soluktu onun disinda guziller
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel fotoğraftaki gibi ama 1 beden büyük alın yıkadıktan sonra çekti çok mutsuzum :(
İsim: A** A**
Beden: Beden:S

Yorum: Gayet kaliteli ve çok güzeller beğenerek kullanıyorum teşekkürler
İsim: D** T**
Beden: Boy:164cm

Yorum: Xs istememe rağmen s geldi iade içinde beklemek istemiyorum ama başkalarına daha dikkatli olun diye yazmak istedim
İsim: G** Y**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: ürün çok iyi ama 1 beden büyük alabilirsiniz
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Baya güzel geldi
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Tam bi f/p ürünü, indirimde 300 tlyken almıştım tanesi 150 liraya gelen bir eşofman olmasına rağmen kalitesi gayet iyi. İçi yumuş yumuş. Bir beden küçük alın diyenlere denk gelmiştim ama tam beden daha iyi oldu bence.

Yorum: çok güzel kaliteli almakisteyenlere tavsiyemdi
İsim: a** g**

Yorum: tam beden tam kıslık
İsim: a** u**

Yorum: Fiyat performans ürünü s beden kullanıyorum oversize olması için L aldım
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: M aldım 67 kiloyum o bile bol geldi
İsim: T** S**
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: çok kötü. içten tüy çok veriyor, hiç beğenmedim tavsiye etmem
İsim: B** A**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli eşofmanlar. Bu fiyata bu kalite harika, tam kışlık, içi pamuklu. Henüz yıkanmadı çekme yapar mı bilmiyorum. Kargosu da aşırı hızlıydı. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.
İsim: K** B**

Yorum: ürünüm çok kötü bilerek 5 yıldız verdim sırf üste görünsün diye alınmaz ciddi derecede çok kötü hemen tiftiklendi alınmaz

Yorum: Çok kalın onun dışında güzel
İsim: S** B**

Yorum: Beklediğim gibi geldi ikisinin de içi polarlı sadece beli dar bacağa oranla beni pek rahatsız etmedi beğendim.
İsim: hülya a.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok tüy topluyor
İsim: İ** b** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: ürün kalın ve çok güzel çabuk da geldı teşekkürler
İsim: G** K**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: eşofmanlar harika tam bir fiyat performans ürünü ben hem L hem XL aldim ama kendi bedeninizi de alabilirsiniz sadece bel kismi bir tik dar
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: 158/55 kg m almıştım s daha iyi olur tam olmasını istiyorsanız imce kumaşlı değil fiyat performans ben begendım gorselle aynı
İsim: m** b**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: kalibi dar alicaksaniz 2 beden buyuk alin
İsim: b** t**
Tarih: 21 Aralık 2023
Beden: Boy:161cm

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Merak Edilen Konular

Soru: 160 74 kilo
Cevap: Merhaba L beden uygundur efendim.Keyifli alışverişler dileriz.Rising Unisex

Soru: merhabalar 164 boy 63 kilo bol durmasını istiyorum hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba ( M ) Medium beden uygundur efendim .Keyifli alışverişler dileriz . RABTEKS

Soru: boyu kaç santim
Cevap: Hangi bedenin efendim.

Soru: merhabalar 160 boy 70 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: Merhaba ( M ) Medium beden uygundur efendim .Keyifli alışverişler dileriz . RABTEKS

Soru: boy 1.70 kilo 60
Cevap: Merhaba M beden uygundur efendim.Keyifli alışverişler dileriz.Rising Unisex

Soru: 163 boy 66 kilo
Cevap: Merhaba M beden uygundur efendim.Keyifli alışverişler dileriz.Rising Unisex

Soru: 156 63 kilo

Soru: kupon kullanamıyorum
Cevap: Merhaba kupon kullanımı 1 seferliktir.

Soru: 160 boy 40 kilo
Cevap: Merhaba XS beden uygundur efendim.Keyifli alışverişler dileriz.Rising Unisex

Soru: 155 boy 43 kiloya hangi bedeni onerirsiniz bol durmasini istiyorum
Cevap: Merhaba ( S ) Small beden uygundur efendim .Keyifli alışverişler dileriz. RABTEKS

Soru: 1 59 boy 75 kilo hangi beden almaliyim cok yapismasini istemiyorum
Cevap: Merhaba L beden uygundur efendim.Keyifli alışverişler dileriz.Rising Unisex

Soru: Я подписался на 2 спортивных фото, там показано, что там 2 шт., куртка и брюки, а он принес 2 штана.Почему нет курток?
Cevap: Здравствуйте, в комплект входят только спортивные штаны, куртка в комплект не входит, сэр, это написано в описании и названии товара.

Soru: 40beden istedim
Cevap: Peki efendim

Soru: hırkayla berbermii
Cevap: Merhaba hayır efendim sadece eşofman altı geliyor

Soru: modeli salasmi
Cevap: Evet efendim

Soru: 158 45 kilo ?
Cevap: Merhaba ( S ) Small beden uygundur efendim .Keyifli alışverişler dileriz. RABTEKS

Soru: Merhaba 16 yawinda kizim kac beden olur kilosu 40

Soru: 155 boy 37 kilo
Cevap: Merhaba S beden uygundur efendim.Keyifli alışverişler dileriz.Rising Unisex

Soru: boy 1.62 kilo 76

Soru: Merhaba ilk kes sizden sifariw etdim azerbaycan lutfen razmerlerin doğru qoyarminisiniz xs razmer olcaq 2li paketde
Cevap: Tabikide efendim endişeniz olmasın

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı Detaylı Fotoğraflar

2'li Siyah-Gri Yüksek Belli Jogger Eşofman Altı İçi Polarlı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü