2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 En Düşük Fiyat Nerede?
2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Şu Anki Fiyat Aralığı 573.55 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Memnuniyet Durumu Nedir?

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Hakkında yaklaşık 1184 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Ürün Detayları

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Ürününün Satıcısı, Ventino Silver 2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 ürününü 573.55 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Ürün Hakkındaki Yorumlar
573.55 Tl ye satışta olan 2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1184 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım ,biraz ince ama bunu bilerek sipariş verdim ,kendimde denedim çok kibar duruyor ,kendim için bile sipariş vermeyi düşünüyorum .Paketlemede güzeldi teşekkürler
İsim: E** C**
Tarih: 15 Nisan 2022
Beden: Beden:55 cm
Satıcı: Ventino Silver

Yorum: Aldım Ve Gayet Memnunum Siparişlerinizin dış kutusu Ayrı Güzel İnce düşünülmüş harika bir tasarım 🤗
İsim: Ö** P**
Tarih: 24 Haziran 2022
Beden: Beden:45 cm

Yorum: nişanlıma aldım çok beğendi zarif duruyor
İsim: Z** K**
Tarih: 09 Ekim 2022
Beden: Beden:50 cm

Yorum: ince ama cok narin almanizi t evsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: Kargo çok hızlıydı teşekkür ederim ilginiz için sevgilim için hediye aldım inşallah kalitesi güzeldir👼🏻🤍🤍
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Zarif ve güzel duruyor
İsim: T** I**
Tarih: 11 Mart 2023
Beden: Beden:60 cm

Yorum: İnce ama güzel. Oğlum çok beğendi. Kibar duruyor. Paketleme çok özenliydi Teşekkürler.
İsim: N** D**
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: güzel ürünler çok beğendim teslimat da çok iyi ayrıca şeker için teşekkür ederim
İsim: KADİR B. S.
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: Kardeşime aldım memnun
İsim: B** S**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: çok kibar ürün
İsim: A** ç**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Güzel şık duruyor
İsim: Ceyhun T.
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: kardeşime aldım hediye olarak beğendi
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mart 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok beğendi 🫶🏻
İsim: E** N** Ş**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Kardesıme aldm çok güzel
İsim: S** y**
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: Ürünü sipariş ettiğimden bir gün sonra elime ulaştı. Çok zarif ve şık bir görüntüsü var. İlgi, alakanıza çok teşekkürler.
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: erkek arkadaşıma hediye aldım çok beğendik ikimizde
İsim: E** S**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: Eşime aldım görseldekinden ince geliyor eşim sorun etmedi beğenerek takıyor ama satın almak isteyenler için ince geliyor bilginize hızlı geldi özenli kutulanmıştı
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Güzel görünüyor kaliteli
İsim: B** K**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: sevgilime aldım çok beğendi
İsim: s** ç**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Tam eşimin istediği incelikte çok güzel bir yıl dönümü hediyesi olucak çok teşekkür ederim harikasınız🥰👍🏼
İsim: Buse T.
Tarih: 23 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok beğendi çok güzel bi duruşu var teşekkür ederim
İsim: Büşra d.
Tarih: 14 Temmuz 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: çok zarif ve güzel ancak bedeni düşündüğümden küçükmüş, alırsanız en az 45 cm alın
İsim: E** Ç**
Tarih: 24 Nisan 2022

Yorum: Sevgilime hediye olarak aldım çok beğendik fiyat performans ürünü ve hızlı kargo için teşekkür ederimmm 🙏🏻
İsim: M** Ş**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok güzel duruyor
İsim: E** Ş**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürünün paketi harika kargo çok hızlı geldi elime kalitesi de çok güzel
İsim: R** Ç** K**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok güzel çok beğendim 😊
İsim: Nur Y.
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: çok güzel elinize sağlık
İsim: M** D**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: Ürünü kardeşime aldık gümüş kolye arayışındaydık ve gayet güzel geldi bence kesinlikle alınması gereken bi ürün biraz ince ama bence çok şık kargo hızlıydı teşekkürler.
İsim: Ş** Y**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Kesinlikle tavsiyeee.. Nişanlıma yeniyıl hediyesi olarak almıştım birkaç gün bekledim herhangi bir kararma olacakmı diye ama olmadı gerçekten çok kibar bir set. ☺
İsim: F** K**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Rica etmiştim ayrı kutulara koymanız konusunda gerçekten her şey istediğim gibi gönül rahatlığıyla hediye edebilirim bu yapıcağım kesinlikle son alışveriş olmayacak ilginiz ve alakanız için sizlere çok teşekkür ediyorum ❤
Tarih: 10 Şubat 2022

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba ürünleri ayrı kutuda gönderme şansınız var mı lütfennnnnn
Cevap: Merhabalar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Maalesef şuanda böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız İçin sizlere teşekkür eder keyifli ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: gümüşmudur
Cevap: Merhaba, Efendim ürünlerimiz orijinal 925 ayar gümüştür. 925 damgası mevcuttur. Teşekkür ederiz.

Soru: boy:175 kilo :60
Cevap: Merhabalar efendim erkek müşterilerimize en az 55 Cm önermekteyiz sizler de 55 Cm tercih edebilirsiniz.

Soru: beden bileklik için mi
Cevap: Merhaba, Kolye içindir efendim.

Soru: 55 cm'lik modelin bileklik ve kolyesinin totali kaç gr?
Cevap: Merhaba, ortalama 5 gram efendim. Teşekkür ederiz.

Soru: 55cm setiniz kaç gram?
Cevap: Merhaba, ürün 5,20 gramdır.

Soru: Peki onun boyunu ben size söylesem olmaz mı
Cevap: Daha küçüğünü mü istiyorsunuz stoklarımızda var ise yardımcı olmak isteriz

Soru: 50 cm olan kolyede bileklikte kaç cm olur
Cevap: Merhaba, 20 cm olur.

Soru: 2 gün içerisinde gönderilir mi?
Cevap: Merhaba, Gönderilir efendim.

Soru: bileklik kaç cm acaba
Cevap: Merhaba, 20 cm’dir.

Soru: 60 cm bileklik ölçüsü ne gelir
Cevap: Merhaba, bileklik 20 cmdir. Teşekkürler

Soru: Merhaba, bu setin biraz kalını varmı acaba
Cevap: Merhaba, var efendim mağazamız arama kısmına 8504 yazarsanız 3 mm olan modeli alabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: boy:1.85 kilo:85 kg hangisi uygun olur acaba?
Cevap: Merhaba, 60 cm ideal olur efendim.

Soru: merhabalar en çok satılan hangisi oluyor kaç cm olan çok satılıyor?
Cevap: Merhabs, 55 cm en çok satan ürünümüzdür.

Soru: iyi günler 55 cm kolyeye kaç cm bileklik geliyor?
Cevap: Merhaba, 20 santim geliyor efendim.

Soru: karalma yaparmi
Cevap: Merhaba, Efendim ürünlerimiz orijinal 925 ayar gümüştür. Deodorant, çamaşır suyu, sabun ve parfüm gibi kimyevi ürünler ile temas ettirmediğiniz müddetçe kararmaz. Denize veya havuza girmeden önce takılarınızı çıkarmayı unutmayınız. Teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Soru: kararma yaparmı?
Cevap: Merhaba, Efendim ürünlerimiz orijinal 925 ayar gümüştür. Deodorant, çamaşır suyu, sabun ve parfüm gibi kimyevi ürünler ile temas ettirmediğiniz müddetçe kararmaz. Denize veya havuza girmeden önce takılarınızı çıkarmayı unutmayınız. Teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

Soru: 46 cm boyun çevresine kaç cm almalıyım
Cevap: Merhaba, 60 cm deneyebilirisiniz. Teşekkür ederriz.

Soru: boy 1.77 kilo 80 hangi bedeni önerirsiniz?
Cevap: 55-60 cm aralığı sizin için uygundur. Çok uzun olmasını istemiyorsanız 55 cm boyunda durur 60 cm ise biraz daha aşağıdadır

Soru: 1.74 70 kilo
Cevap: Merhaba, 60 cm idealdir.

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 Ürünün Fotoğrafları

2mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Kolye Bileklik Set Ves-8505 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü