3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Yaren

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,219
0
15
3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Fiyatına Göre Alınır Mı?
3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 124.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında yaklaşık 755 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürün Hakkında Bilgi

Pilates Bantlarının Sertlik & Direnç Dereceleri : >_x000D_
_x000D_

1 adet Hafif Direnç - Sertlik ( Light Tension ) Bant >_x000D_
_x000D_

1 adet Orta Direnç - Sertlik ( Medium Tension ) Bant >_x000D_
_x000D_

1 adet Yüksek Direnç - Sertlik ( Heavy Tension ) Bant Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. >_x000D_

Bandın direnç seviyesi, bant ile pilates egzersizi yaparken vücudunuzun sıkılaşması için vücudunuza uygulanan direnç miktarını belirtmektedir. >_x000D_

Pilates bandı ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür. Pilates egzersizlerine ek olarak kullanılabildiği gibi, aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır. >_x000D_
_x000D_

Set İçerisinde Bulunan Pilates Bantlarının Özellikleri : >_x000D_
_x000D_

1 adet Pilates Bant – Açık Pembe Renk Hafif direnç - sertlik ( light tension ) düzeyindedir. 90 cm * 7,5 cm * 0,35 mm ebatlarındadır. Pilates yapmaya başlarken hafif sertlikte olan bant kullanılması uzmanlarca tavsiye edilmektedir. >_x000D_
_x000D_

1 adet Pilates Bant – Fuşya Renk Orta direnç - sertlik ( medium tension ) düzeyindedir. 90 cm * 7,5 cm * 0,50 mm ebatlarındadır. >_x000D_
_x000D_

Hafif sert olan bandın kullanılmasının ardından orta sert bandın kullanılması vücut sağlığınız açısından uzmanlarca önerilmektedir. >_x000D_
_x000D_

1 adet Pilates Bant – Kırmızı Renk Yüksek sertlik – yoğun direnç ( heavy tension ) düzeyindedir. 90 cm * 7,5 cm * 0,65 mm ebatlarındadır. >_x000D_
_x000D_

Pilates sporunu yapmaya başlayıp vücudunuz ısınmadan yüksek sertlikte olan bandın kullanılmaması uzmanlarca önemle belirtilmektedir. >_x000D_

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürününün Satıcısı, Delta 3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) ürününü 124.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında Yapılan Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan 3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
755 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: İndirimde aldım satıcıya teşekkürler paketleme için
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: Sağlam oldukları için bi paket dha aldım arkadaşıma
Tarih: 28 Ağustos 2021

Yorum: kızım için aldim memnun kaldi
İsim: d** y**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: spor kursu olarak toplu aldık hızlı kargolama ve guzel urundu tesekkur ederiz. memnun kaldik 2.ci siparisimizide verdik oda elimize hizlica geldi 😁
İsim: T** K**
Tarih: 07 Ocak 2022

Yorum: ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Delta kalitesi:) üründen çok memnunum
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: çok güzel kaliteli sorunsuz geldi teşekkür ederim
İsim: A** K**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Teşekkür ederim çok temiz ve hızlı geldi
İsim: z** k**
Tarih: 24 Ocak 2022

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı paketlenmesi çok iyiydi
İsim: F** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: paketlemeside çok güzel üründe
İsim: S** Ş**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: ürün elime yeni geçti hızlı kargo güzel paketleme renkleri sanırım kolaydan zora doğru koyulaşıyor renkleri de çok hoş
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Evde pilates yaparken kullanmak için aldım.Delta kalitesi💪🏼🤗
Tarih: 22 Şubat 2022

Yorum: süper spor yaparken kullaniorm
İsim: A** a**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Ürün güzel fakat kargo 5 günde geldi çok yavaş
İsim: Gamze K.
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Fizik tedavi programım için kullanıyorum , kaliteli .
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Mağazadan daha uyguna aldım.
İsim: c** t**
Tarih: 16 Eylül 2024
Satıcı: Tosima Store

Yorum: fiyatına göre iyi idare eder
İsim: Ş** G**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: sağlam hızlı kargo sağlam lastikler
İsim: N** B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: O KADAR KALİTESİZ Kİ HEMEN KOPTU HİÇ DAYANIKLI DEĞİL İNCECİK LASTİK ASLA TAVSİYE ETMİYORUM
İsim: Y** K**
Tarih: 11 Eylül 2024
Satıcı: Tosima Store

Yorum: kalitesi çok güzel klasik delta 💪🏻💪🏻

Yorum: cok guzel kizm iicn aldim baya kaliteli

Yorum: pilates için aldım gayet iyi
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: sorunsuz ve hızlı teslimat kızım için aldım 10 yaş 1 aydır kullanıyor
İsim: H** Ö**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: yeni bakladim pilatese. lastikler yumusak orta sert seklinde. benim isimi gordu. begendim.
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel beğendim
İsim: A** A** Ö**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Daha kullanmadım fakat paketleme ve görünüşü güzel
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Spora başlamıştım heves edip aldım gelene kadar spor bitti ajdjjd
İsim: B** A**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: O kadar güzel paketleme, herşey için teşekkür ederim
İsim: Z** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Haziran 2024

Yorum: İndirimdeyken almıştım başlangıç için çok iyi bir aya yakındır kullanıyorum kopma ya da formda bozulma olmadı düşünmeden alabilirsiniz
İsim: Y** E**
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: Bence gayet güzel
İsim: T** Ö**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: güzel ürğn ben spor yaparken direnç banfı niyetine kulandım bağlayıp eğer siiznde amacınız o tür bir şeyse almanızı tavsiye ederim ama düşğcekmiş hissiyatı veriyor biraz fakat düşmüyor
Tarih: 23 Ağustos 2021

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kaç günde gelir?
Cevap: Ortalama 2 iş günü

Soru: kaç tane geliyor
Cevap: Merhaba, Tek siparişinizde hafif direnç 1 adet, orta direnç 1 adet ve tam sert direnç 1 adet olmak üzere toplamda 3 adet farklı direnç seviyelerinde pilates bandı gönderimi yapılmaktadır. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: Uzunluğu yazmışsınız da eni (genişliği) kaç cm.
Cevap: Merhaba, 120 cm boy ve 7,5 cm genişliğe sahiptir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Ben daha önce aldığım bir pilates lastiğinden hiç memnun kalmadım. Hep yırtıldılar. Bu direnç lastikleri hep aynı mı acaba yani yırtılıyor mu genelde?
Cevap: Merhaba, Kullanım ve saklama koşullarına uyulduğu sürece herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Delta Spor

Soru: bazı yorumlarda kopma olduğunu gördüm aldığımda yırtılma olursa ne yapabilirim
Cevap: Merhaba, Ürün kullanılmadıkça, ambalajına zarar verilmedikçe ve faturası mevcut ise 15 gün içerisinde iade hakkınız mevcuttur. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: diger renklerin farki nedir
Cevap: Merhaba, Kalite farkı yoktur.

Soru: Merhaba Nasılsınız Hayırlı Sabahlar Hayırlı Kazançlar İnşallah benim sorum şuydu yüzde yüz doğal kauçuktan olan latex midir, latex bilgisini öğrendiğiniz vakit bana dönüş yaparsanız çok mutlu olurum sanırım kalitesi düşük ya da doğal yüzde yüz olmayan latex diye satılan bantlar egzamamı tetikliyor ; o bilgiyi iyice öğrenip dönüş yaparsanız çok makbule geçer acelesi yoktur 🙏 Kusura Bakmayın, Sağolun 🤲🤍🕊🌷
Cevap: Merhaba, yüzde yüz lateks değildir. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Kolay gelsin bantların uç kısımımları birbirine yapışık değildi yani halka şeklinde değildi düz bir şekilde geldi
Cevap: Merhaba, evet ürünümüz düz bir şekildedir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Daha ilk kullanımda orta direnç ortadan 2 ye ayrıldı. Yani ne kadar çekmiş olabilirim ki 1 hafta bile dayanamadı. Bununla ilgili bir çözüm üretebilir misiniz?
Cevap: Merhaba, Hangi egzersizlerde kullandığınızı belirtebilir misiniz? Delta Spor

Soru: merhaba direnc kilosu ne kadar
Cevap: Merhaba, En hafifinden en sertine doğru : 5 KG 7 KG 10 KG Teşekkürler... Delta Spor

Soru: kaç kiloya kadar tasıyo
Cevap: Merhaba 15 kg

Soru: ürünler hafif orta sert şeklinde mi?
Cevap: Merhaba, evet 3 farklı direnç hafif orta sert

Soru: Merhaba hepsi orta sertlik istiyorum mümkün mü
Cevap: Merhaba, set içerisinde değişiklik yapılamamaktadır. Dilerseniz tekli olarak 3 adet orta sert siparişi verebilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: iyi aksamlar egzersin direnç bantları yumasakmi 8/9 yaşında çocuğum için alacagım fizik tedavi için uygun mu
Cevap: Merhaba, Yumuşak, orta ve tam sert şeklinde 3 ürün mevcuttur bu sette.

Soru: Ürünüm geldi ama bağlı değil ben bağlı isteiyodhm napabilirim
Cevap: Merhaba, Ürün açıklamalarımızda, isminde ve görselinde ürünümüzün kapalı olmadığı bilgisi açıkça belirtilmiştir. Ne yazık ki herhangi bir işlem yapamamaktayız. Delta Spor

Soru: sguat için kullanılır mı yada açma germede vs kopar mi
Cevap: Merhaba, İki ucunu bağlayarak kullanabilir ya da https://www.trendyol.com/delta/latex-3-lu-aerobik-pilates-direnc-egzersiz-bandi-squat-calisma-lastigi-uc-kismi-kapali-p-36423727?boutiqueId=61&merchantId=921&filterOverPriceListings=false&sav=true linkte yer alan iki ucu bağlı ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. Delta Spor

Soru: Renkler aynı mi peki
Cevap: Merhaba, İncelediğiniz ürünümüzün renkleri sırası ile açık pembe - fuşya ve kırmızıdır. Direnç seviyeleri sırası ile hafif - orta - tam sert şeklindedir. Delta Spor

Soru: Merhaba aynı renk ve orta serlikte olarak seçim yapabilirmiyiz 6 adet pembe ve orta sert çıcuk için
Cevap: Merhaba, Ne yazık ki böyle bir setimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz ayrı ayrı tekil ürünlerimizi sepete ekleyerek kendi setinizi oluşturabilirsiniz. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: merhaba yuvarlak ayagimiza takabilicegimiz bir ürünmü yoksa elimizle çektiğimiz bir ürün mü
Cevap: Merhaba, ürünümüz 120 cm X 7,5 cm egzersiz direnç lastiğidir. Yuvarlak değildir. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor...

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler MNG Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Detaylı Fotoğraflar

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü